poster

Dead Set (TV seriál)

 • Velká Británie

  Dead Set

Drama / Thriller / Horor

Velká Británie, 2008, 45 + 4x25 min

Režie:

Yann Demange

Scénář:

Charlie Brooker

Kamera:

Tat Radcliffe

Hudba:

Dan Jones

Střih:

Chris Wyatt

Masky:

Emma Scott

Kostýmy:

Rebecca Hale
(další profese)
 • Lenny.M
  *****

  Britové točí bezpochybu nejlepší seriály....Tak brutální zombie věc sem ještě neviděla!!!(27.12.2011)

 • LIVINGDEAD
  *****

  První díl byla nuda, ale pak se to rozjelo a bez přestávky jsem kouknul na všech 5 dílů. Opravdu skvělý seriál. Pippa byla super a ještě teď se směji tomu jak říkala ostatním, že se ten producent před ní "vysral" :-)(18.11.2008)

 • Matty
  ****

  Reality-show, která své účastníky odhaluje až na kost. Sice nechybí skoro žádné klišé zombie hororů, ale tempo je strhující, atmosféra ponurá a Andy Nyman si svého nesnesitelného č....a užívá podobně jako Ricky Gervais Davida Brenta. Skromný počet epizod mne zamrzel, zároveň však oceňuji, že seriál není uměle natahovaný a končí v nejlepším. Zajímavé komentáře: JFL, Rex Mundi, Toj(7.3.2013)

 • ajuska
  ****

  Parádně nechutná zombie jednohubka na volný večer.(17.2.2009)

 • Faustka
  *****

  Co se bude dít,když....se u vily Big Brothera nečekaně zjeví velmi hladoví zombíci. No jasně, nastane pořádně velká mela.-) S tímhle nekonvenčím seriálem se britové trefili do černého,je to originální,vtipné...co lze taky očekávat od těch uvnitř,ale hlavně je to vyjímečná televizní pecka posledních let.(2.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace