Skins

Velká Británie, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Série(7) / Epizody(61)

warha

Když mi kamarád pověděl o seriálu Skins, říkal jsem si že to bude "další teeneržovská blbovina" i přes odpor jsem se rozhodl podívat se na první díl. Po prvním následoval druhý, po druhém třetí, po třetím zase čtvrtý! tenhle seriál má všechno, nic mu nechybí! herecké výkony jsou špičkové(hlavně Hannah Murray si mě neskutečně získala) písničky perfekní. Jem rád že jsem tomu dál šanci jinak bych nepoznal jedno z nejlepší děl co kdo natočil :) ()

lacerta

První dvě série (první generace) 4*, druhá generace už jen za postavu Effy 4-5*. Další série jsou něco šíleného - od nesympatických a trapných postav (fakt jsem si neoblíbila ani jednu) až k nedořešeným linkám, v prvních sériích se postavy občas chovaly debilně, ale mělo to nějaký důvod, tady je to prostě banda rozmazlených fracků - sotva 2* Dokoukala jsem to až k 7. sérii, kde musím říct, že mě návrat k postavám moc nebavil - když už se vraceli zpětně, mohlo to tak nějak odpovědět na víc otázek a nebo být o osudu více postav - ale pořád lepší, než 3. generace... Nicméně za komediální seriál bych to zrovna neoznačila... ()

Carnosaurus

1. Série: 100% 2. Série: 100% 3. Série: 80% 4. Série: 80% 5. Série: totální odpad! 6. Série: pokračování totálního odpadu 7. Série: 50 % Aneb jak zadupat do země vtipnou, i když za vlasy přitaženou, sondu do života více či méně sympatických teenagerů a udělat z ní trapnou a odpudivou sondu do života totálních debilů. ()

Sakikura

Nejlepší seriál pro mladé, který jsem kdy viděla. První generace je podle mě asi nejvydařenější a nejvtipnější. Druhá už jde trochu do melodramatu a ve třetí už slzy tečou proudem. Co se týče postav, třetí generace na tom byla nejhůř - nudné pořád cpali do popředí a ty zajímavé naopak neměly moc prostoru. Nicméně každá série má něco do sebe ať už jde o charaktery, děj i humor. Na některé postavy se nedá zapomenout, a jejich hlášky vás začnou pronásledovat i když zrovna na Skins nekoukáte. FUCK IT. Dávám *****. ()

PatrikP4

Viděny dva díly... Další Zmetci to nebudou aspoň pro mě ne... Vůbec mě to zatím nenadchlo a nemám chuť ani pokračovat... Každopádně Tony mě nejvíc vadí... ()

jjjerry

Hodně neklasický seriál, co se vám zažere pod kůži. Dobré drama, komeidální stránka je spíše s nadsázkou či sarkasmem. První serie super, druhá už trošku přehnaně překombinovaná. Třetí jsem raději nepokoušel. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. Od třetí série pro mě byl tento seriál spíše zklamáním. ()

trinan_kop odpad!

Seriál v ktorom sa britské deti správajú tak že budúcnosť neexistuje a v súčasnosti sú všetky peniaze vhodné len na alkohol a drogy. Neverím že súčasné britské deti sú také a môj názor je taký že tvorcovia seriálu sa snažili za každú cenu šokovať - a nie zobraziť realitu. ()

Flabadob

Hech, jsem teprve v 1. ale již teď jsem pevně rozhodnut za to, že dám 5. :-) Ale jak tak čtu od 3. série to začíná být trochu pruda. Až se mi dostavý zbylé série kdo ví, třeba aj uberu jednu hvězdu. Dokoukal jsem 2. sérii a teď se bojim podívat se na 3. Tu partu v 1. a 2. prostě nic nenahradí. :-( ()

Koffe

Nadprůměrný seriál o mladých lidech, bohužel pouze do třetí série, pak už to jde z kopce. Přesto myslím, že ty první dvě série si ten vyšší počet zaslouží. ()

J.S.Austen

Že by teenageři neměli tak snadný život, jako nám ukazuje Disney channel? Aneb konečně seriál o mladých pro mladé a ještě mladší ( Adult rating je v tomto případě naprosto neadekvátní ), který realitu nepřikresluje, a to minimálně ne barvami růžovými, je nad čím přemýšlet, smát se, brečet...K hudbě stačí říct to, že i kdybych neviděl obraz, tak budou Skins naprosto geniální jenom na poslech. ()

xpluhace

Pět hvězd ale jen za 1. a 2. sérku, ze třetí jsem viděl pár dílů a slabota, teď jsem dokoukal sérii 5. a taky nic moc, ale ty první dvě se opravdu vyplatí zkouknout, protože je to SICK! ()

DrahciiiRe

Tak, jak začít... Občas se najde nějaký slabší díl, ale jinak jsem si sliboval, že dám maximální hodnocení, protože tenhle seriál má opravdu grády :) Pěsti, chlast, drogy, sex a spousta nechutností. Ale tady to nějak pasuje, prostě je to na místě. K údajně kritické třetí sérii jsem se ještě nedostal, tak uvidím potom. Každopádně je to nářez. ()

Mr. Zero

dvě první série jsou jasný. to je bomba. ale pokračování s novejma charakterama nic moc. v nové partě si nejde vybrat svého oblíbence všichni jsou tak nějak divní a nesympatičtí. neni to třeba jako věčně vyjetá cassie, optimistickej chris a zevlák sid) ()

LemurKata

1. a 2. série je neuvěřitelný divácký zážitek. Jestli tedy takhle žije mládež v Británii nevím a upřímně se toho děsím, ale zápletky, herecké výkony (ty především), spád, zvraty, kamera, celkový příběh a neuvěřitelně nečernobílé postavy jsou koncertem filmařského, hereckého, scénáristického a veškerého obecného talentu. Další pokračování jsou jen ubohým pokusem vyrovnat se dokonalosti. Od 3. série víš je to odpad, 1. a 2. zaslouží tak minimálně 200%. ()