Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

nunka

Toľko úchylky, absurdity, trikov na diváka a zábavy v medziach znesiteľnosti som si už dávno neužila. Kvôli niektorým scénam jednoducho nemožno ísť v hodnotení nižšie. ()

juta

Při dnešní příležitosti, kdy jsem navštívil svou kadeřnici, jsem se rozhodl, že se podívám i na Zohana. Dlouho jsem tenhle film přehlížel a teď už vím, že jsem udělal chybu. Ani jsem nedoufal, že by to mohlo být tak dobrý. Zohanův slovník mě neskutečně bavil a za jednu z nejlepších situací asi považuju tu s tím klukem, který se nechtěl nechat ostříhat. Nikdy by mě nenapadlo, že by se kočka dala využít jako hakisák. ()

Fiftis

Zohan mal super nadprirodzené schopnosti, ako že chytil guľku v lete alebo plával kraula rýchlosťou motorového člna. Zo začiatku super zábava, pretože presne tak nejak som si to predstavoval. Ten začiatok vyzeral, že by to mohlo byť dobré, ale akonáhle sa hlavný hrdina chcel stať kaderníkom, stal sa z toho Brüno 2. Adama mám rád a na film som sa pozeral hlavne kvôli nemu, ale dlho som nebol takto sklamaný. Nesmial som sa vtipom, ale že to vôbec mohli natočiť. Asi najhorší film, čo som s ním videl. ()

ajuska

Film, na který bude mít určitě mnoho diváků vyhraněný názor. Já zůstala někde uprostřed. Kvality vysoko nasazené zdařilou parodií agentských filmů a vtipně pojatým tématem izraelsko-palestinských vztahů u mě snižuje jednodušší a mnohdy přehnaně vyhrocený humor sexuálního ražení. ()

lamps

Začátek je skutečně boží a namlsán jsem se těšil na nejlepší bláznivou komedii od dob Žhavých výstřelů. Jenže pak se to jaksi zvrtlo a neskutečně zábavnou akci vystřídala smršť nevkusných sexuálních narážek, jakou jsem nakonec horko těžko dokoukával. Adame, Adame.. takhle rozhodně ne! 50% ()

Boogeyman

KOmedie tak debilní, ujetá, nechutná a nekorektní, až jsem se tlemil jak blázen. Zohan je bláznivější než všechno co Sandler natočil, je plný laciných vtipů a trapných sexuálních nechutností, zároveň se ale neuvěřitelně trefuje do Palestinců a ostatní podobné verbeže, až se člověk musí divit, že štáb nezachvátila vlna bombových útoků. Skvělé jsou často i vtipy na Zohanovo nadlidství, třeba u honičky s vodním skůtrem jsem nevěřil vlastním očím a šokovaně se tlemil jako debil. Zohan je primitivní hrubozrná komedie ještě težšího kalibru než jsme většinou u Sandlera zvyklí, ale možná díky momentální náladě a několika pivům, já se prostě řezal jak blbec, nezkazil mi to ani opět trapný výstup Roba Schneidera v přehrávané roli podnikavého taxikáře. ()

sheen

Ač Sandler není žádný herec akčních filmů, tak tady ty akční scény vypadají opravdu cool. Škoda, že tempo, které nasadí na začátku nevydrží až do konce. Místy to bylo až trochu trapné. Zatím asi nejšílenější Sandlerovka, co jsem viděl. ()

petaspur

To moc dobrá film být. Osmnáctkrát denně kolík k sexu používat již možno nebýt, ale ještě několikrát s přáteli bych znovu podívat tuto kravinu rád. ()

666teen

Sandler v roli gerontofilního super agenta/kadeřníka. Koncentrace opíchaných bab 60+ je pekelná stejně jako koncentrace Zohanových imbecilních fórků. Většina z nich je satanžel spíš k pláči (vtipů i důchodkyň)...Hummus, kundelchen. Fuck the middle east and Zohan too. ()

Cappuccino

Sandler, Turturo, Chriqui-ová -tváre tohto filmu. Plno narážok na dnešnú situáciu vo svete vôbec a hlavne na konflikt medzi Izraelom a Palestínom. Zohan ala “ beng bum Superman” s nožnicami v rukách a tancom vo vetre valcuje chodníkmi Ameriky. Hlavná postava je absolútne šialená bez štipky serióznosti - a to je presne ono! Lezie vám Sandler na nervy ? Neodporúčam. Neprekáža vám alebo s ním dokonca sympatizujete? V tom prípade nemáte nad čím váhať. ()

Ruut odpad!

Humus. Proč si pořád tolik lidí myslí, že parodie znamená to, že na plátně jsou naprosto nesmyslné a šílené nelogické krávoviny? ()

-OverLord-

Pořádná a nefalšovaná Sandlerovka. Adam je jeden z nejlepších komiků současnosti dělajících u filmu a tady to ukazuje v plný kráse. Komedie, která rozhodně nedělá svýmu žánru ostudu a nabízí to lepší z dnešní komediální scény. ()

misterz

Neskutočne bláznivé, uletené, nezmyslené a budiace dojem neskutočnej kraviny. Avšak toto všetko je tu namixované do takej vrchovatej miery, že celkový dojem nakoniec vyznieva do totálneho úletu a zábavy. Jednoducho, keď je niečo iracionálne bláznivé, nezostane už nič iné, len sa smiať. 65/100 ()

HAL

Pár velice dobrých gagů (pořád nesmírně primitivních, ale dobrých) schovaných mezi hromady vypatlaných humotů o mrdání starých ženských, rádobyperverzních narážek, vymýšlení přepálených charakteristik židů a tak podobně. Vystříhat z toho půlhodinový kraťas tak fajn, takto v celovečerní podobě ale nekoukatelné. 5/10 ()

2-Xtreme

Film sa pekne rozbehol. Sandler tancoval, varil, bojoval, strihal, česal, vytrčal rozkrok a hláškoval, no potom ako keby sa niečo pokazilo a ubralo sa na tempe, vtipe na všetkom... Naštartované to bolo fajn, na pekných 70% ale od polovici filmu to bolo dosť nudné, zbytočne zdlhavé a ničím zaujímavé. Za vydarenú prvú polovicu dávam 55%. ()

Javert

Pouze další ze současných bláznivých komedií. Do kina bych na to nešel, ale doma to na dvě hodiny vcelku slušně zabaví. Nic víc nic míň. ()

Vavča

Úchylné, šílené, přestřelené, ale vtipné. Sandler jako antiterostický bojovník, kadeřník a zachránce míru, pro jeho fandy nutnost ()

kingik

Příběh talentovaného kadeřníka je prostinký, ale vtipný. Sandler hraje s chutí a sekunduje mu zdatný Torturro a něžné pohlaví je tu zastoupeno pohlednou Emmanuelle Chriqui. Režie Dennise Dugana nepostrádá nápady a jako celek to skvěle funguje. ()

k212

Zohan nebýt takový cool-kolík, jak se tvářit. Používat stejné hovadské fráze až do zblbnutí a mít ukrutnou snahu vyvolat salvy smíchu. Nedařit se moc dlouho. Za to Fantom být pašák, žrát kuřata při snídani a nasekat prdel každému nepříteli, a přitom chtít milovat boty. 40%. ()