Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Linka2

Už nikdy nechci myslet na tu nechutnou scénu s náušnicema. Aaa... A taky si dvakrát rozmyslim, jestli mam jít k nějakýmu kadeřníkovi, který je muž. ()

Brain-D

Taková trochu jiná Sandlervoka. Hodně veselá, letní a svěží komedie. Po druhém shlédnutí, jsem se soustředil na dramatickou stránku a zjíšťuju, že taky byla něčím naplněná. Takže to není žádná z dalších bezduchých blbostiček :) ()

JohnSmith

Dost ulítlá komedie, která je chvílemi sice dost trapná,ale pak má zase vynikající momenty. Infolinka Hisballahu byla hooodně dobrá a hlášky typu, co je to hummus?No je to dobrý,ale je po tom sračka jsou víc než pravdivý. Ikdyž ten morální konec filmu a poučení o přátelství a míru bylo už trochu moc. ()

PetrPan2

Od snímků s Adamem Sandlerem by toho člověk neměl moc očekávat... prostě jen vypnout mozek a bavit se... humor je to sice pitomý, ale rozesměje a to je u komedie nejdůležitější. ()

mab odpad!

Úchylné, trapné, přehnané, nadržené, těžce pubertální, pitomé. Od začátku do konce. Pokud ale vaše IQ a nadrženost dosahuje průměru amerického náctiletce a máte rádi Přátele, Jak jsem potkal vaší matku či Ordinaci v růžové zahradě apod., tahle tragédie by se vám mohla líbit. Váhal jsem, zda nakonec nepřidat hvězdičku za fotbal s kočkou, ale to je pořád málo, jasný odpad. ()

VanTom

Šíleností námětu Zohan překonal všechna měřítka a počáteční bláznivý akční nářez fakt sliboval velké věci. Jenže po přesunu do Ameriky se trošku vytratil švih a začaly se hromadit sexistické trapnosti v příliš klasickém dějovém mustru, který ty bezmála dvě hodiny prostě neustál. Ale pořád se našly vtipy s "rozsekávacím" potenciálem (např. amatérské teroristické trio nebývale snesitelného Roba Schneidera). ()

Sany33

Adam Sandler je späť vo forme a na rozdiel od Chucka a Larryho tu musel vytvoriť dostatočne silnú postavu, aby utiahol celý film. A darí sa mu to veľmi dobre. Zohan je komická postavička a dobrý charakter, pričom Sandler kombinuje svoje typické pózy i prepracovanejšie gagy. Ale aj ďalší komici, ako John Turturro, Rob Schneider či Chris Rock sa predstavujú v dobrej forme a potvrdzujú presné herecké obsadenie. 77% ()

svobik

Zmařený potenciál. Sandler jakýmsi "zázrakem" přestává být vtipný a nezachrání to ani všemožné popkulturní narážky a totálně vypatlaná Mariah Carey. 40%. ()

huli601

Jáj mám Adama Sandlera veľmi rád, ale na takéto komédie typu "ali G" sa mi nehodí! Dobrý začiatok, ale postupne asi dochádzali nápady... ()

Mr.Dogman

Ze začátku to bylo super, uprostřed to bylo super a nakonci to bylo super (šukézní? :D) Tato komedie je vtipná, ale tak říkajc pro "umělý smích" kdy se smějete jakoby z donucení. Ale bylo tam mnoho chvilek, u kterých jsem se smál od srdce + samozřejmě můj oblíbenec Adam Sandler! ()

blackJag

Chvílemi je film podobným absurdním způsobem zábavný jako například Zoolander, je proto škoda že zbytečně brousí i do vod trapné komiky, která tak devalvuje provokativní námět a působí jen nechutenství. Konec je potom strašně přehuštěný, přetéká nedotaženými nápady a nabízí jen polopatická vyústění, která jsme viděli už tisíckrát. I přes své momenty je tedy tato sandlerovka jen průměrným počinem. 55% ()

masw

Pohodová "sandlerovka", která sice pobaví, ale bohužel jen po částech, takže žádná nonstop zábava se nekoná, ale zase film ani moc nenudí, může se opřít o hvězdné obsazení a i povedené vtípky (Turtturova parodie na Rockyho, Zohanovo první stříhání, scénky se synem a matkou, které Zohan "děkoval" za polévku atd.). Ale film působí nevyváženě a neškodila by ani vtipná milostná scéna s Emmanuele Chriqui. Ale při pohledu na bojové umění Zohana musím uznat, že by i Eso Rimmerovi navrhl prdel, takže nezbývá, než dodat: To je ale frajer... ()

cross

**1/2 - Stupidita na desátou která, světe div se, opravdu pobaví a střílí si z hloupé nevraživosti Izraelců i Palestinců stejnou měrou... Neuvěřitelné jak takhle blbý film může ve výsledku dobře pobavit....:) ()

JoseBenes

Holkám co na to se mnou koukali to v některých momentech přišlo úchylný, ale já se překvapivě dobře bavil. A Sandler se svým přízvukem je...jak to říct, prostě ujetej na celý čáře. Stejně jako celej film, jen škoda, že ke konci ztrácí dech a sklouzává do trapnosti. ()

ganz

Příjemná "Brain off" komedie, která je místy bohužel až moc přehnaná, to zakončené moralizujícím koncem a máme to za 50%. ()