• Snorlax
  *

  Svatá, tedy přesněji socialistická, prostoto, do čeho jsi to filmový materiál dala? Takhle primitivní detektivku jsem již dlouho neviděla. Jedna hvězdička za sympatické vyšetřovatele.(11.5.2013)

 • otík
  ****

  Mně se tahle staromódní kriminálka moc líbila. Slušná zápletka, kvantum známých herců, nestále stejná ale fungující nervní hudba, napětí až do konce. Tohle pátrání po vrahovi Němce vyhozeného z vlaku a také po vrahovi mladíka, který byl na nesprávném místě v nesprávnou dobu, slušně graduje a kromě starých detektivních metod, které mimochodem jsou zde velmi slušně ukázány, nemá čím nudit. Pro mně osobně velmi podařená kriminální televizní inscenace.(20.11.2015)

 • vitekpe
  ***

  Dobra a napinava tv detektivka. Jak se spravne kolem zminuje, Novy, podobne jako ve filmu Retez, za zlyho padoucha. A samozrejme vynikajici Preucil. :-) 3+(24.1.2014)

 • gudaulin
  odpad!

  Vlastně ani nevím, v co jsem doufal, když jsem si pustil tuhle osmdesátkovou televizní detektivku. Prostě jsem si chtěl připomenout, jak vypadala tehdejší televizní tvorba, a poměřit ji s dnešním stavem. Každopádně jde o nejslabší práci režiséra Svobody, s jakou jsem se dosud setkal. Nuda, šeď, zoufalství. Dnešní televizní břídilové mají na co navazovat. Celkový dojem: 10 % za herce.(16.9.2014)

 • Svata
  **

  Herci paráda, ale děj úplná slátanina...(22.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace