Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

GOREGASM

Zhruba první půlku jsem se skvěle bavil. Nezničitelný agent Zohan neměl chybu, čemuž napomáhal i excelentní Sandlerův přízvuk. Druhá půlka už tak nabitá fórky není a finále je hodně slabým odvárkem. Body navíc ale získavají Turturro a standartně ujetý Schneider. Rob Schneider je sešívačka:)))) 70%. ()

crha

Hodně lidí si plete Sandlera se Stillerem. Já jim vždycky říkal, že Stiller - že to je ten "víc magor" a je lepší. To že mám Stillera pořád radši platí, ale kdo je větší magor si po shlédnutí Zohana netroufnu posuzovat. Adam Sandler se ukázal jako taky totální hovado a naprosto si mě získal. Ještě musím dodat, že jsem viděl s dabingem a ten se dvakrát nepoved, protože podle všeho v tomhle případě ani pořádně udělat nejde. ()

Ukubumbahoo

Ano! První polovina filmu mě naprosto odrovnala a je naprosto šílená! Bohužel druhá polovina filmu mě již tak nenadchla ale i tak věřím, že Chuck Norris má konečně soka sobě rovného. :) Hummus sebou do kina! ()

SidneyP odpad!

Stačilo pár minut a uvědomil jsem si, že pro mě tento film nadobro skončil. Kde se u podobných filmů se Sandlerem zasměju, tady mi připadal trapný. ()

myc-hal

Zatímco v Jihlavě běžel v kině remasterovaný Kmotr, já se na návštěvě koukal na tuto pecku... Ale já jsem se i pobavil, ale když skončila série gagů a začal se tvořit "děj", pochopil jsem, že tohle není pro mě. A na to, abych se zabýval vztahy na Blízkém východě nebudu koukat na tento film. Naštěstí se disk začal po půlce kousat, takže jsem neviděl celé. Vykuleně koukám na zdejší hodnocení a komentáře a možná to tedy ještě někdy dokoukám. No, spíš ne. (TV, 28.1.2011) ()

sadlokan

Gerontofilní izraelský kontraterorista chce začít nový život jako kadeřník.To je kompletní smysl blízkovýchodního konfliktu jednou větou.Alespoň tedy pro mě. ()

Mortishka

V poslednej dobe mám pocit že už sa ani nerobia kvalitné komédie kde by ste sa z chuti zasmiali až by slzy tiekli...škoda a pritom Adama Sandlera mám naozaj rada a rešpektujem jeho hereckú kariéru pretože má naozaj pár kvalitných filmov ktoré stoja zato si pozrieť..no škoda ale komédie takéhoto rázu sa mi už riadne protivia, dokonca mi to pripadá až neskutočne trápne..škoda a v kútiku duše som si myslela že sa zabavím ale skôr som sa riadne sklamala.... ()

robo7773

Dlho som podobnú hovadinu nevidel. Niečo hrozné, akože tie nadprirodzené sily čo mal, ten jebnutý slovník a ako tam pargával tie staré tetky, no akože na blinkanie. ()

Iwiiik

Snad ani nelze spočítat všechny ty nezapomenutelné okamžiky, kdy jsem se k zbláznění smál u tohoto vybroušeného komediálního majstrštyku. Ještě hodiny poté mi kanuly slzy po tváři, zvrásněné od roztahování rtů do širokého úsměvu a bolelo mě křečovitě stažené břicho. Učebnicový představitel hollywoodské žumpy Adam Sandler umí věru pobavit. Ani nevím, co tomuto klenotu vytknout dříve. Největším kamenem úrazu je zde asi dementní myšlenka a ještě dementnější scénář. Asi šlo o soutěž "Kdo sesmolí větší blábol za dvě minuty", kde Zohan jen o chlup vyhrál před příběhem o tibetském mnichovi, který se stane prezidentem asociace gayů a lesbiček! Marně přemýšlím, co asi kouřili všichni ti pomatenci, kteří mi Zohana doporučili. ()

alambert

No, nevím, jak se to líbí židům a Palestincům, já můžu říct-a musím doufat, že mi za to nepřistane na baráku bomba xD-, že jsem se bavil. Vadila mi ale přetažená stopáž. Kdyby to byla taková 85 minutová jednohubka, váhal bych mezi 4 a 5 hvězdami, takhle se rozhoduju mezi 3 a 4. ()

Destinytte

O tomhle filmu jsem jednou diskutovala se spolužačkou, obě jsme se na hodnocení shodly. Dřív jsem brala Adama Sandlera jako poměrně dobrého herce, filmy s ním mi nevadily, ale ani jsem je nějak nevyhledávala, asi byla chyba, že jsem začala, když vidím, do jakých odpadů leze, hodně v mých očích klesá. Přivírám oko a hodnotím jednou hvězdičkou pouze proto, že začátek vypadal nadějně, ale zbytek byla pouze hodně trapná až nepříjemná komedie. ()

Páně

Tuhle úchylárnu zkrátka zachraňuje jen a pouze dostatečné množství totálně ujetých scén, protože ten zbytek a pozadí příběhu jsou neskutečně plytké a plné totálního klišé. Ovšem nemohu říct že bych se nebavil, chvílemi to má neskutečný tah na branku. ()

BeranSon

Srandy kopec, ale to je přece zvykem u komika úrovně Adama Sandlera. Já sem se tedy osobně skvěle bavil po celý čas filmu, i když nějaké ty slabší situace přišli, tak celkově byl dojem velmi dobrý. První čtvrtina hodně povedená, Zohan hází doslova jednu peckovou hlášku za druhou. Druhá čtvrka je taktéž hodně nabitá, nejen sarkastickou akcí, ale také nepříliš bohatým, dějovým rozuzlením. Třetí část už není to co to bylo, ale na konci se to opět rozjede až na pár momentů suprová jízda. - 7/10 - ,,Ja Zohan!" ()

Ydrosten odpad!

Svět se totálně zbláznil. 62% ? Vážně ? Tohle nemůže uspět ani jako parodie parodovaných parodií. Neuvěřitelná kravina. ()

burton odpad!

Tak tohle bylo fakt hnusný. Nechutný a ještě nudáááá! Všichni se smáli a já ne, takže mám zase škraloup. Ale zase u mě mají další škraloup Sandler, ten už se ze škraloupů asi nevyhrabe, Smigel, Apatov a Dugan. ()

merigieren

ze začátku tam bylo tolik ptákovin až jich pár zabralo a rozesmáli mě, potom se dostal do usa a zbyly jen vtípky o sexu a teroristech. Nakonec došlo i k usmíření arabášů a židů. to už moc zábavný nebylo... ()

helloween93

Zohan byl v posledním ročníku základní školy film, který nás ovlivnil, hláška “disco pauza” se používala téměř při jakékoliv aktivitě, několik lidí vždy začlo random tancovat. Kopání s hakysákem bylo na denním pořádku. Od té doby jsem film neviděl, tak jsem si ho pustil na HBO GO a musím říct, že dějovou linku s developerem jsem si vůbec nepamatoval. Pump Up the Jam scéna je sandlerovská i po těch 11 letech. 3* ()

BOURQUE

Veľmi dobrý začiatok a stredne dobrý stredná pasáž, ktorý však potom postupne smeruje do nižších úrovni. Škoda, pretože v tom väčší potenciál a v niektorých scénach A. Sandler fakt bol zábavný. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()