Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1996, 110 min

Chytlavá špionážní akcička se sympatickým Tomem Cruisem v hlavní roli, jejíž začátek se odehrává v Praze.(8.1.2008)

Trochu přetažený příběh o Těžkém údělu špionově, ale pražské reálie a pár vtipných scének z toho dělají celkem koukatelný film. Alespoň se mi to tak v noci v TV s lahví Frankovky barrique zdálo:-))))(1.5.2010)

• MISSha

Nudný, až se nebojím napsat- strašně sterilní film. Jediné co mě na něm nadchlo bylo vloupání do centrály CIA. Tady si De Palma vyhrál, samým napětím jsem nemohla ani dýchat. Jinak nuda a šedˇ, která je korunována úplně debilním, zbytečně překombinovaným závěrem.(28.5.2016)

Máme to zase jeden překombinovaný akčni thiller, který místy malinko nudí. Staroměstský náměstí asi už nikdy nebude prázdnější.(7.7.2006)

Perfektní ukázka špionážního filmu. Skvěle promyšlené akce, důmyslný příběh a tajemný host v pozadí. Vše jak má být - radost pohledět...(31.8.2002)