Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1996, 110 min

Jasně já vim že letěli vrtulníkem v tunelu a honili vlak, ale stejně to byla hlavně zábava a o to tady přece jde.(6.3.2005)

Chytlavá špionážní akcička se sympatickým Tomem Cruisem v hlavní roli, jejíž začátek se odehrává v Praze.(8.1.2008)

Na první misi jsem změnil názor. Není to tak dávno, co mě děsně nudila, ale dal jsem jí další šanci a musím uznat, že je to příjemná zábava. Jediný problém je, že za těch deset let tenhle film zestárl tak moc, že to vypadá, jako by byl starý tak dvacet. Akce v tunelu už působí dost divně, ale výbušná žvýkačka je super a Vašut ve své mini roli je naprosto skvělý. :)(1.1.2007)

Trochu přetažený příběh o Těžkém údělu špionově, ale pražské reálie a pár vtipných scének z toho dělají celkem koukatelný film. Alespoň se mi to tak v noci v TV s lahví Frankovky barrique zdálo:-))))(1.5.2010)

Výborná akce, vychytávky lepší než má James Bond a spousta vábornejch herců v čele s Tomem Cruisem. To je Mission Impossible, pro mě jeden z dalších výborných akčních filmů Toma Cruise a fakt mě nenapadá nic proč to má tak nízký hodnocení, doknce i děj mi přijde nadprůměrnej a o nějaký nudě se ani nedá mluvit a dokonce je to točený v Praze, takže dobrý 4* si to určitě zaslouží(22.1.2006)