Dead Set (TV seriál)

Masky:

Emma Scott

Kostýmy:

Rebecca Hale

Britové točí bezpochybu nejlepší seriály....Tak brutální zombie věc sem ještě neviděla!!!(27.12.2011)

První díl byla nuda, ale pak se to rozjelo a bez přestávky jsem kouknul na všech 5 dílů. Opravdu skvělý seriál. Pippa byla super a ještě teď se směji tomu jak říkala ostatním, že se ten producent před ní "vysral" :-)(18.11.2008)

Reality-show, která své účastníky odhaluje až na kost. Sice nechybí skoro žádné klišé zombie hororů, ale tempo je strhující, atmosféra ponurá a Andy Nyman si svého nesnesitelného č....a užívá podobně jako Ricky Gervais Davida Brenta. Skromný počet epizod mne zamrzel, zároveň však oceňuji, že seriál není uměle natahovaný a končí v nejlepším. Zajímavé komentáře: JFL, Rex Mundi, Toj(7.3.2013)

Parádně nechutná zombie jednohubka na volný večer.(17.2.2009)

Co se bude dít,když....se u vily Big Brothera nečekaně zjeví velmi hladoví zombíci. No jasně, nastane pořádně velká mela.-) S tímhle nekonvenčím seriálem se britové trefili do černého,je to originální,vtipné...co lze taky očekávat od těch uvnitř,ale hlavně je to vyjímečná televizní pecka posledních let.(2.2.2009)