S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

Illy

Příjemná komedie se sympatickým Kevinem Jamesem, dějově odkázaná na Die Hard. Najde se pár velice vtipných situací až jsem váhal že dám 4 hvězdy, ve finále bych potřeboval něco víc. I tak dost povedený film. ()

Wancohoff

kevin je fajn herec,dobry komik,a spolu s dvojkolieskovym prepravnim vozikom (neviem ako sa to vola) jedine dva pozitivum filmu.inak riadna hlupost.vlastne som to asi po 65tych minutach vypol. 2 hviezdicky za hore spominanych dvoch hlavnych hrdinov. PS: nechapem scenu: blondynka mu pri aute vravela,ze ked bude nieco potrebovat,tak mu posle sms-ku..a potom mu chcela dat cislo,a on si ho musel zapamatat.nema dat on cislo jej kedze ona chcela poslat sms jemu? alebo to je ten CZ dubing? 35% ()

punk_zero

Keď som videl trailer na HBO, tak vtedy som tejto komédie dál 85 %. Lenže keď som si to pozrel na PC, tak ma to dosť sklamalo. Občas sa mi to zdalo trápne, ale nevadí. Moje hodnotenie 68 % ()

muoaner odpad!

Přišpekatej film, co připomíná velikostí hlavního hrdiny jedině reklamu na Hermadur sýr. Jen v amerických filmech si může totiž vzít trapný vtipálek, na dvoukolové přesunovadle v obchoďáku, za manželku krásku a vyzní to jako happyend. Amerika je zvrhlejší než nejazmilovanější pohled na Paroubka. Blueeee ()

kamil.i

Kto by to bol povedal, že z trápno-smutného úvodu sa vykľuje podarená paródia na Smrtonosnú pascu a podobné akčné filmy. Ja teda nie. ()

Indian88

Ač je Kevin James jeden z mých oblíbených "komediantů" tento film nenabízí nic víc než šedej průměr. Občas se ale povede, že mě jeho osobitej styl dokáže rozesmát, jinak o nějaký slušným příběhu samozřejmě nemůže být ani řeč :) Každopádně kdo mě hodně zklamal je Keir O'Donnell, je to asi první film ve kterým ho vidím a hroznej výkon i na takový béčko. ()

Saur.us

To byla neskutečná pitomost. Nemám rád Kevina Jamese, nelíbilo se mi zpracování, zápletka, záporňáci, vlastně nic. Trapné a blbé. ()

SpeedyCZ

Chvílama je to dost sranda, ale celkově se jedná spíš o průměr. Tak nějak jsem to čekal. Vypnout mozek a bavit se. ()

Wargoo

Kevina Jamesa si pamätám z Hitcha, a tam sa mi popri Smithovi celkom páčil. Tento snímok nám ho predstavuje podobne, obézny looser ktorý ma smolu na ženské. V tomto prípade však neprichádza típek s radami, ktorý by mu poradil ako looser nebiť, tu sa s Kevina stáva zachránca ala Bruce Willis v Smronostnej Pasci alebo iný podobný hrdina čistou náhodou. Podľa mňa priemerná komédia o robení si prdele z ochrankára v Poluse mi sem tam prišiel cekom vtipný, ale to je asi tak všetko. Nebyť obéznosti Kevina Jamesa tak by sa asi na tom ani smiať nedalo... 3*** a 58,733% ()

cielle

Teda čekala sem že to bude větší sranda. Jako vtipy tam byly, ale v druhé půlce filmu už sem si řikala že už to snad musí za chvíli končit... ()

drankeryth

Dobra komedia odohravajuca sa v obchodnom centre, kde pracuje ochrankar Paul, ktory je zalubeny do jednej predavacky s parochnami. Nudny kolobeh obchodu narusi partia zlocincov, ktori prisli vylupit trezor v tomto obchodnom centre. Jediny, kto im moze v tom prekazit je Paul. Zabava moze zacat v plnom prude. Komedia pri ktorej sa zasmejete velmi radi. ()

MickeyStuma

Odpočinková komedie s romantickým nádechem, který v humoru netlačí na pilu a nechává všemu zcela volný průběh. Příběh o jednom snu, jehož naplnění dává sakramentskou práci. Snímek si drží svoji dobrou náladu po celou stopáž. Trochu akční konec je povedený a neurážející. Děj se odehrává pouze v obchodním centru a je napsán tak dobře, že jedinkrát nenudí. Naopak dokáže upoutat. Opět se tu dokazuje, že v jednoduchosti je síla. Nenáročná zápletka je pro průměrného diváka dobře stavěná. Film bude pro mnohé jen na jedno kouknutí, ale myslím, že po vícero letech se určitě k němu vrátí. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)