Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

Timak

Taková lehká letní komedie, která je předvídatelná svým dějem a očekávaný konec se taky dostavil. Taková moderní pohádka. Jestli máte rádi pohádky, film pro vás :-) ()

Mihail123

Prvá polovica filmu bola parádna (dokonca aj vtipná). Ale potom sa to zmení na obyčajný romantický film, už len nudí a prial som si kedy to už konešne skončí. Cameron je až príliš chudá a stará a Kutcher to svojimi vtipnými momentami nezachráni. ()

Master19

Ze začátku (asi hodinu) to vypadá na nepovedenou a děsně roztahanou vykrádačku jedné ze zásadních epizod "Přátel". Nakonec se to trochu rozjede a jakkoliv to je přitažené za vlasy, dá se na to koukat. Jednou. Co mě dost vadilo jsou kulometné střihy, kdy každý říká jakoby paralelně to samé. Už dvakrát za jeden film je to přespříliš. Celkově vzato mi dalo hodně práce, abych si to ve svých očích na ty tři hvězdičky vyšrouboval. ()

hroubek

Možná jsou tři až moc ale na odpočinek je to dobrý výplach mozku po kterém si mužete pustit něco geniálního. ()

Sany33

Ide o vcelku príjemný oddychový filmíček od ktorého od spustenia po záverečné titulky (v ktorých sa mimochodom nachádzajú ešte dve menšie scénky) nečakáte nič iné ako príjemné skrátenie chvíle. Od okamihu, ako som videl herecké obsadenie na čele s Cameron Diaz a Ashtonom Kutcherom som vedel že ma film nebude vyslovene odpudzovať ale kandidát na Oscara to tiež asi nebude. Moje vízie sa premenili v skutočnosť. Pár krát som sa zasmial a nemusel som vôbec rozmýšľať, príbeh príjemne odsýpal a ai som sa nenazdal a bol koniec s klasicky sladkým koncom ako to už v Hollywoode býva. Nemám problém si film pozrieť znova príjemná oddychovka vhodná na relax pri ktorej sa dá aj celkom dobre pobaviť . 66% ()

svobik

Při pohledu na ústřední dvojici jsem čekal zlo. Dostal jsem sice rutinní romantickou, ovšem na mnoha místech opravdu vtipnou a stravitelnou komedii. Průměr, který ale velmi rychle uběhne. Více zde. ()

blackJag

Osobně Kutchera moc nemusím a tímto filmem se jen usvědčuje v tom, že je to šašek bez vkusu na výběr rolí. Naproti tomu Cameron Diazová mi nikdy nevadila, vždy mě docela překvapovala svou hereckou schopností, ta holka už ale není co bývala a urputně jí chybí soudnost. Vedle Kutchera působí jako "teta z depa" a ne slečna, k níž by mohl vzplanout (klidně i doslova) tento vykuk. Celý film má navíc podivně rozdrkotanou skladbu scén, nemluvě o nevyužitém potenciálu postav hraných Queen Latifahovou, Dennisem Farinaou nebo Treatem Williamsem - ve filmu vlastně ani nemuseli být... Abych ale nebyl jen kritický, v několika scénách jsem se i zasmál. Sice málo, ale ano, zasmál. 45% ()

Guzo

Klasická tříhvězdičková komedie, která ale díky svému hereckému obsazení přeci jenom ještě jednu hvězdu dostala. Začátek filmu mi sice přišel takový zmatený a ne moc režisérsky povedený (pasáž velké párty v Las Vegas), potom se to ale rozjelo v to, co jsem čekal. Nenáročnou komedii s romantickou zápletkou. Cameron tu ukazuje, že ještě stále rozhodně nepatří do starého železa a v některých záběrech vypadá vyloženě jako nějaká dvacítka. Tak to má být :) ()

davidek

Je to zvláštní, že tyhle romantické komedie, mně stále berou. Jsou si dost podobné, ale kde se objeví Cameron Diaz, stojí to za to. Doporučuji. ()

zigíš

no (v rámci predpokladov ) som to neodzíval a pár krát sa (prekvapene) uchechtnul ..sú horšie filmy (české napríklad) ()

Mr.KarlAdler odpad!

Jeden z nejhorších filmů, jaký jsem měl tu čest vidět. Nenáviděný Ashton s nenáviděnou Cameron v totálně hloupém a nevtipném filmu. Potom, co se na to dívám podruhé, dokonce dávám odpad, hvězdička byla moc. ()

Autogram

Najskôr manželstvo, potom vzťah a nakoniec láska. Americký vzťah z Las Vegas až veľmi zdôrazňujúci rozdielne zmýšľanie mužov a žien, naviac rozdielnych pováh a životných cieľov, a ako to všetko dať šťastne dokopy. Ľahká oddychová zábava, ktorá prílis vtipná nie je, takže len dve hviezdy. –––– Hádate sa. Konečne vyzeráte ako skutoční manželia. Zlepšujete sa. ()

Vojtiin

Na tuhle komedii jsem se opravdu těšil a můžu říci, že mě nezklamala. Do poloviny má film rychlý spád, kde si oba aktéři, mimochodem oba moji oblíbení herci, dělají naschváli a v druhé části filmy, nastává ta pomalejší část, romantická, která potěší spíše opačné pohlaví. Rozhodně tuto komedii doporučuji a dávám 4 *. ()

JančiBači

Čuduj sa svet, napriek tomu, že pointa bola trápna, podarilo sa mi film si užit a zabavit sa.Takto si predstavujem romanticku komediu. Cameron a Ashton boli na jedničku ()

zolo23

Nemám rád romantické komédie a ako sa hovorí výnimka potvrdzuje pravidlo. Tak toto bola výnimka. Naozaj slušne natočený film so sympatickými postavami. Kutcherovi a Diazovej to naozaj celkom pekne pristalo. ()