Krvavá laguna

• Austrálie Black Water (více)

Grace, Adam a Lee se po vánočních svátcích strávených u matky v severní Austrálii rozhodnou užít si dva týdny volna a navštíví Krokodýlí zábavní park v Ainsley. Na další den si vyberou plavbu po řece s heslem: “Poznejte divočinu, ulovte rybu.“ Lov ryb si moc neužijí, neboť se z lovců stane kořist jednoho krokodýla. Musí se dostat ze složité situace a zůstat naživu. (oficiální text distributora)

V_erus_h

Ale jo.. Krokouši jsou fajn.. Takže filmy o nich jsou taky ucházející.. A tenhle špatnej nebyl.. Místy (nevím jestli úmyslně) i vtipnej.. (Sice by se podle mě přes ty stromy mohli někam dostat, to by ale jednu z ženskejch nesmělo vyděsit oušku, který si tam tak plave.. :D) ()

tom88

Neviem do akej miery bol tento film podľa skutočnosti, ale každopádne si tieto osoby prežili svoj krvavý príbeh, ktorý je hodný sfilmovania. Natáčacia lokácia je perfektná, jedinečná a pôsobí naozaj strašidelne a beznádejne. Krokodýl je celkom fajn a nie je vôbec prehnaný. Film plynie pomerne rýchlo aj napriek tomu, že sa tam často nič podstatné nedeje. Zopár lakačiek sa vyskytne, atmosféra celkovo prevláda, herci si zahrali svoje a vôbec to nebolo zlé. Zopár scén bolo dobrých až mrazilo na chrbte. Samozrejme niektoré scény boli troska pritiahnuté za vlasy, ale nepôsobilo to zlým dojmom. 65% ()

Nivenx

Ohranný námět, naprosto hrozný scénář. Prostě celý film je úplně na nic. Ale lepší jak Krokodýl a Jezero. Tak 35% si to přece jen zaslouží. ()

Deyw

Celkem sem byl napnutej a bavilo to...jeden z nejlepsich animal attack filmu co jsou, a s krokouskem vubec, neznam lepsi. je to napinave az do konce, kterej je podle pravdy! ()

HorrFi

Zatim jeden z nejlepších ,,animal attack" filmů kterej jsem měl tu čest vidět a chvílema jsem byl opravdu napnutej jak struna a celý to umocňuje fakt, že to je podle skutečný události.. nechápu vůbec to hodnocení ! ()

Cedr

Uvěřitelný krokodýlí thriller s minimem herců, triků a podobných věcí. Přesto - nebo spíše - díky tomu působí dost realisticky. Bohužel realistické != zábavné, takže u mě stále vede "konkureční" Rogue. ()

Lachtaan

Vysoká nepochopitelná procenta snad jen zakrývají jinak nudnou nesmyslnost téhle originálně pojaté sondy do vraždícího krokodýlího ranku, který zachraňuje jen stejně starý Krokodýl, nesoucí v české distribuci název, jako kdyby chudák souvisel s tímto propadákem. Na nápadu by se dalo stavět jako na kvalitním hororu, ale od chvíle, kdy zbudou ze tří protagonistů jen dva, jde již tak pochmurný příběh ještě prudčeji do kytek. Mám dojem, že jsem kdysi ani nezvládl dokoukat. ()

lennyd

Měl to být příjemný výlet do krokodýlího parku kdesi uprostřed Austrálie. Pro Grace a Adama to měla být vůbec vyjímečná cesta, protože Grace Adamovi chtěla oznámit sladkou novinu, že čekají malé baby. Ale okoloplavající krokodýl má o jejich cestě jiné mínění, a jelikož má zrovna hlad, chce si z našich hrdinů udělat nějakou dobrou večeři. Nezbývá jim, než ze sebe vydolovat schopnosti, o kterých ani sami nemají ani tušení, a zákeřnému predátorovi se pokusit ubránit. Ale bez obětí to nepůjde ... Na to, že jde o nízkorozpočtový filmeček (hrají zde všehovšudy 4 herci a jeden krokodýl) je až překvapivě dobrý. Napětí je dávkováno v ideálním poměru, a pokud je vám na začátku naprosto jasné, kdo vlastně zvítězí, tak vězte - je to úplně jinak. Možná proto, že film je natočený dle skutečné události, tak tvůrci nezklouzávají k žádným z obvyklých filmových klišé, a proto musím říct, že jsem se docela příjemně pobavil. 3-4* ()

ivan bohatyr

Trochu mě to připomělo jednu hru, jakou sme hrávali ve školce, museli sme skákat po židlích, stolech a celkově po nábytku a nesměli jsme se dotknout podlahy. Už tehdy to byla celkem nuda a tohle taky. Ani fanoušek "krvelačných" hororů by si nepřišel na své, krev prakticky vůbec, jenom jedno ucho plavalo po vodě, to je ale spíše k smíchu. Krapet přerostlý krokodýlek s IQ 187 přece nemůže vyplnit celých 86 minut filmu. ()

