Dead Set (TV seriál)

Dan Jones

Chris Wyatt

Kostýmy:

Rebecca Hale

Keď už som si pomaly začal obľubovať jednu jedinú (hlavnú ženskú) postavu (Kelly), tak už sa zrazu seriál končí. Ach, tvorcovia, strašné s vami občas. Mimochodom okrem onej postavy sú všetci príšerné nesympatickí nehereci, z ktorých si skutočne neviem vybrať, kto je ten najhorší. Dead Set mi v podstate nič nedal, iba tak ako väčšina zombie movies/series poukázal na život medzi živými mŕtvolkami. Dej chabý, prakticky žiadny. Snaha o využite postáv nulová. Paradoxne posledný diel je dielom najlepším a práve vďaka nemu zvyšujem o jednu hviezdu. Slabší priemer.(19.9.2013)

Mám jen slova chvály. Dokonalý námět, perfektní herci, obrovská gradace děje, napětí, strhující záběry, excelentní masky, žádné pitomé počítačové triky. Uplná špička zombie subžánru, která ještě o třídu převyšuje celkem podobně stavěné Romerovi Diary of the Dead.(25.11.2008)

To bol teda hororový nátresk! Apokalyptický zombie snímok, ktorého jedinou nevýhodou je, že je tak krátky. Chcel som viac! Výborne premyslený scenár a to už od začiatku pohromy až po konečné vyvrcholenie. Priznám sa, počas filmu som premýšľal ako asi to môže skončiť a musím s potešením konštatovať, že to skončilo presne tak ako som si želal. Oceňujem aj výber hercov a charakterové rozvrstvenie skupiny, vďaka ktorému snímok dosiahol ešte väčšie grády. Tiež po dlhom čase gore, ktoré fakt stojí za to. Podľa mňa miniséria, ktorá je kvalitatívne porovnateľná s TWD.(5.4.2016)

• sullafelix

.......... podpriemer ........ ktorym reziser nedokaze ponuknut uz nic nove ..len par dobrych gegov ohladne zakladnych zivotnych potrieb cloveka , ktore sa vsak znacne zanrovo minuli ...(17.12.2008)

Brutálne Snyderovské tempo,kvalitné gore,suchý čierny humor...Čo viac si priať?!Pri filme o zombíkoch,som si už dlho nebol tak istý plným hodnotením.Viac už je iba Rec(2.9.2012)