S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

teutates

Aj to, že Paul Blart stál v čele prvej päťky USA mnoho vysvetľuje... Obávaný strážnik z predmestia, ktorý si plní svoje povinnosti... vzorný otec a občan Paul Blart: Mall Cop (satira)... 4/10 ()

mil@n.fanatik

Pefektní komedie!! Fakt jsem se hodně zasmál... Jak jsem to pouštěl, nic moc jsem od toho neočekával, hlavně aby mě to bavilo a to se povedlo:-) 65% ()

AGAMENON

Vařbuchta Kevin James, jako bezpečák v obchoďáku, co musí nakopat prdel partě za*raných dementů, co si dovolili obsadit jeho "samku". Film přesně ušitý na tělo hlavního představitele, jen s druhým scénáristou předělali děj Smrtonosné pasti, sice to zas není tak dobré, jak by mohlo být, přesto sem se bavil a byl dodržen i dabér Martin Zahálka. ()

Slartibarkfast

Pokud v tom nehledáte nic výjimečného, tak se hodně nasmějete. Smrtonosná past na jiný způsob. Nechápu tak nízké hodnocení. Nebyla to žádná pecka, ale odpad také rozhodně ne. Na znuděné nedělní odpoledne fajn oddechová záležitost. 60% ()

silentname

Kevin James ako Paul Blart bol podľa mňa relatívne uspokojivou komédiou. Mali sme celkom sympatického hlavného hrdinu, Jaymu Mays a príbeh, ktorý sme podľa mňa vedeli celkom uspokojivo sledovať, dávalo to všetko zmysel a bolo to aj celkom zábavné. Proste komédia na jedno pozretie, ktorá nijako neurazí, možno miestami trošku divná, ale nie je v nej nič strašné, čo by som ohodnotil ako nepozerateľné. Toľko v skratke. Hodnotenie: C+ ()

iamek

Během celého filmu jsem se zasmál asi jednou a to když se policajt ožral v baru a začal vyvádět. Jinak je film moc špatná parodie na akční žánr jmenovitě asi na první díl Smrtonosné pasti. Taková klasická zábava pro vyžrané amíky. Výdělky v USA mluví za vše. ()

Chrustyn

Neznámá komedie, která ikdyž se naprosto vyhla kinům je přakvapivě kvalitní. Jméno režiséra sice není zárukou dobré podívané ale film má obrovský trumf v hlavním představiteli. Kevin James je vtipný už jen díky svým tělesným proporcím, které z něj dělají neohrabaného ňoumu a k tomu má ještě komediální talent, díky kterému táhne celý film sám. Příběh není nikterak objevný a ze začátku se jedná o typickou komedii, kdy pozorujeme život hlavního hrdiny, který dělá hlídače v obchodním domě. Jelikož by tohle na celovečerní film bylo málo vše se po půlhodině mění na akční parodii ve stylu "Smrtonosné pasti" a jiných žánrově podobných filmů, ve kterých neohrožený hrdina likviduje padouchy a zachraňuje rukojmí. Není to žádná bomba ale uteče to hodně rychle a některé scény jsou skvělý. Kdyby se tvůrci vyvarovali některým otravným klišé mohlo být o hvězdu více. I tak překvapivě vtipná podívaná. Když se podívám na režisérovu filmografii můžu s klidem říct, že natočil svůj nejlepší film. ()

LaciLC

PREKVAPENIE. Najmä vďaka Blartovi je film taký aký je... Úplne pohodový a zábavný. A bez pár hluchších miest sa nezaobídu ani tie najlepšie komédie. ()

korbitch22 odpad!

