Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

ijacobo odpad!

Absolutní ztráta času. Všechny tvůrce bych nacpal do toho školního autobusu a šup s nima do jezera! Dlouho mě žádný film tolik nena*ral! ()

david666

To byl ale divný mišmaš. Než jsem se dějově chytil a zjistil o co vlastně (asi) jde, film skončil. Takže vlastně ani nevím co tím chtěl básník říct. Chvílemi vcelku velká nuda. ()

bulawaio

Tak a mam to. Pokud nevypnete hned po prvních 20 minutách, které jsou naprosto strašné, čeká vás milé překvapení. Děj získává na obrátkách u nejlepšího příběhu se špatnými dětmi svrhnutých kdysi dávno do lomu. To je bohužel vrchol, který zas až takový top není. Je zajímavá prolnutost jednotlivých příběhů, které jsou časově logicky propojeny. Bohužel jsem se trochu ztrácel v čase. Pár napínavých a možná i hororových scén se také dočkáte. Na škodu, že režisér na trapných a kýčovitých scénách nešetřil. Dohromady to nám dává průměrný podprůměr, ale trojku dám za jakžtakž originalitu. ()

Davemix

Naprosto béčkovej horor, kterej je už asi stou verzí stejného tématu. Dvě hvězdy dávám za občasný docela dobrý humor, ale celkově se jedná o nekvalitní a nezábavný film, který ke konci musíte přetáčet. Kdybych to viděl v kině, tak chci vrátit vstupný :-) 30% ()

Ailey

Velmi nevyzpytatelné příběhy se zvlástními závěry. Není radno rozlobit ducha Halloweenu, obzvlášť když nosí dětské dupačky, pytel na hlavě a místo hlavy má dýni :-) ()

HAUY

Tento film, je úplná šupa ten koniec ma poriadne prekvapil fuuu hororová komédia, presne ako som si myslel. I keď s komédie tam toho bolo málo, pointa deja bola celkom slušná :) ()

Dacsus odpad!

Tak presne takto to dopadne ak spraví film niekto, kto nemá ani len najmenšieho šajnu o tom ako budovať atmosféru, príbeh, postavy, čokoľvek. Napísať scénár, a dokázať mu vtisnúť nejakú stráviteľnú podobu sú predsaj len dve odlišné veci (na tom pohoreli už iní Spisovatelia, napr. King, Barker)... Absolútny nezmysel. ()

Elilast

Jednoduchá oddychovka na zpestření večera, v níž souvislosti mezi občas nesmyslnými podivnými příběhy bývají většinou zřejmé a vše se postupně rozvíjí. Časté nečekané zvraty se mi moc líbily, ale jako komedie mi to moc nepřišlo a ani bych to nenazvala úplně hororem- protože v tomto případě platí že, komedie+horor= polohoror (ne děsivý) s prvky komedie( té by se tam mělo přidat o trochu víc)... ()

Kontryhelka

Ale jo, nenadchne ani neurazí. Dějová linie sice nic moc,ale koukat se na to dalo. Spíš taková slátanina a pokus o horor. Jednou vidět stačilo. ()

Shady

No dal jsem tomuhle filmu šanci a musím říct, že to vůbec není špatný. Jen tohle zpracování každýho oslovit nemusí. Rozhodně to není film u kterýho se budete bát, ale mě uchvátil svojí bohatou halloweenskou atmosférou (podpořenou deštivým temným dnem) a hlavně proto dávám 80%. Bavili mě všechny příběhové linie, které se krásně doplňovali a vyústili v příjemný závěr. A to dívčí sesterstvo?:D Šílený. ()

Lilith03

Naprosto příšerné... Nelogická slátanina, která si hraje na něco originálního a snaží se zase zavděčit všem. Horror, komedie, drama a povídky... Co si takhle vybrat jeden žánr a udělat to pořádně než několik a udělat to špatně? Vtipné to nebylo, napínavé taky ne a strašidelné rovněž ne. Jedna hvězdička za snahu a super herecké obsazení, některé herce jsem dlouho nikde neviděla a udělalo mi radost je po delší době vidět. Radši bych je ovšem viděla v něčem lepším no... ()

WHMMD

Najlepší Halloweensky horor za posledných 30 rokov to určite nebol. 4 príbehy odohrávajúce sa v jednom malom mestečku počas Halloweenskej noci, ktoré ani nie sú desivé. Som zvedavý za ako dlho bude Halloween v americkom štýle importovaný k nám (podobne ako sa to stalo s Valentínom). ()

Sajaman

Dobře jsem se pobavil a párkrát mi zamrazilo v zádech, což se mi u nových hororů dlouho nestalo. Být u toho moderátor, řekl bych, že se jedná o následovníka Creepshow nebo Tales from the Crypt.. ()

davidbray odpad!

totální blbost a slátanina. kdyby se raději soustředili na vytvoření pořádného příběhu, než poslepovat nevím kolik jich už bylo dohromady tak, že to nedávalo žádný smysl. ztráta času. horory jdou do kytek ()

joslin246

Slabé čtyři hvězdičky. Líbil se mi nápad propletených příběhů. Dýňově dítko, které mělo na něco chuť, krvelačné bestie, seriový vrah, který dostane, co proto. Zvídavé dětičky na útesu, protivný dědek zabarikádovaný doma. A docela kvalitní obsazení herecký rolí... ()

S3dlak

Parádne namiešaná horrorovo komediálna chuťovka. Výbroná atmosféra, dobre napísané a zahrané, nápadito zrežírované. Ale hlavne - a to sa dnes moc nevidí - originálne!! ()

pavont

Hororove komedie to maju tazke. Najma ak nevedia ci su viac hororom alebo komediou. Atmosfera je pochovana na zaciatku a nebyt Briana Coxa, slo by hodnotenie dole. Najviac ma vytocil useknuty zaver. ()

chem.peace

FILMEK PŘESNĚ PRO MĚ.... VÍCE PŘÍBĚHŮ DOHROMADY BĚHEM JEDNÉ NOCI, NĚJACÍ TI MAGŮRCI, VRAZI, DUCHOVÉ. TROCHU STRAŠIDELNÉ, TROCHU HUMORNÉ A JAKO CELEK PROSTĚ PARÁDNÍ....ZA PĚT HVĚZD. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou