Ac se to dlouho nezda, tak tim nejvetsim grazlem je zase "slizky" Preucil.(20.6.2011)

• triatlet

Mít příběh o 20 minut a 10 policajtů míň (nebo aspoň naopak), tak by byl i koukatelný. Mínus za hudební doprovod.(12.5.2013)

• Svata

Herci paráda, ale děj úplná slátanina...(22.1.2016)

• Snorlax

Svatá, tedy přesněji socialistická, prostoto, do čeho jsi to filmový materiál dala? Takhle primitivní detektivku jsem již dlouho neviděla. Jedna hvězdička za sympatické vyšetřovatele.(11.5.2013)

Mně se tahle staromódní kriminálka moc líbila. Slušná zápletka, kvantum známých herců, nestále stejná ale fungující nervní hudba, napětí až do konce. Tohle pátrání po vrahovi Němce vyhozeného z vlaku a také po vrahovi mladíka, který byl na nesprávném místě v nesprávnou dobu, slušně graduje a kromě starých detektivních metod, které mimochodem jsou zde velmi slušně ukázány, nemá čím nudit. Pro mně osobně velmi podařená kriminální televizní inscenace.(20.11.2015)