Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Hezonja7

Typologicky hrozně podobné Diktátorovi nebo Boratovi nebo Ali G. Pořád je to ale zábava!! kdo by nechtěl být kadeřníkem jako Zohan?!! ()

AndrewNewman

Jediný Adamov film, ktorý ide mimo mňa. Viem, že tá nadsázka, ktorá tam je, je v podstate odôvodnená, ale ja som sa proste nebavil. Chýbajú mi tam vtipne hlášy, skvelé scény a hlavne amtosféra a herecké hviezdy. Nieje to film pre Adama Sandlera, ale pre Borata. ()

Dejf4

Tohle bylo ujeté a absurdní. Ale do nějaké žumpy, nebo trapností to nezajde a drží se to na té pomyslné hranici. Film obsahuje plno vtipů, parodií a plno gagů má i určitou myšlenku. Jen škoda, že vrchol filmu je v prvních 20 minutách a poté to již pomalu upadá a drží lehce nadprůměrnou podívanou. 6/10 ()

Memesis

Otrávila mne ta spousta toaletního humoru. Ano, ovšem, jsou zde scénky, nad kterými se zasmějete, ale pak jsou tu také scénky, nad kterými kroutíte hlavou nebo už už máte chuť film vypnout. Nemám co dodat. Trochu kopie Austina Powerse. Za mě 50% ()

mouzi

porad jsem si musel opakovat, ze je to Zohan a ne Borat :) a klidne si dovolim rict, ze se Sandler v Cohenovi nemalo inspiroval.. dobra komedie na oddech ()

Pute

Chvílema velice povedená parodie (boje s teroristy atp), chvilkama ultra nuda. Ale dalo se to přežít a docela jsem se i zasmál. Na jedno zkouknutí pro zlepšení nálady doporučují tři z pěti fanoušků parodií. ;-) (BTW Kdyby si s tím dali víc práce, mohla to být velice povedená parodie, nebýt těch hluchých míst.) ()

Nerajohn

Přiznám se, že ze všech komedií mě v poslední době nejvíc baví ty Sandlerovky. Zohanova první polovina je přitom naprosto totální dělo, jen scéna, jak odlétá na vrtulníka nebo plave motýlka, musí rozesmát doslova každého. Ve druhé polovině legrace trochu ubylo, přichází řada dalších postav a trošku to hatí očekávaný konec. Každopádně zavolat si na hot line Hizbaláhu může být celkem fajn. A k tomu ještě to balení do preclíku. ()

Jamall

Poměrně povedená Sandlerovka, i když možná příliš přestřelená některými nechutnostmi.Ale přece jen jsem se většinu času docela slušně bavil a Zohan vydá na řekněme trošku lepší průměr,takže tak 3,5* ...Pro Sandlera zaokrouhlím nahoru ()

david666

překvapivě ne zas tak úplná blbost - pokud tedy přistoupíte na úchylnou notu A.Sandlera. Pár gagů bylo i humorných. ()

Brunsvik

1) "Lather. Rinse. Save the world." 2) "He'll Make You Silky Smooth." Když svět potřebuje zachránit . . . nebo když svět potřebuje ostříhat - v obou případech je tady ZO-HAN! ()

(=LIFTY=)

Film, který si snad nechal nějaký sběratel guilty pleasure udělat na rošíření sbírky. Neskutečná kravina plná otírání genitálií o staré dámy a holého zadku Adama Sandlera. Ale proč ne, když si film na nic nehraje? ()

lisma

Ne, mé hodnocení není objektivní a už vůbec nejsem fanoušek těchto komedií, ale mně se prostě Sandler jako nezničitelný izraelský voják-kadeřník líbil a bylo tam několik momentů, obzvláště s Johnem Torturem, které nečekaně razantně rozechvěly bránici. ()

Sintiroma

Ze začátku perfektní rozjezd,říkal jsem si že to bude zas parádní Sandlerovka,a dobrej nápad to byl.Ale s přibývajícím časem jsem usoudil že ty 2 hvězdy budou tak akorát.A to vše kvůli amatérsky zvládnutému konci filmu.Prostě mohlo to být lepší. ()

sAreOn

Přemýšlím, jestli nedat 4*, protože jsem se velice dobře bavil. Má to nápad, je to vtipné a určitě se u toho nebudete nudit, co víc byste chtěli od komedie? Je pravda, že ten humor asi nebude sedět úplně každému, přece jen je chvílemi až příliš sexistický a perverzní. To nic němení fakt, že toto je jedna z lepších amerických komedií za poslední dobu. Možná škoda, že závěr už je poněkud slabší - asi došly nápady... ()

Dexter666

Fuha...už dávno som nemal takú chuť vypnúť film, ktorý som si vybral, aby som si ho pozrel. To, že je to absurdná konina by mi nevadilo, ale to, že je o maximálne nudné a trápne, tak to mi teda vadí. Najmä keď Sandler aj keď málokedy trafí do čierneho, takto fatálne sa ešte cieľa (možno ešte v prípade Mr. Deeds) neminul. Určite si svoju daň vybral aj hrozný český dabing (namiesto vtipne predabovaných hlášok a skomolenej výslovnosti som tomu ani nerozumel). Keď si spomeniem, že som na to chcel ísť do kina...aj zle pomyslieť. ()