Krvavá laguna

• Austrálie Black Water (více)

Grace, Adam a Lee se po vánočních svátcích strávených u matky v severní Austrálii rozhodnou užít si dva týdny volna a navštíví Krokodýlí zábavní park v Ainsley. Na další den si vyberou plavbu po řece s heslem: “Poznejte divočinu, ulovte rybu.“ Lov ryb si moc neužijí, neboť se z lovců stane kořist jednoho krokodýla. Musí se dostat ze složité situace a zůstat naživu. (oficiální text distributora)

jafuska

Velmi napínavé a upřímně nechtěla bych se dostat do spárů krokodýla, i když mě překvapilo, že se nebáli si sednout do takové kocábky která držela pohromadě silnou vůli, mě by tam nikdo nedostal, nejsem dobrodružný typ, takže pěkně sedět v pohodlí u tohoto filmu a sledovat boj na život a na smrt. ()

Lenii

Tak jako já osobně jsem se občas dost bála a řeknu to narovinu, já bych do tý vody nevlezla ani za nic. Ostatně já bych do podobných končin nevlezla ani za nic. Musím přiznat, že nemůžu posoudit, jestli je toto typické chování krokodýla nebo jestli se nějak podobně krokodýl chová, ale přijde mi to, že si s těma lidma zahrával, jak nějaký psychopatický vrah a ne zvíře. To mi prostě přišlo trochu moc. Možná to je i proto, že poslední dobou sleduju Steva Irwina. Každopádně musím ocenit vykreslení děje a chování postav. To bylo, si myslím, hodně dobré. Ale pak zase na druhou stranu, jak se Lee snažila zprovoznit zbraň, a tak nějak zapomněla na krokodýla a po dvou minutách si na něj zase vzpomněla... Hold snímek pro mě měl plusy i mínusy, jak to tak prostě bývá. Když to shrnu, tak to bylo opravdu dobré. 65% ()

Pitryx

Hlavně že je to podle pravdivé události. No, nechme na hlavě. Snímek má víceméně statický děj, ale s tím se v této situaci nedalo nic dělat. Pár nesrovnalostí zde také najdeme. Myslím, že jde o trošku podprůměrný snímek s pár slabšími gore. 110920118234/8535 ()

Brano

Veľmi statický film, v ktorom sa takmer nič nedeje. Pár scén sa nájde, ktoré udržia diváka na pár minút v napätí, ale je ich veľmi málo. Navyše scény s krokodílom sú dosť nerealistický natočené. Chovanie postáv tiež nie je zrovná najchytrejšie. Miestami som mal pocit, že ten krokodíl má viac rozumu, než tí traja dokopy. Výsledok u mňa podpriemer. Podobných "survival" hororov je kopa. ()

johnsnow

asi najdebilnejší film o krokodýlovi aký som videl. To aj jazero 2 a 3 kde boli efekty na milú riť som bol vo väčšom napätí. ()

Mamlas odpad!

Film je o ničem. Hysterická blbá baba sedí na stromě a hlasitě udílí své chytré rady. Zadostiučiněním je jen to, že ji krokodýl nakonec dostane. ()

cinema_cz

Minimalistický horor dvou režisérů šetří umělou krví ve prospěch pravého napětí. (Kristýna Pleskotová, Ci 09/2008) ()

walkingdead

Za pár šupů natočený malý krokodýlí ani ne snad horor, ale spíš dobrodružný film a chvílemi drama (nebo spíš pokus o drama), v příjemných exteriérech, který si i přes tu nenáročnost drží po celou dobu dostatečnou dávku napětí i díky solidním výkonům ne moc známých australských hereček. Krvavá laguna se s přehledem vejde do top 50 nejlepších krokodýlích filmů, které jsem viděl. ()

jack_scott

hezky minimalistické,reálný námět....prostě a jednoduše tohle se může stát každému s malou lodí. jelikož je natočen podle podle skutečné události,taky se tak stalo a asi ješte stane. měla by to být výstraha všem kdo by si nevzali dost velkou lod. realita je bohužel horší než film, lee může být sice sympatická dívka,jako mnoho jiných, nicméně 50ti kilové osoby v reálu nemají nejmenší šanci,tím spíše když je za jejich křehké ručky chytí něco co váží mohokrát tolik,má stisk mnohokrát větší, a vůbec po všech stránkách převyšuje všechny zúčastněné dohromady. malý revolveřík ráže .38 také po namočení nefunguje,natož pod vodou. happy end je povinný,nicméně jako varování lehkovážným je film dobrý. *** ()

markettka odpad!

Maximálně nudný film bez napětí. Jediný překvapivý moment je těhotenství jedné z "hrdinek". Ve zkratce je film o dvou uječených ženských a hloupém chlapovi-jo a možná je tam teda i jeden krokodýl. Musím přiznat, že ke konci už jsem jen přeskakovala po 5 vteřinách. Never more. ()

matoon97

Slušný horor, ktorý je trochu rozťahaný, nenechá diváka si ani trochu oddýchnuť. Veľmi napínavé aj keď trochu rozťahané. Herecké výkony sú horšie, ako som od príbehu čakal. Scénar trochu deravý a dijalógy veľmi jednoduché. Keď krokodíl je vo vode, dalo sa vymyslieť veľa vecí, ako ujsť, ale režisér na ne zrejme zabudol. Veľmi neprepracovaný film. 60% ()

Lewaso

Výkřiky (nejen do tmy), mokré nohy a velice - ale velice - inteligentní predátor. Vlastně jen nudné čekání na to, kdy z kalné vody vystřelí ostré ozubí a urve si kousek některého z hrdinů. ()

bobin

Nemám moc v oblibě krokodýlí story , ale toto je nervydrásající drama . Drama čtyř lidí ohrožovaných skutečným dravcem , nikoliv nějakou umělohmotinou . Jejich bezvýchodná situace , kdy uvězněni na stromech marně čekají na záchranu je facinující . A jsou jeden po druhém požíráni . Zejména jsou strhující výkony obou žen . ()

waltosin

Celou dobu jsou na stromě a nic víc, na konec sem to teda nedokoukal, ale ten by to podle mě nezachránil!!! Dávám jednu za ten skok krokodýla na tu ženskou co byla na tom stromě. To je podle mě úplně mrchání penězi :( ()

rischa65

Hlavní hrdina Adam, špatně vybral rybářský revír a byl za to po zásluze ztrestán docela sympatickým plazem. Zbytek hororu o krokodýlovi se překvapivě odehrával většinou v korunách stromů. Ve finále mě ale zklamal ledabylý přístup predátora k zabíjení svých obětí - buď mu vadil ten repelent, kterým se na začátku všici patlali nebo byla příliš studená voda. ()

elanista1

Je to dost podobne ako iny reziserov pocin Utes smrti, len s krokodilom. V tomto minisuboji u mna vyhrava ocean, zralok vo mne vyvolava o trocha vacsi respekt ()

honzic

Nízkorozpočtový film cucal maximum z jednoho námětu, ale i vycucnutá deka je někdy příliš. Herci nemastní a neslaní a celkově málo uvěřitelné. Scény nebyly ani strašidelné, ani napínavé, ani akční. Hodnocení: 50 % ()

david666

Minimalisticky natočený film, ale to nevadí, naopak. Slušná atmosféra, reálný podklad a chování herců - dokážu si představit, že nějak podobně se to ve skutečnosti opravdu odehrálo. 3,5* ()