S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

Fajt odpad!

Česko je nejen odpadním košem Evropy pro podřadné potraviny, ale i pro americké slátaniny - rádoby komedie.... ()

marek29

Je to těžký tady. Co mě nasralo? 1. Trapný typicky filmový zesměšňování hlavního hrdiny se kterým nic neudělá 2. Nereálná superhrdinskost obtloustlýho poldy. Přesto všechno jsem se bavil. Místama jsem se fakt smál, ale je tohle ideální komedie? Asi ne a to rozhodlo že dávám 3, namísto 4 hvězd. ()

Ivoman

Další "akční komedie", která neví co dřív, jestli být akční komedií nebo komediálně akční. Na jedno podívaní dobrý, ale vcelku ten děj tak nějak dost skřípe. Že bych se za břicho popadal to rozhodně ne a že bych se bavil u akčních scén taky ne. Dám 50%, ale jen 2 hvězdy, bohužel. Stále jsem čekal, že z něj bude "tlustej" Willis" na konci a nic, žádná přímá parodie se nekonala, bohužel. ()

LukeKiller

Wow. Najväčšie prekvapenie sezóny. Spočíva v tom, že tento film má pokračovanie a všetky (jeden) dobré vtipy sú v trailere. Vrelo neodporúčam. ()

knihovna

Ano, je to ptákovina, ale tak nějak mile natočená. Kevin je sympaťák, Jayma pěkná a celé je to tak příjemně praštěné, že dávám za 3*. ()

MartinTerran

Průměrná komedie s prvky romantiky, o noobovi, který zachrání situaci a nakonec je za hrdinu. Film pobaví (žádná pecka to ale není), ale nic víc zde nehledejte. Hodnocení: 52/100. ()

Tominni

Dobrotivý Paul Blart, který pracuje v ostraze v obchodním centru, chce být policistou, když tedy centrum přepadnou lupiči, rozhodne se s nimi vypořádat sám. Příběh asi nemá smysl hodnotit, ale Kevinovi Jamesovi prostě musíte fandit, občas se dokonce i zasmějete, takže z této spíše hloupůstky je nakonec slušná průměrná americká komedie. ()

lmc

Škoda, že nazvěme to "akční scény" nejsou dynamičtější a celý styl filmu prostě zavání béčkem. Potom by to mohla být slušnější jízda, ale i tak se jedná o skvělou parodii na Smrtonostnou past 1 zakončená ve stylu Smrtonostné pasti 2... jen ta dětinskost měla jít pryč, ale pak už by to nebyl oddychový rodinný film jakým Mall Cop je. ()

pasqviL

Jedna hvězda za Kevina Jamese byl docela dobrý, a druhá za poslední spomalenou scénu, jinak jsem se celý film nudil. ()

Heroin17 odpad!

Tento film je uz od zakladu spatny- ukazuje totiz tlustym lidem, ze mohou zachranit svet, ziskat si respekt sveho okoli a sbalit nejhezci zenu v obchodnim dome. ale tlusti lide nemuzou- tlusti lide umiraji v bolestech, obklopeni lidmi, kteri je lituji a zaroven se jim smeji pro jejich enormni velikost, tlusti lide pachnou prepalenym tukem a potem, ktery se hromadi v zahybech jejich tlustych tel. Tlusti lide nikdy neziskaji respekt sveho okoli, maximalne soucit. Proto tento film lze, nepokryte lze vsem tlustym lidem, dava jim falesnou nadeji a vidinu lepsich zitrku. ()

VanBradley89

Jakoby se McClane vyžral, nechal si narůst knír a začal hlídat obchoďák. James mě začíná nějak bavit. Asi je to tím, že je opravdu sympaťák. Film je někdy opravdu vtipný, někdy trošku trapnější, ale jako taková pohodička na večer nebo deštivý den se to dá. ()

lobo87

Priemerná komédia s kopou klišé a typickou úlohou Kevina Jamesa. Napriek tomu, je to príjemná oddychovka, s niekoľkými veľmi vtipnými momentami, roztomilou Jaymou Mays a geniálnou rockovou muzikou (Detroit Rock City...). Hlavne ústredný song I can´t hold back som nemohol dlho dostať z hlavy. Z toho dôvodu sa prikláňam k vyššiemu hodnoteniu... 70% ()

Domas88

Co se vam na tom nelibi? Vzdyt tohle je tipicka americka romantíš komediš :D co k tomu dodat..supeer mne se to libilo :) sladucke to bylo :D ()

baclajean

Taký typický film, keď si človek v nedeľu sadne pred televízor a nechce sa mu absolútne nič robiť, maximálne spať. ()

Manas50

Podprůměrná komedie která paroduje filmy typu Smrtnonostná past. Scénář neobsahuje nic originálního, vtipy jsou většinou nudné a převídatelné, takže jsem se ani moc nepobavil. Jediný klad, který zvedá mé hodnocení je celkem sympatický, nešikovný tlouštík Kevin James a jeho hlavní postava, jehož herectví se mi líbilo a fandil jsem mu i když je jasné, jak to nakonec všechno dopadne. 45% ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)