beckham-

Na tedle film se musíte dívat hodně s nadhledem a brát ho jako pohádku pro dospělé, pak si ho užijete stejně jako já. ()

Kostexx

Jednička byla originální a stříkalo z ní tolik adrenalinu, že mě moje andulka, která byla v dobu projekce ve stejné místnosti vyzvala na pěstní souboj. Dvojka měla mluvící hlavu v akváriu. ()

Kingjiri

Asi vůbec nepřekvapí podobnej námět jako minule, jenže tentokrát je celá jízda ještě zběsilejší (což je vcelku fajn). Zároveň je ale příběh dost "roztěkanej" a občas vypadá jako generátor náhodnejch scén, takže by mu i při vší tý zběsilosti větší uspořádanost vůbec neuškodila. Pobaví pár hlášek, nápadů (týpek s Tourettem nebo tření na dostizích), potitulkový scény a hlavně akce, která tvoří většinu stopáže. Prostě ujetý brainless akční béčko, který každýho benevolentnějšího fanouška žánru spolehlivě zabaví, ačkoliv kouzlo původního (a dneska už možná kultovního) biíjáku je pryč, tři jistý hvězdy. ()

kluzo

Mám rád akci, ale moc nemusím komiksy. Nevím, jestli je tohle podle komiksu (ani mě to upřímně nezajímá), ale každopádně to tak vypadalo a vypadá to tak i podle zdejšího hodnocení. Za mě slátanina hodna nevyzrálých mamánků, nebo švihlých vědců á la Sholdon Cooper... ()

sonoluca

Neskutečně přepálený a hodně hodně šílený - to nemusí být nutně naškodu, zejména pak u filmů jako Crank, kde žádné hranice neexistují, tentokráte to ovšem nefunguje tak jak bych si představoval. Statham nekompromisní jako nikdy předtím (Smart zatraceně sexy) a to samé se dá říci o kameře (místama hodně rušivý), střihu a vlastně o všem okolo, nahruhou stranu originálních nápadů oproti jedničce ubylo, často se recykluje a ta snaha být za každou cenu cool mi opravdu tentokráte nesedí. 50% ()

GodKnows

Seltzer a Friedberg k nam prichadzaju s novou parodiou. Tentoraz si pre istotu zmenili mena na Neveldine a Taylor. Chlapci nepomohlo. Stale tocite sracky. ()

BLabaKAn

Jěště šílenější, akčnější, bláznivější podívaná. Film je jěště víc ulítlejší než jednička a myslím si, že docela o dost, ale určitě doporučuji těm co viděli jedničku a libila se jim, dvojka je totiž určitě nezklame! Jen si říkám jak by to dopadlo kdyby se natočila trojka?! Asi tak, že z Cheva Cheliose se stane ohnivej hořící nasranej blázen a možná jěště ke všemu něják prapodivně zmutuje. ()

AbelXavier

Nekdy druhe dily prekvapi a prekonaji predchudce, vetsinou jeho kvalit nedosahuji a nekdy autor popadne winstonovku a zacne strilet po vsem co se kolem mihne. Logika, napeti, zabava, pribeh, vsichni to schytali rovnou mezi oci. Aspon originalita to dostala jen do nohy, i tak kulha jak stara horska koza hned od prvniho zaberu. Jedno pozitivum vsak vidim, mate-li v planu navstevu chiropraktika zkuste nejdrive Crank 2, za dve hodiny si hlavu ukroutite. ()

kubal18

Ještě o trochu šílenější než jednička byl film zábavný asi tak do poloviny. Šukec na dostihové dráze je asi to jediné na co si po čase vzpomenu. ()

Bart16

Tohle je naprostá bizardnost,nejen co se týče akčních filmů,ale filmů všeobecně!Zatímco jednička byla poměrně dot originální a měla jakýsi děj,tak dvojka už jen kopíruje jedničku.Je sice pravda,že chvílema jsem se dobře bavil,ale většinou jsem jen nechápavě kroutil hlavou.Zkrátka takové GTA ve filmu! ()

Zuchy odpad!

Já prostě a jednoduše nemam slov. Nechápu, jak někdo mohl na tenhle film dát peníze. Nechápu ani lidi, co tuhle slátaninu zrežírovali. První díl jsem neviděl a asi ani nikdy neuvidim, protože tohle patří mezi ty největší hovadiny/kraviny/voloviny/kokotiny/p**oviny, který jsem kdy viděl. Nereálný je to až hanba, spousta humusu, co musí člověk strpět. Scéna na dostizích teda fakt ubohá. Lepší je se kouknout na péčko. Divim se, že se mi nechce zvracet... ()

Fleak

Tak tady vážně přestřelili. Hodně věcí zkousnu, ale tohle byla hodně silná dávka. Tak snad už jen doufat, že trojka nevznikne. ()

Ajvngou

Nevím proč, ale Crank 2 byla prostě srandovní akční jízda. Zasmál jsem se a vůbec mi nevadilo, že 80% věcí prostě není možných jak tomu u mně normálně bývá. Spokojenost a to nedělní odpoledne považuji za pěkně vyplněné. ()

bakeero

Je to divočina, je to ještě větší jízda než jednička - takže rozhodně ne pro každýho. Ale já se bavil a Jason Statham je BŮH! ...i když se to vleče a zdá o dost delší než 96 minut. :-/ ()

dessa

Jednička je gooood, dvojka je hodně přestřelená a až příliš absurdní... Sorry, tohle neberu... Ale zajímalo by mě, co měl číňan v tý bedně :) ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily