S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

DaveSmith

Průměrná komedie, kde hlavně v první polovině filmu balancuje většina vtipů na hranici trapnosti (obzvlášť opilecká scéna). Kevin James tu hraje postavu, která bere mnohem vážněji svou práci ochranky v supermarketu než sám sebe. V druhé polovině se James ale našel a já se začal opravdu bavit. Komedie ve stylu "Smrtonosné pasti" mi opravdu sedla a já dávám 60% i za roztomilou Jaymu Mays. ()

RajCZitko

Sice tento film patří do skupiny B, ale jinak je to suprová zábava. O akci, vtipy, romanci a hlášky zde opravdu není nouzi :) Opravdu to není žádný trhák, ale stopro Vám minimálně zpříjemní chvilky u telky ()

web-dat

Musím přiznat že prvních 10 minut jsem litoval, že jsem ten film stáhnul. Jenže nikde v TV nic jiného nebylo a tak jsem se díval dál. A dobře jsem udělal !!! :-) Osobně mi nevadí filmy, kdy z absolutních loooserů se během filmu stanou drsňáci - a právě v tomhle filmu mi to nevadí vůbec, protože ONO to funguje. Jedná se o film, který dokáže pobavil celou rodinu (scéna s robotem, skateboardem, počítačová hra - scény které jsou úsměvné). Po těch drsňáckých a zombie filmech docela dobrá oddychovka. Dávám 75% ()

ANTYCHRYST

Kevin James je sympaťák a jako ochranka v obchoďáku je docela vtipnej :) jak tam vozí tu svojí vanu .. Nenáročná komedie, která se skoro celá odehráva v obchoďáku a překvapivě to není žádnej problém. Taková jiná :) verze klasickýho akčňáku alá smrtonostná past, kde hlavní hrdina je sice dobrák a ňouma, ale nakonec Všem natrhne zadek. 60 % ()

3mates33

Óda pre tučných. Týpeček jedno tonový, premôže vycvičených gangsterov. Tento film dáva nádej obéznym, že nemusia chudnúť, nemusia nič, aby sa stali hrdinami. Našli lásku a bla bla bla. ()

Lavinia

Komedie o pitomovi, který stále pronásleduje svůj sen o tom, jak bude policistou nebo alespoň ochráncem veřejnosti. Nic proti snům. ale zde to působí jako duševní choroba: člověk, který ve stresu odpadne a omdlí, se těžko na podobnou práci může hodit. Takže komedie o pomatenci, s kterým by si každý užil peklo. ()

Kozy9

Neviem prečo ale tento film sa mi jednoducho páčil. Dobre som sa bavil, dalo sa vcítiť do hlavnej postavy a celé to krásne plynulo až do očakávaného konca. Tento film je takým modelom dokonale priemernej komédie, čo ju vlastne robí nadpriemernou. 75% ()

Scraffy

Mám rád Kevina Jamesa, ale toto sa vážne nepodarilo. Jeho postava je veľmi trápna a hlučná. Toto je presne ten typ komédie, akú nemám rád. ()

Mincek

Celkom som sa tesil, ze si pozriem kvalitnu komediu, ktora lamala rekordy v USA a namiesto toho mi naservirovali priemernu, miestami az podpriemernu rodinnu rozpravku o policajtovi zo samosky, ktory je totalne poleno, ale nanestastie ani tuto vlohu nevie vtipne podat...zasmial som sa asi 4x, co je menej, ako sa sa zasmejem za 25minut pocas televiznych novin na Markize...:) ()

Elegnor

Ohromná ptákovina, vcelku odhadnutelná už podle jména, ale je to docela sranda, nechybí akce, zvraty a královský happyend :) ()

Cortesz

Naprostá ztráta času. Začátek se jevil docela dobře - tlustej bezpečák v supermarketu, kterej smrdí, potí se, moc prožívá svoji práci a nejde mu to se ženskejma, ale samozřejmě se do jedné z nich zamiluje, tohle vše by ušlo, možná i toho odporně vypadajícího Kevina Jamese bych strpěl, ale po této seznamovací části se z této rádoby romantické komedie stala tupá rádoby parodie na akční filmy, která se snažila za každou cenu být vtipná. Tohle mě opravdu nebere, možná pro děti, ikdyž nevím jestli bych je nechal na to koukat, ale pro dospělého diváka zbytečná ztráta času. ()

pekas

Jednou se to vidět dá. Ovšem objekt jeho lásky, to bylo teda něco. Z jejích vykulených očí je mi blbě, kdykoliv si na ně vzpomenu. Tahle plastická operace se hodně nepovedla. Nebýt jí, dal bych slabší tři, ale ta byla fakt "nechutně krásná". ()

Pharlap

Velký průměr.. ftipných scén pár bylo, ale od K.J. jsem čekal větší potenciál.. škoda toho.. kdyby to vzali třebas jako ve filmu Hot Fuzz.. tak by to melo jinacsi grady.. ale takhle do toho chcteli nacpat za kazdou cenu vaznou zapletku a love story.. a to je naprt.. :-( ()

LukKon

Mierne sklamanie a nevyužitie potenciálu Kevina Jamesa. Po tom aký bol výborný v Hitchovi a hlavne v King of Queens, mohol v tejto úlohe zažiariť. No nestalo sa a táto komédia upadne do zabudnutia, aspo. Dva skvelé momenty (to s tou lízankou a záber v hokejovom výstroji), ktoré mi utkveli v pamäti je žalostne málo na to, aby som mohol dať vyššie hodnotenie. ()

Kubi21

V souhrnu je to průměr, ale je tam plno scén, které parodují veškeré akční situace (převalení, skluz apod.) a k tomu výborné zastavení neukázněného řidiče invalidní tříkolky. Kevin James je sympaťák a je schopný utáhnout celý film. Velice dobře jsem se bavil. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)