Televízna detektívka, ktorá ma zaujala neuveriteľným počtom kriminalistov. No nakoniec sa ukázal R.Brzobohatý , ako hlavný vyšetrovatel. Film mal jasnú líniu a moc neprekvapil. Hodnotím 50%.(6.2.2012)

Dobra a napinava tv detektivka. Jak se spravne kolem zminuje, Novy, podobne jako ve filmu Retez, za zlyho padoucha. A samozrejme vynikajici Preucil. :-) 3+(24.1.2014)

• sator

Jedno z mála Svobodových šlápnutí vedle...škoda(18.1.2013)

• Snorlax

Svatá, tedy přesněji socialistická, prostoto, do čeho jsi to filmový materiál dala? Takhle primitivní detektivku jsem již dlouho neviděla. Jedna hvězdička za sympatické vyšetřovatele.(11.5.2013)

• gudaulin

Vlastně ani nevím, v co jsem doufal, když jsem si pustil tuhle osmdesátkovou televizní detektivku. Prostě jsem si chtěl připomenout, jak vypadala tehdejší televizní tvorba, a poměřit ji s dnešním stavem. Každopádně jde o nejslabší práci režiséra Svobody, s jakou jsem se dosud setkal. Nuda, šeď, zoufalství. Dnešní televizní břídilové mají na co navazovat. Celkový dojem: 10 % za herce.(16.9.2014)