S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

MáŠa

Mně se to líbilo. Zasmál jsem se, celkem příjemně strávaný čas, ale zase tady nemůžu moc plýtvat hvězdama, protože tohle je prostě průměrná komedie se všema těma svýma mínusy představovanými různými kýčovitými prvky apod. ()

RelaxMan

Pohodová komedie, u který si divák dobře odpočine. Čeká vás hodně akce, film tak trošku paroduje filmy typu " Smrtonosných pastí a jiných přepadení, ať už jsou kdekoliv. Nechybí, ale ani prvky romantiky. Sympatický " Kevin James " se hlavní role chopil velmi dobře a zároveň udělal dobrou reklamu vozítkám " Segway ". ()

Lacike

Skvela komedialna variacia Smrtonosnej pasce. Originalitou sice neprekypuje, ale v podani Kevina Jamesa su milionkrat pouzite vtipy znova vtipne. Svojim stylom komiky mi pripomina Johna Candyho. Dokaze byt neuveritelne vtipny a zaroven dojemny. Stvrta hviezdicka filmu usla len vdaka dvom prestrelenym trapnym scenam a trochu slabsiemu finale. 7/10. ()

Terva

Nevím, chtěl jsem se smát, ale film spíš vyvolával pláč. Jednu zajímavost jsem se dověděl : Automobil Mustang není pojmenován podle koně, ale podle P-51 -což je letadlo. Kdo vydrží do titulků uvidí i bonus. ()

sidzej

Je to hlupe, je to tupe, silne americke....co je to? Predsa Policajt ze samosky. Necudujem sa, ze tato komedia zarobila za oceanom slusne prachy predsa len, pre amikov film ako stvoreny. Podpriemer s naivnym dejom, nesympatickymi postavami, premenlivo fungujucim humorom za to vsak so slusnou hudbou a tempom. Na 1 pozretie znesitelne. 40% ()

Marsik

Překvapivě vtipná záležitost s legračním Kevinem Jamesem, jezdícím na Segwayi. Děj, zápletka, rozuzlení, atd. jsou samozřejmě o ničem, ale co naplat, když se člověk 90 minut dobře baví. Čili film splnil účel, pobavil. Takže..70% (super hláška: "Sejdeme se na rohu NI a KDY" :-)) ()

ladko

Ako to mohlo toľko zarobiť v kinách mi zostane navždy záhadou, lebo Paul Blart proste neprináša nič originálne, všetko už tu bolo stokrát(a lepšie...). Väčšinou slapstickový humor tomu na kvalite nepridáva, a aj keď som sa pár krát pousmial("No one wins with a headbutt."), žiadne hysterické záchvaty smiechu sa nekonali. Snáď si Observe and Report bude viesť lepšie... ()

zdepapepa

Je to skoro jako pohádka. Kterak hloupý Honza zachránil království a dostal princeznu za ženu. Akorát místo hloupého Honzy máme Sandlerovitého Kevina Jamese, místo království je tu nákupní centrum a místo princezny princeznovská Jayma Mays. Problém byl asi v tom, že film chce, abych v jednu chvíli bral film vážně a v druhé chvíli je Paul Blart reinkarnovaný Rambo nebo John McClane, ovšem nekrvácí, vše je řešeno G-rated slapstick zábavou. Celý film jsem chytal flashbacky na Nicka Frosta v Hot Fuzz. Hezká exhibice extrémních sportů a klasická pohádka o tom, jak zlo bylo potrestáno a hrdina odměněn. Což bych ale mohl napsat i u některých svých oblíbených filmů, tudíž nelze jít níž. ()

Paxxx.cz

Spíš dvě a půl hvězdy. Někdy to byla skutečně sranda a půl hvězdy přihazuju za Kevina Jamese, kterého jsem si obíbil v seriálu dva z Queensu- 50%. ()

mysiak

Bál som sa prihodiť tú štvrtú hviezdičku..ale úprimne Paul Blart ma dostal...zo začiatku mierne trápne, raz som sa zasmial - potyčka vo Victoria Secret v obchode, ale s nástupom teroristov...nadupaná akčná jazda, kde dokonca Kevin James hláškuje a je proste akčný šéf...no proste som šokovaný ale nadšený...skvelá akčný jazda...a hláška: Your flight is being cancelled...:D ()

blackrain

Velmi příjemná odlehčená oddechovka se sympatickým humorem, který nic nehrotí do extrémů. Hlavní postavou je nešika Paul Blart pracující pro ochranku v obchodním domě. Svou práci bere smrtelně vážně, a proto je kolegům a ostatním zaměstnancům k smíchu. Neustále se snaží dostat k policii, ale hypoglikémie mu to neumožňuje. Kevin James zvládl svou roli skvěle a celý film stojí na něm, jako nešika a ňouma Paul byl roztomilý. ()

Mikita

Ale jo. Nečekala jsem žádnou slávu a dostala jsem docela milou komedii. Co na tom, že je půlka věcí nelogických a stupidních. Na dvě hvězdičky ten film má, jedna navíc je za pár dobrých vtipů a za to, že se film dokázal vyhnout fekálnímu humoru a jiným nechutnostem. A lochneska jako tetování nad zadkem? Tak to se opravdu povedlo. 58% ()

MATADOR odpad!

Paul Blart je fakt vostrej týpek, na kterýho by si měl dát bacha i samotný John McClane. Trapný český překlad Policajt ze sámošky mluví za vše, ale jestli si někdo myslí, že se "příběh" odehrává v nějaké zatuchlé americké samoobsluze, bude překvapen (sámoška je totiž obrovské nákupní centrum). Příběh o nemotorném bezpečákovi, Vás spíše donutí vypnout, jelikož ty nehorázně trapné "fórky" Vás donutí spíše brečet, než-li se smát. Když už trapné fórky, tak alespoň něco jiného, zajímavějšího, ale bohužel se nenajde nic, co by dokázalo něčím, alespoň lehce zábavným, zaujmout. Nejtrapnější "komedie" , od které ruce i nohy pryč. ()

FilmFan24

Mizerové a jiná chamradi, třeste se! Je tady obtloustlý hlídač Paul Blart (Kevin James)! Všemi odstrkovaný Paul dokáže, co v něm je! Jako John McClane ve Smrtonosné pasti sám samotinký musí totiž čelit bandě, která přepadne jeho místo výkonu práce...A ještě ke všemu si teda dovolí moc! Zajmou jako rukojmí jeho objekt touhy - prodavačku příčesků Amy (Jayma Mays) a aby toho nebylo málo, také jeho dcera skončí v rukou grázlů. Zábavná druhá polovina bohužel ale doplácí na zbytečné nelogičnosti. Průměrně zábavná komedie pro celou rodinu, která se především díky eskapádám hlavního hrdiny bude líbit mladšímu publiku. ()

m@rz

Parodie na každý známý akční film. Ale liana a celkově ta rvačka v tropické restauraci je nej. Sranda. Vtípky. Sem tam trapasy. Průměrná komedie, která docela pobaví. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)