asfalt

Kvalitatívne je tento snímok o hviezdičku slabší ako prvý diel, avšak čo sa týka akcie-výborné. Dej má neskutočne rýchly spád, najdlhší strih trval sotva 5 sekúnd a zábava to bola fakt skvelá. Doporučujem. ()

gp_one

Všeho moc škodí. Jedinou devizou budiž Jason Statham, který se dá skouknout s vypnutým mozkem a při ubrečeném nedělním odpoledni snad v každé ptákovině. ()

darkreider

Statham je síce stále sakra cool, ale niektoré pasáže filmu sú utrpenie. Po hodine filmu som mal pocit, že už prešli aspoň dve. No, nebavilo ma to nejak moc. Niektoré zostrihové mixy(rozumej sekanie kamery po sekunde), ktorých tam je neuveriteľne moc, ma teda nebrali ani trochu. Hudba mi prišla krajne nevhodná a porno show(nie scéna, nie pasáž, ale fakt show) to zaklincovala do bažín veľkých sračiek. Micro cameo leadra Linkin Park tam bolo k hovnu ako aj veľa iných vecí. Pozitívum je hromada odkazov na jednotku a jedna hviezda je za starenku s vetou: "Vyzeral ako ten! Z toho filmu! Transporter" ..... MEGA! Ale takýchto plusov tam bolo poskromne. ŠKODA! ()

lxbch

Takhle šílenou jízdu jsem dlouho nezažil. Skvělá kamera, šílený děj, krásná Amy. Lepší než jednička. ()

Johny M.

Ještě ulítlejší než jednička (možná až moc); víc akční, míň vtipný... ale dost podobný. Když by se to až tak nezvrhlo, bylo by hodnocení vyšší. 3,5* ()

Tryman

Vlastně ani nevím, co jsem čekal. Druhý díl je mnohem ujetější než jednička - jenže zbytečně. Některé scény jsou tak šílené, že už to ani není zábava a chvílemi se divák opravdu nudí. Tvůrci slibovali více erotiky než v díle prvním a i tento slib splnili - bohužel ne každému stačí, aby každá ženská ve filmu ukázala prsa. Akce ve filmu byla, byly i zábavné scény - ve výsledku to však budilo dojem jakési narychlo splácané slátaniny aneb rychle natočit první kravinu, která nás napadne, než diváci zapomenou, jak se nám povedla jednička... Škoda, na druhého Cranka jsem se těšil... ()

dainio

Dávám tři hvězdy. U filmu jsem se nenudil (to jako doslova). Jenže, musím říct, že některé scény mi přišly, že jsou až příliš přehnané. Například ta bitka mezi sloupy vysokého napětí, kde se rázem oba "borci" změní v obří kreatury a bojují proti sobě jako nějaké monstra ze seriálu "Strážci z vesmíru". To si myslím, že tam být nemuselo....každopádně, je potřeba uznat, že jestli jste v jedničce "valili oči" , tak ve dvojce vám oči určitě vypadnou. Je to dvojnásobná dávka absurdních a neskutečných situací, které se střídají jako na běžícím páse. Dále tu máte ještě větší porci syrovosti a neskutečné brutálnosti, která je propojena s naprosto černým humorem a dechberoucími situacemi. Inu, dvojka Cheva Cheliose je pořádně "nadupaná". A jsem si jistý, že se už střádají plány na třetí pokračování.... ()

aR3Zz

Hodně zběsilý, hektický, vulgární, šílený, surový a brutální film. Samá akce ve stylu počítačové hry. Někomu možná přesně tohle sedne, mi ale nikoli. Výjimečný počin, ale podle mě jen pro velice úzkou diváckou skupinu. Za sebe sotva 40% ()

Torgal

Tvorcovia, ktorých som z narušenosti podozrieval už po prvom diely, sa definitívne zbláznili a servírujú nám totálne šialenstvo, ktoré už bohužiaľ nie je ani vtipné. K postave Cheliosa sa nedá vytvoriť žiadny vzťah, pretože len behá po meste, všetkých zabíja a púšťa do seba megawatty. Z Amy Smart (a vlastne zo všetkých žien) spravili totálnu štetku. Niektoré scény sú totálne na zabitie ("štylizovaný" súboj v elektrárni) a koniec je čistá hrôza. Relatívne slušné hodnotenie dávam za tých pár dobrých nápadov a slušnú prácu s kamerou. Každopádne dúfam že nevznikne trojka, lebo ak by chceli toto prekonať, tak by ľudí vynášali z kina nohami dopredu. 4-/10 ()

emdvojka

Tak pre mňa to bolo sklamanie. Dvojka sa určite nechytá na jednotku a snaží sa byť až dotieravo vtipná..nesadlo a basta! ()

bif

Kdyby nebylo tech rádoby vtipných vsuvek, tak by to byl celkem dobrý (rozumějte dobrá kravina) snímek, ale na vynikající jedničku to ani náhodou nemá, ale určitě se nedá říct, že bych se nudil. ()

cerbygerby

Po parádní jízdě v jedničce jsem se těšil jak bude v tomhle nadupaným tempu pokračovat i dvojka a začátek byl supr.. přesné navázání s konce jedničky, to se málo kdy vidí.. No ale pak se film ubírá skoro přesně stejným směrem jako jednička ale už s přehnanýma kouskama které byly spíše k smíchu.Takže jako komedie by to bylo dobré, ale po vysoké laťce z jedničky se tohle podle mě nepovedlo.. tak hodnotím jen průměrně. ()

ICE-GRADLO

Ehm, co to sakra bylo? :P Ackoli to byla bejkovina, nenudil jsem se 3* btw.Pokud by tuhletu bejkovinu udelal Rodrigez nebo Q. Tarrantino, tak by z nej byl zase urcite trhak.. :P ()

the_bitch

Statham ja späť. High voltage, nereálne, absurdné priam neskutočné. Náznaky komédie sa podarili, smiať som sa smial, takže 3* ()

candy_daze

Fajnová klukovina, která se mi ze záhadných důvodů líbila víc, než první díl, u kterého jsem většinou spala. Celou dobu si to drželo našlápnuté tempo, které bylo naštěstí chytře ohraničeno kratší stopáží, takže to nezačalo nudit. Velký podíl na dynamičnosti měla skvělá kamera. A Jason Statham.....je prostě Jason Statham (^_^). Líbilo se mi i těch pár drobných vychytávek (Strawberry tart = <3, "Fuck you Chelios" show). A i když nejsem zrovna divák, který musí mít každých 5 minut na obrazovce polo/nahý baby (dobře, lépe řečeno to nesnáším), tady jsem to v rámci celku překousla. V rámci emancipace to chce trochu pochopení, že... ()

maciii

Věřím, že u natáčení musela být pořádná švanda, ale já jsem ráda, že jsem se znuděná a zhnusená propracovala až k závěrečným titulkům, které mě z toho celého pobavily nejvíc. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily