Falco

• Rakousko

Falco - Verdammt, wir leben noch!

Falco

Drama / Životopisný / Hudební

Rakousko / Německo, 2008, 113 min

Nejlepší je scéna jak poprvý volá Jackie a u toho si pod dekou honí péro !(29.9.2009)

začnu tím, že dabing je naprosto příšernej... jinak se mi životopis moc líbil, skvělej zpěv, klipy a koncerty... ale co mi vadilo byla jeho přítelkyně, nejhorší článek filmu, ale s tim se nedá nic dělat, je to část jeho života...(7.9.2009)

• Slarque

V jednom záběru nafoukaná arogantní hvězda, v druhém sjetá a opilá troska. A takhle se to střídá a opakuje až do konce. Destilovaná nuda, která mě semtam probudila stylizovanými videoklipy. Bohužel, Falco zpíval německy a evidentně to nebylo nic, co by stálo za to přeložit a otitulkovat (kupodivu s výjikou Jeanny).(29.1.2009)

Epizodní, repetitivní, necelistvé, často nudné. Chyba Rotha, ne Falca.(27.2.2011)

Celkom zaujímavé. Všetko čo sa v tej dobe týkalo Falca chcel Roth zobraziť. (problém, frajerky, intímnosti,...) Pravdu povediac mi niektoré scény riadne vadili.(8.4.2011)