Další film,dokazující že americký národ,je bandou tupých,obézních debilů.Celkem slušný námět,který skrýval veliký potenciál,nebýt toho nablblého amerického přístupu.Ste dvouset kilový,samotou trpící nablbý kretén,který celý život sní o práci policisty,usiluje o srdce krásné a mladé prodavačky,máte stejně hnusnou obézní dceru(která je ale strašně milá a je to přeci váš andílek a srdíčko,nezáleží přeci na vzhledu ale na duši)Do toho všeho pracujete jako ubohý hlídač v supermarketu.Najednou však váš supermárket přepadnou,máte ovšem štestí protože lupiči jsou bandou totálních dementů,kteří se chovají tak hloupě a nelogicky,že i takový obtloustlý trotl má naději osvobodit rukojmí,získat srdce své milované a k tomu respekt od policistů ze speciální jednotky,kteří vás na škole šikanovali....Nechutná,patetická čůrákovina,která omlouvá obezitu,protože ono přeci stačí mít kolem sebe lidi jenž vás milují a věří vám,ono stačí být hodným troubou a vše se vám splní a dál se můžete vesele cpát tunami hambáčů vod Mecka.Hodně dlouho sem neviděl takovej sráčkovitej kýč,kterej mě vyloženě vytočil do ruda!Vážil jsem přes sto kilo a zhubnul sem sám svojí vůlí o 25 kilo!Tak se chudáci zvedněte,voprašte si ze sebe drobečky z desátého pytlíku Lays a nezvyšujte si vaše smutné a zoufále sebevědomí u tohodle sráče ze supermarketu!Nemám nic proti obézním lidem,ale proti tomuhle filmu,který jim všem vlastně říká,že je to v pohodě,že se nic neděje,že je to vlastně v pořádku,že takový lidé jsou moc hodní a ti hubení zase moc zlí a škodolibí...fuj! ()

hrona

Ačkoli, nejsem milovník takovýchto amerických praštěných komedií, musim přiznat, že to jedno podívání za to určitě stojí. Velmi příjemná odreagovačka, jednoduchý, příjemný a velmi vtipný zážitek. Fajn parodie na klasické trháky jeden (malinko při těle) proti skupině teroristů, po jednom likvidovaných až po zákeřného šéfa. ()

anderson

Slovenskej premiéry sa pri rýchlosti našich distribútorov našinec ani nemusí dožiť, tak som riskol CAM a bohužiaľ v ňom chýbalo asi 15 minút dôležitej akcie, takže hodnotiť zatiaľ nebudem. Každopádne pre KEVINa JAMESa mám slabosť už od KING OF QUEENS a môžem povedať, že som sa bavil aj na tom torze videného. --- V podstate ide o paródiu na DIE HARD a našťastie tvorcovia nepoužili ani jeden jediný fekálny vtip. Bavil som a rozhodne viac ako na THE HANGOVER. Navyše v českom dabingu obsadil Bonton Martina Zahálku, takže kontinuita bola zachovaná a zážitok znásobený. (25.1.2009) ()

HellFire odpad!

Už vím, proč Američané za tuto slátaninu nechali v kinech 140 milionů dolarů. Tlustý a trapný policajt si najde nádhernou ženu, sen každého Američana. ()

eraserhead666

Kevina mám hrozně rád, protože pokaždé, když se dívám na film s ním, cítím se mnohem lépe. A u tohohle jsem se ještě navíc docela pobavil. ()

ARI50

Ano jednou budu ten pravý policajt jednou si mě budou vážit ale moje cesta začíná na dně řetězce a to v obchodě no a když už jsem tam tak to trochu rozjedeme dobře jsem se bavil. ()

Bauer odpad!

Solidní kravina tenhle film! Kdo vymyslel takhle blbý scénář? Kevin James a Nick Bakay. Tak tito dva panové mají místo mozku piliny. Měla to být komedie? Pokud ano, tak už jen ten fakt, že to měla být komedie je dost vtipný a naivní. Komedii si představuju, že se budu v nějakém interválu (alespoň každé 2-3 minuty) smát. Tady je ten intervál jednou za 25 minut. A to je vážně slabý. Ze začátku to vypadalo, že půjde o dobrou komedii. Pak se to ale zvrtlo v nehoráznou blbost. Po 40 minutách jsem to vypnul. Pak jsem si to však rozmyslel a koukal jsem. Dostal jsem se na hodinu a opět jsem to vypnul. Jenže byla nuda, takže jsem to zapnul znovu a těch zbytek už jsem dokoukal. Asi jsem se měl zastavit na těch 40 minutách a konec. Nikdy víc!!! Ke konci filmu jsem měl obočí nahoře a ptal jsem se sám sebe, kdo mně za co trestá. Kevin James se mi líbil ve filmu Když si Chuck bral Larryho, ale tady se mi úplně zhnusil a pokud bude hrát v dalších podobných filmech, tak to nikam nedotáhne. A padouch? To bylo co jako zač? Koukal se jak dement. Vlastně on ani nekoukal, ale spíš čuměl. To nejhorší na tom ovšem je, že se to snaží parodovat mojí oblíbenou Smrtonosnou past a to už je přespříliš!!! ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)