Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

Rocket

Ako keby tvorcovia uprostred nakrúcania filmu stratili scenár a začali sa postupne strácať. Zbožňujem filmovú úlety, no tento je mierne nemastný-neslaný. Potešila Dennisova "terapia" a song Where is my mind!!! ()

TheTrox

Tato komedie mne příjemně překvapila, čekal jsem podle hodnocení klasický americký béčkový film, ale míst toho jsem měl možnost koukat na pěknou komedii se zajímavým nápadem a ještě k tomu s Sethem Rogenem v hlavní roli, proto nemohu dát míň než 4*.Celkové hodnocení: 70% ()

Morico

Ale tak bavil jsem se docela dobře, po včerejší projekci United 93 jsem měl náladu na něco jednoduchýho, takže to asi prostě zrovna sedlo. Jinak objektivně musim říct, že to nebylo vůbec špatný, ale komedie k popukání to rozhodně neni. ()

Joll

Koukám, že to tu hodně lidí nepochopilo, potřebují klasicky naservírovaný vtip. Pro mě bomba, výborná komedie a královsky jsme se bavil. Rogen jako totální sebestřednej egomaniackej výmaz co slovo to perla :) Nepleťe sem Paula Blarta jediný co tyhle filmy maj společný je obchoďák, ale tady je naprosto jinej druh humoru. ()

-Marc-

Kdyby nebylo Setha Rogena tenhle film by nenabídl vůbec nic zajímavého a dal bych mu 2 nanejvíš 3*. Nejhorší na tom je to, že ten nápad není vůbec špatný a mohlo se zněho vytáhnout daleko víc. ()

Wargoo

Pokus o vtip zlyhal... Ale úplne !!! Seth tu predstavuje debila, ktorý žije nejak mimo ľudských normálov, niekde, kde sa môže ozaj páčiť len američanom. To Paul Blart bol o čosi lepší, tam bol aspoň hlavný hrdina sympatický... Dávam slabé 2**, a to za úplne nechutného úchyláka a bitku so skejťákmi. To zlomenie skateboardu o hlavu posledného bolo hilarious... :D 39,012% ()

Vodny

Tohle měl být spíš TV film a jít na to do kina, litoval bych. Na doma k pívku to je celkem v pohodě. Místy zbytečně sprosté, místy neskutečně nudné a sem tam jsem se zasmál či alespoň uchechtnul. Trošku mi to připomíná stylem Noc v muzeu a trošku mi ta one-man show připadala až příliš one-man. Ostatní jakoby záměrně nehráli, nebo nechávali vyniknout Seth Rogena, což se místama ukázala jako chyba. Navíc scénář zhruba v poslední třetině neskutečně mimo, hluchý, jakoby nevěděl, kam jít dál. Mohlo z toho být daleko víc, kdyby se to nezvrhlo v psycho komediální mišmaš. ()

mala_kea

Seth zkusil trošku jiný šálek kávy a pokouší se hrát na nekompromisního frajera a obhájce zákona. Má smůlu, že mu tu chvílema přerůsta přes hlavu a chudák neví, jak se z toho dostat, proto fuckuje, jak jen to jde. Každýmu je ovšem k smíchu. Bohužel, k tomu ironickému. A Hillova najivita je nekompromisní, nezáleží mu na pocitech a nechá dál Setha koupat v hovní koupeli s blitky navrchu. ()

drankeryth

Takto ma vypadat spravna komedia, kde nechyba humor a a na nudu mozete rovno zabudnut. Ja som sa pri tomto filme skvele bavil a nelutujem straveny cas pri nom:)) ()

merigieren

uteklo to rychle, moc sem se nenasmál, jde o příběh natvrdlého tlouštíka, arogantního poldy, blondýnky a opravdové lásky. To všechno dohromady se zlodějem a exhibicionistou tvoří podivný celek. ()

darkreider

Rozum zostáva stáť. Neviem určiť najväčšieho lempla z tej eskadry, čo sa tu zošla. Slovo retardácia je namieste a po odstránení sprostých slov zostanú zo scenára asi 2 A4. No aj takýto sprostý film treba vedieť. Nie je všetko len o nahote, sexe, sprostých slovách a absolútne vypatlaných postavách. Dve hviezdy za pár dobrých scén, ktoré tam fakt sú, ale ako celok nenájdete zmysel. 2 a pol. ()

Porp

Nuž keby si tvorcovia aspoň ujasnili či nemá divák brať vážne iba hlavnú postavu alebo celý film, rozhodne by bolo jednoduchšie zaujať jednoznačné stanovisko. Z každej hlášky, čo sa snaží byť vtipom je vtipná tak každá desiata. Takisto hlavný hrdina - niekedy mu človek fandí inokedy mu pripadá absolútne trápny. Dalo by sa to urobiť aj lepšie. ()

Dimo

Policejně nekorektní jednohubka, víceméně vtipná a stravitelná bez vážnějšího hloubání. Takových 55% bude akorát. ()

yamk5

Pane bože, toto bolo tak mimo, že Ron Burgundy ma svojho nového nástupcu. A áno, toto nie je dielo pre masy, našťastie. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)