S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

LilDevil odpad!

si viem predstavit ako vznikol tento film.. "musime splnit statistiky, nevadi ze nemame co tocit, hlavne je ze nieco natocime.kto dlho nehral?" a uz to slo.. zlatanina len aby bolo.. ()

gpx

Je vidět, že inspiraci sbíral autor zjevně všudemožně (od Smrtonosné pasti až po Úsvit mrtvých), ale v podstatě to není nic jiného než místy - po americku - řádně trapná romantická komedie. ()

brasek

Ľahká úsmevná komédia... zabavil som sa a preto dávam štyri hviezdy, aj keď určite v komediálnom žánri sú lepšie veci. ()

WoodoX

Keď vidím menšie hodnotenia, musím vyššie, fakt ma to potešilo, vôbec som nečakal to, čo som dostal. Nenáročný film bez nenúteného humoru, ktorý vždy vie, kedy ho je dosť, a pritom je fakt kvalitný, žiadne primitívnosti. A taktiež je dobrá aj hudba, takže nemôžem inak. :-) ()

bezprezdivky

Film na jedno použití, víckrát se k němu nevrátíte, ledaže půjde v televizi a ovladač bude daleko .... Je tam pár skvělých fórů, všechny ty, které parodují policejní výcvik a vůbec filmy se statečnými policisty. Bohužel je to vyváženo několika vysloveně trapnými scénami a sladkobolným koncem, který neobstojí ani jako parodie. ()

PatrikP4

Upřímě absolutně jsem vypnul a nechal se unášet, byla to sranda! A musím říct že kdyby to mělo v popisu jen KOMEDIE absolutně bych se s tím spokojil! Smál jsem se a to je to co člověk na odreagování potřebuje! Nedávno jsem viděl Zevlovat a prudit, ale tohle bylo o valník lepší, co o valník, o ten plot co staví teď Maďaři proti imigrantům... Je to naprosto jednoduché, Kevina Jamese nebo Adama Sandlera máte buď rádi a je to pro vás komedie a nebo je nemáte rádi a je to odsouzené... Nehleďe na to že se tam objevila legenda skate Mike Vallely a překrásná Jayma Mays... ()

oceanic6

Na Paula Blarta som sa celkom tešil, keďže podľa trailerov to vyzeralo na slušnú a neškodnú zábavu. Bohužiaľ som sa mýlil a to dosť škaredo. Paul Blart: Mall Cop je film pri ktorom nikdy netušíte ,kedy sa vlastne máte smiať alebo ktorá scéna vás "akože" mala pobaviť. Kevin James je vyslovene nechutný a zvláda len 2 veci: priblblý úsmev a nekonečné pády a nárazy do všetkého možného. V tejto "kvázi" komédii nie je ani štipka vtipu a budete hľadať márne - nenájdete nič. Navyše celý film pôsobí ako lacná televízna produkcia......ale aspoň máme jasno,čo sa týka filmového vkusu obyvateľov Ameriky. ()

croftak

Dobrá komedie, v které najdeme pár opravdu dobrých gegů, pár nic moc a potom sérii vtipů ohledně tloušťky hlavního hrdiny. Pobavil jsem se dobře , lepší *** ()

JaguarN

Nemůžu si pomoct, ale mě tahle komedie dost bavila. Inu, dobrosrdečný tlouštík, kterého všichni podceňují a který ještě navíc moc "žere" svoji práci, již ostatní považují za podřadnou, může jen těžko zklamat. :-) Taky se mi líbilo, že padouši v druhé (akčnější) půli filmu nebyli žádní ťulpasové, ale byli naopak docela "akční". Takže 70% ()

FernandoEF

je to ulítlá komedie z obchodního centra.Je pravda že se je i čemu zasmát,ale celkově je to hrozné.Kevin James se sice snaží moc toho ale neukázal.. ()

Tomulka odpad!

Tohle má být humor? Jsme snad ovce? Ne my jsme diváci co mají rádi u komedie kvalitní humor! Nedělejte z nás blbce! ()

Sorna

Kevina Jamese mám jako herce velmi ráda, a to byl také hlavní důvod, proč jsem se na tento film dívala. A nelituji toho - velmi jsem s nasmála, naprosto perfektní komedie na dlouhé zimní večery. Doporučuji shlédnout každému milovníku dobrých komedií a dávám 4 hvězdičky. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)