Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

tessmaya

Tomu se říká komedie! Vtipný a výstižný.Zohan (dříve agent , lepší než james bond) se chce stát kadeřníkem a to se mu povede.Vášen kterou dává svým zákaznicím je taky humorná.Trošku lectivý ale furt si zachovává tu svoji uroven vtipu.Film nic nezkazí. ()

kubra

Suprová komedie..smál jsem se od začátku až do konce filmu a musím se poklonit dabingu. Adam Sandler ukázal že je opravdu skvělí herec a komik. Mám úsměv na tváři jenom když na ten film myslím ()

frosty8

Potrhlá komedie v podání skvělého Adama Sandlera. Dlouho jsem se tak nezasmál jak u tohoto filmu. Vadily mi akorát přehnané scény v podobě "bonusu po ostříhání", ale to se dalo skousnout. Pro mě 75%... ()

JARDAHONDA

Komediální superstar Adam Sandler se představí, jako Zohan, nejlepší izraelský protiteroristický agent, kerý si právě plní sen.... touží být kadeřníkem v NY. Film měl místa nevkusného humoru ve stylu Borata, tam zrovna nezdílím stejné sympatie.. Jinak průmerná odychovka, kde se vykouzlilo i pár povedených gagů *** ()

whass

Sandler si mé sympatie neziskal ani tu!!Pro me je to naprosto trapny styl humoru ktery vas opravdu rozesmeje z demence tohoto filmu..zkratka mne se druh teto zabavy nelibi ()

yousee

Bože takhle jsem se už dlouho nenasmál. Dobře spojené prvky komedie, akce a komedie . Adam Sandler v roli bývalého agenta, kterého snem je stát se kadeřníkem konec konců tento sen se mu splní. Nevím, co víc bych napsal, prostě pokud se potřebujete/chcete zasmát a jste v pubertě, anebo vám nevadí někdy, až trapné scény tak je tento snímek pro Vás. Moje konečné a s odstupem času promyšlené hodnocení jsou dvě hvězdičky. ()

Bednobuch

Adam Sandler má za posledních let hodně dobrých filmů a Zohan do nich patří. Dobrá střeštěná komedie o izraelském bojovníkovi proti terorismu, který se dostane do Ameriky. Nad tímhle filmem není třeba přemýšlet. Spíš bych řekl, že je zakázáno přemýšlet. Pokud se vám tento film nebude líbit ani na třetí shlédnutí, pak se vám nelíbí. Já sám jsem ho musel vidět třikrát, abych si řekl, že se mi líbí. Ale teď na něj nedám dopustit. ()

Ejvi

Bláznivá komedie na jaké jsme od Adama Sandlera zvyklí. Možná takový lepší průměr za nápad a stylový děj.. ()

Flexa

Další komedie, která mi naprosto nesedla. Přijde mi to ujetý, trapný a než bych se na to podívala znova, radši bych si omlátila hlavu o zeď. Adama Sandlera mám jinak celkem ráda, ale tady to nezachránil ani on. Nelíbil se mi jeho styl (udělat vlasy hedvábně jemný a hup do postele se stařenkou), vyjadřování, vzhled, chování.. Pár dobrých vtipů by se asi našlo, to jo, ale převládají ty hloupý a nevkusný, takže celkově ten film působí dost lacině a trapně. Zohana mám dost a odpad jsem mu nedala jenom díky tomu, že jinak mám Adama Sandlera ráda. ()

Zabiak

Průměrná bláznivá komedie, která je sice zajímavá vztah židů a palestinců, ale není až tak moc vtipná. ()

The Count odpad!

Když pojedete na dovolenou, týden se válet u moře, a bude vám celý týden "chcát" s jedním možná dvěma dni, kdy sice v poledne přestalo a dokonce i slunce se ukázalo, ale už ve tři opoledne zase začlo, tak to prostě bude stejně dovolená na ho***. ()

Ghastli odpad!

Takhle odpornej film sem ještě neviděl.Možná si budete myslet že jsem suchar ,protože jsem se u tohohle filmu ani jednou nezasmál ! Tenhle druh humoru fakt nesnáším.Gratuluji Dennisoj Duganoj další ODPAD ! ()

thomas7

This is craaaaaazy...po pozretí som si povedal: WTH??? Bláznivá komédia, strašne bláznivá. Sandler asi skúša koľko vydržíme, ale keďže stále verím, že je to pán komik, dúfam, že bude stúpať kvalitatívne. Inak snímok priemerný s pár silnejšími momentkami. ()