Yoshimitsu

Podle skutečné události?To si dělaj srandu,ne? Chlápek a dvě ženy si vyjedou na výlet po řece s průvodce.Po nějáké době výjezdu do člunu narazí krokodýl člun se i s posádkou převrhne na druhou stranu.Skupina lidí se dostane na stromy kromě jedné dívky, která bude asi 20min na vrchní části člunu a průvodce záhadně zmizel údajně ho sežral kroko.Tělo objeví dívka až ke konci filmu a jako pomůcku k přilákání kroka, použije průvodcovu ruku:D. Je tam dost hloupým scén a konec tomu nasadil korunu.Jedna kůlka přeci stačí! ()

nevermore

Chápu, že je to natočeno dle skutečné události, ale nuda a hloupé, neustále se opakující dialogy mě otrávily. Hororo absolutně ne, spíš drámo.. ()

lykan9

Black Water jsem hodnotil již před lety a musel jsem po druhém shlédnutí změnit názor, protože na něm vlastně nemám, co bych vytknul. Jedná se o jednoduchý horor, který skvěle hraje na nervy diváka a použití pravých záběrů krokodýlů, i když místy zřetelně viditelné, že jsou tam vloženy, jen potrhuje syrovost tohoto napínavého počinu. ()

drackula

Oproti tiež austrálskemu Rouge /2007/, je tu dosť výrazne cítiť rozdiely v rozpočtoch. Krvavá lagúna stavila skôr na minimalizmus a to vo všetkých smeroch. Či už čo sa týka priestoru, kde sa celý príbeh odohráva alebo v súvislosti s krokodílom, ktorého počas celého filmu prakticky nieje vidieť, čo však považujem za obrovské plus. Niekedy je totiž efektnejšia bublajúca voda ako 10 metrové behajúce CGI monštrum. Páčilo sa mi aj to, že sa film vyhol klasickej schéme pri umieraní a nikto nieje dominantná hlavná postava. 70 % ()

Guzo

Black Water přesně plní očekávání od "filmu s krokodýlem", nic jiného od toho nečekejte, protože byste byli zklamáni. I tak je to ale slušně natočené, dramatických okamžiků je tu dost. ()

Ravi

Moc pěkný krokodýl, ale jako film a horor teda běs. Pardon, ale australani by měli točit s krokodýlem jen komedie a ne horory. Tomuhle by uvěřilo možná desetileté děcko. 15% = 1/5 ()

jenik71

Skoro celý fim se odehrává na kmenech vyčnívajících z vody a nejbližším okolí. Vystačí si tu 4 herci (ani jednoho neznám) a jeden hladový krokodýl. Tísnivou atmosféru film sice má, ale víc než průměr mi to nedává. A po skončení jsem si ještě položil otázku: "To široko daleko žil jediný krokodýl, který se odpráskne a cesta pryč je volná ???" Také pochybuji, že je to podle skutečné události. Pouze možná námět. ()

giovanni3

Tak tento thriller, či dokonce horor mne opravdu neuchvátil. Partička lidí si vyrazí na člunu chytat ryby a hle krokodýl = rychle na strom. A dál? Třeba je již krokodýl pryč = otočím člun a to se tu párkrát opakuje s tím, že se párkrát hrdinové rozhodnout lézt po stromech. Tudíž nuda, nuda a ještě jednou nuda. Nejvíce mne překvapil samotný krokodýl... Masakroval průvodce a ukousl mu jen hlavu a nohy a jakmile ,,masakroval,, ženy, tak měly maximálně otisk jeho zubů, či po snad minutovém masakru jim nic nebylo. Scénárista očividně neví co dokáže stisk krokodýla a že pro něj jsou naše kosti/těla opravdu nic ,co by neměl rozdrtit jedním stiskem a proto zde je krokodýl spíše komickým prvek. Náhodné nalezení zbraně a následná střelba na krokodýla.. to byla taky síla. Fakt nudná slabota, kde jediné co bylo dobré bylo prostředí. 1z5 ()