Inspektor Tarconi a Frank společně rybaří, když Tarconi dostane hlášení o muži, který prchá v Marseille policistům v černém audi. Do Francie přilétá zločinec Johnson a začíná vydírat ministra životního prostředí. K Frankovi domů skrz stěnu vlétne prchající černé audi s mužem, vykonávajícím práci kurýra, která byla původně určena právě Frankovi. Muž je odvezen do nemocnice a Frank ve voze najde dívku. Ta ho upozorní na náramek, který měl i odvezený muž – v určité vzdálenosti od vozu má náramek explodovat. To už ale Frank muži a záchranářům nestihne říct a sanitka vybuchne... Franka po návratu do domu překvapí muž a omráčí ho. Frank se pak probudí s náramkem na ruce ve zvláštní místnosti. Přichází Johnson a Frank je pod pohrůžkou zabití nucen přijmout práci předchozího muže. Jediné, co chce, je jet vlastním vozem. Dostává upravené audi, ve kterém čeká dívka z předchozího vozu, ona a dvě tašky mají být doručeny na místo určení. Inspektor zatím začíná vyšetřovat, kam zmizel Frank, a ministr řeší svůj problém s vydíráním. Při odvozu černého audi je muž s odtahovým vozem zastřelen a z vozu je ukraden navigační systém... Frank je na cestě s dívkou Valentinou a snaží se dopátrat, co je na místě, kam míří – v Budapešti. Policisté mezitím najdou svého zastřeleného kolegu s odtahovým vozem a inspektor si přehrává videozáznam, který je ukryt ve voze. U ministra jsou muži ze společnosti Eco Corp. Vydíraný ministr má této společnosti vyjít vstříc a má podepsat proclení jejich lodí. Nechává si den na prostudování materiálů. Muži, kteří vzali z audi navigační systém, hovoří s ministrem a jsou již na cestě do Budapešti, tam kam míří i Frank... Frank sjíždí z trasy a u kamaráda Otta se chce zbavit náramků. Sem ale přijíždí skupina mužů vyslaná Johnsonem, která má Franka navrátit na trasu, ať už po dobrém, anebo po zlém... (TV Prima)

oSiSko

To s tou helmou na konci ma solídne zabilo a každopádne nevidel som ani prvú ani druhú časť, ale táto ma bavila. 70 %) ()

`barocco

Akcnak pri ktorom clovek zaspi na gauci isto nie je akcnym filmom na plne hodnotenie. Skoda pretoze kamera bola uzasna a ocenil som krasnu farebnu hlbku scenerii pozbavenej zlteho filtru ktory mi klal oci v dvojke. Filmu chyba praca s napatim, paradoxne, pretoze o akciu nie je nudza, ale co z toho ked sa to vsetko vali z platna sposobom ako ked vam masiar v masne placa hovadzie s bravcovym a salamom a ani okom nemrkne. Natalya Rudakova ako partnerka je jednoducho nemozna. Neuveril by som jej ani makke F. A zapletka tak hlupa ze rozmyslam ci slavna francuzska presso kava ma naozaj take silne ucinky ze Besson z nej pri jej pisani zblbol na kvadrat... Nebyt neskutocnej charizmy Jasona Stathama za ucasti skeveleho komisara v podani Françoisoa Berléanda a konecne opat skvelej choreografie Cory Yuena tak sa tato trojka ponori na dno sameho mora ako odpad o ktorom film sta ekologicky vykricnik v pozadi apeluje. ()

gpx

Hned první scéna a říkám si: "Kua, se ten chlapík nekoukal na Wedlock nebo co?" To je od něj tedy velká lameřina. Nemůžu si pomoct, ale u takovejhle filmů vždycky po pár minutách začnu fandit těm "zlejm". A TEN KONEC - to je učiněná noční můra. Hlavní hrdina měl snad raději umřít než skončit takhle. PS: Ta ženská mě prudila i přes monitor. ()

brasek

Až nezdravo akčné tretie pokračovanie... Hm... neviem, neviem... je tam až priveľa rôznych scén, kde už je divák prinútený krútiť hlavou a zamýšľať sa nad zmyslom toho celého. ()

Riker

Frank Martin opět válí nejen za volantem a hlavně padouchy likviduje jak na běžícím pásu ve velkém stylu. Nějaký dialogy mi u filmů tohoto typu jsou fakt ukradený. :-) ()

djcremo

Čím ďalej tým viac mi to začína pripomínať Taxi, len toto nie je komédia a je tu viac akcie. Niektoré pasáže mi už pripadajú nereálne a prehnané. Nad tým vlakom sa ani nebudem pozastavovať, lebo to je už blbosť sama o sebe, ale chcel by som sa naučiť ako rozkývať auto na ceste, aby som jazdil len na dvoch kolesách, alebo ako ísť po poľnej ceste a po lese ako po diaľnici a pritom mať auto v celku a v poriadku. Som zvedavý čo nás bude čakať vo štvorke ak nejaká ešte bude. To už asi bude aj lietať auto. ()

Ondrew

Preboha, toto nie! Pri prvych dvoch dieloch som chrochtal blahom, bola to ukazka akcnej nirvany (ehm). S nadejou som ocakaval, ze ani treti diel sa nenecha zahanbit a ja s radostou udelim min. 4 hviezdy. Lenze... co sa to stalo? Treti diel akoby narazil na vyhybku a vlak sa tak dostal na totalne scestnu kolaj. Akcne sceny sice nechybaju, no uz vobec nemaju taku stavu, ako v predoslych dieloch. Jason Statham totalne stratil dych, co je pri nom dost zarazajuce. Pri pozerani mi napadlo... WTF? Kde je ta bombasticka akcia z jednotky a dvojky? Zial, chtiac-nechtiac musim priznat, ze tretie pokracovanie je proste podpriemer. Ach jo. Skoda. 40%. ()

DansteR

Další ne úplně vydařené pokračování. Ze začátku jsem byl celkem zmatený a měl problém s tím abych se vůbec chytil, ale zbytek byla ptákovina jen na odreágováni. Vybuchující náramky, skok do přehrady a bůh ví co ještě je vážně úsměvný :-) ()

kishi_SO

zivsie ako 2 diel, ale Natalya nie je prave tym najsexy co by som cakal. Knepper nepredviedol vsetko co by mohol a Statham zas rozdaval udery, na ktore sa da pozerat aj cely den. Jedine co mi vadilo je to (ako skoro u vsetkych Bessonovkach), ze ak sa aj podari vytvorit bezchybnu akciu, napatie a uzasne scenky, hned na to tam kydnu nejaku volovinu, ktore pokazi dojem z celeho filmu (jazda po 2). ()

Jack_F. odpad!

Hrom do tebe Megatone(nejsi ty náhodou nějaký auto z Transformerů?). Ještě jsem sám sebe neviděl tak znechuceně sledovat akční scény. Střih(a nejen on, celé je to hnusně natočené) mi způsobil bolest hlavy a nasrání na maximum. Navíc mám jedno zbožné přání...prosím, aby už nikdy, nikdo netočil film v prostředí Ukrajiny, Běloruska, Rumunska a podobných ODPORNÝCH destinací. Paříž(Praha) už taky není cool. To raději budu sledovat Jasona Stathamam jak bije hobity ve Středozemi. PS: Srdce mi neodlehčí ani ten dvojmetrový frajer, protože jsem to viděl v českém dabingu. PPS: Spočítal někdo té pizdě kolik má na xichtě pih? ()

wray

transporter 3 bol (pre mna) o cosi lepsi ako 2, ale to snad len preto ze par scen z filmu mam v pamati aj dnes, po par mesiacoch, bolo to take ucelenejsie putovanie, viac zaujimavych postav ale stejne - nebolo to nic vynimocne. taky obycajny akcny film, nicim zvlast zaujimavy, ziadna extra vyrazna postava, ziadna extra vyrazna scena - proste pozriet si, zabavit sa, ok dalsi... na druhej strane, ani na nic zle resp nieco co by mi vadilo si vo filme nespominam, takze 2 ()

Soth

Opravdu traga, jedinej moment filmu co zaujme je telefonni hovor: "Where are you ?" "In the lake" "Can you be more specific?" :) Jinak ztrata casu pro vsechny zucastnene, vcetne svacinarky filmoveho stabu. ()

EddieIron

Ještě pitomější,než minulý díl,což si zaslouží uznání.A drsoň Jasoň by se měl hodně rychle zamyslet nad výběrem rolí,nebo z něj bude důstojný nástupce Chucka Norrise! ()

Eeve

Vcelku nie je na trojke transportera nič nového...ten istý look, tie isté bojové scény (tie sa snáď písali cez kopirák), zápletka je snáď o niečo záživnejšia, no to nepridáva veľmi na kvalite filmu ako takého. Pozerať sa dá, no nič čo by nadchlo a čo by stálo za to pozrieť ešte raz. Scenár na tej istej úrovni ako v predchádzajúcich dvoch častiach (úprimne teda nič moc) každopádne mi to celé pripadalo nemastné - neslané, podľa mňa v celej sérii najslabší článok, príliš veľa rečí a konverzácii v celom filme v postate o ničom dôležitom. Plus chémia medzi hlavnými postavami cez všetky snahy vôbec nefungovala. Jediná čerešnička na torte - Robert Knepper :) Suma sumarum, priemer, až podpriemer. ()

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

19.05.2010

Chtěl bych být Luc Besson. Když mu padne do oka nějaký herec, řekne: „Hej, Roberte Marku Kamene, pojď sem, kámo, a spíchni mi zase scénář nějakého přímočarého akčňáku, abych mohl obsadit tu prima… (více)

Comeback osmdesátkových borců

Comeback osmdesátkových borců

26.11.2008

Dobrá, není to tak úplně comeback, protože hoši vlastně nikam neodešli. Celá ta léta nám zůstali věrní. Jean-Claude, Steven, Dolph. Pořád natáčejí filmy jak na běžícím pásu, ale většina z nich se… (více)

Návrat akčních bouchačů

Návrat akčních bouchačů