S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

tom88

Miestami sa dalo naozaj pobaviť, ale pre mňa zase iba priemerná komédia s obyčajnou zápletkou a klasickou Amerikou. Našťastie je to druh filmu, ktorý sa dá pozrieť viac krát ak sa chce človek troška odviazať a pobaviť. 60% ()

Deyw

dobrej film...nenudil sem se ani chvilku...a to je hlavní..nějaká ta srandovní scénka se tam najde...lovestory jako vyšitá a hlavně to OST je božíí :-)) ()

URBAN

Není to neco při čem bych si břicho popadal, ale je to mllé a vtipné a svůj účel to splnilo a to je u tohoto filmu to hlavní. ( 30.7.15/PC ) ()

Prometheus69

Nevim proč tu všichni tvrdí že to vykrádá zrovna smrtonosnou past... (no trochu k závěru, tedy hlavně na tom letišti) Mě to spíš přišlo jako variace na "Náhlá smrt která ano vykrádá Smrtonosná past. No upřímně řekněte si to na rovinu co dneska něco nevykrádá? :) Jinak já se bavil, nic jiného jsem od toho ani nečekal jen tupou zábavu a pár humorných situací a gegů. Akční pasáže už jsou jen takový drobný bonus. 8) Sakra, je to Americká vylízaná komedie o jednoduchém scénáři a ještě jednodušším hrdinovy který má tu smůlu že trpí menší formou narkolepsie. O naprosto zneváženém hlavním záporákovy ani nemluvě. Ale no tak... Je to komedie. Né nějaké Shakeperovské dílo! A na to kolik to stálo, to dost slušně vydělalo... Jsem rád že vyšlo i pokračování a budu rád když vyjde i další. Třeba i jen na váš vztek... aby jste se svými odpady a jednohvězdičkovými třeba zalkli. :3 ()

Triple H

Nie som veľmi preberavý človek. Sandlerovky mám rád, Deuce Bigalow ma tiež pobavil. Ale toto ma absolútne nebavilo. Zasmial som sa asi tri krát a zvyšok deja bol len absolútne nudná hlušina. Skôr som rozmýšľal nad tým či tie absurdné vozíky "mall cops" v Amerike naozaj majú. Kevin James je veľmi schopný, má aj talent, ale tu skrátka nemal žiadny materiál. Nevtipná nuda, čakal som o dosť viac. Ako to mohlo zarobiť 150 miliónov v USA? Možno to obézna časť populácie vnímala ako ich akčný film alebo čo...Idem si zas pustiť Zohana... ()

Doudis19

Ve srovnání s komedií stejného ražení Zevlovat a prudit, sice Kevin James není tolik nekompromisní, nadruhou stranu looser v jeho podání je daleko sympatičtější a působí upřímněji, než-li úchyl Setha Rogena. Jistě, ani jeden z filmů si nezaslouží doporučení, pokud by však někdo přeci jen trval na blbosti z prostředí obchoďáku, pak o pupek vítězí právě komik, humorem výrazně ovlivněný přátelstvím s Adamem Sandlerem. ()

danco123

Miestami vtipné ,ale väčšinou nuda.Všetko sa to odohrávalo na jednom mieste a možno aj preto to bol taký stereotyp. Od začiaktu bolo jasné že Paul všetko vyrieši a zlodejov nakoniec chytí. Hodnotím ako podpriemerný film na jedno popoludnie.Dávam 40%. ()

kinghome

Nemůžu si pomoct, ale já mám tuhle tupou komedii hrozně rád. Vždycky se na to kouknu, když mám na hovno náladu a ono to pomůže.. Joo je to trapnej humor a příběh, jestli tam je, tak je pořádně schovanej, ale stejně je to taková srdcovka s Kevinem Jamesem. ()

Mrkvič

Sakra, tohle hodnocení nechápu. Příšerná sračka. Uznávám, že jsem se pár věcem lehce zasmál, ale po naprostou většinu času je to trapné a navíc až odpudivé. Stupidnosti se hromadí ke konci víc a víc a Kevin James snad nikdy nebyl nikde vtipný, ne? ()

viperDavid

Nádherná, místy vtipná průměrná komedie s tlouštíkem. Asi to vystihuje úplně všechno. Děj je takový nemastný, neslaný a předem víte jak to dopadne. Ale pobaví a to asi stačí 3* ()

neoBlast

Je nefér chtít od Paula Blarta více než jednoduchou řachandu, jednohubku co druhý den zapomenete. Kevin James sympaťák je a s klidem hlavní roli zvládá. Je to trochu i návrat ke starým poctivým sandlerovkám (přece jenom Blarta produkují lidé z Happy Madison, kterou založil Adam Sandler), proto se Blart nekorektně popere s velkou tlusťoškou či "roztomile" přejede psa. Celkem příjemně strávené odpoledne s tímhle tlouštíkem. 50 % ()

T-pack

Rozhodně to není komedie s velkým K. Přesto je ten tlustý blázen na segwayi celkem sympaťák, alespoň byl tedy dobře napsaný - kdyby mu dali do ruky inhalátor, vraždil bych. Celkem promyšlená zápletka, zasmál jsem se a kdyby nic, je to americký a tak to aspoň hezky vypadá. ()

ivan bohatyr odpad!

Neuvěřitelně hloupé scény, u kterých sem se ani nezasmál, levná zápletka společensky vyděděného muže, který se hraje na bonda, a naopak okouzlující ženy. Jejich hloupé dialogy a trapné pokusy o seznámení nemůžou vyústit v nic lepšího než odpad. Taky od americké komedie založené na problémech lidí s nadváhou se nedá čekat nic jiného. ()

venison

Celou dobu jsem trpěla nad osudem tlouštíka, který mi byl tak sympatický, že jsem se jeho smůle rozhodně nemohla chechtat na celé kolo.. Víc než komedii jsem to tudíž brala jako tragédii s dobrým koncem :-) Jinak prosím o víc filmů s Kevinem Jamesem ;-) ()

Diego odpad!

Opravdu jsem se tešil a byl jsem schopnej tomu odpustit hodne, ale vubec to na me nepusobilo a je to jeden z nejtrapnejsich, nejhloupejsich filmu, ktere meli ambice na srandu roku. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)