poster

Dead Set (TV seriál)

 • Velká Británie

  Dead Set

Drama / Thriller / Horor

Velká Británie, 2008, 45 + 4x25 min

Režie:

Yann Demange

Scénář:

Charlie Brooker

Kamera:

Tat Radcliffe

Hudba:

Dan Jones

Střih:

Chris Wyatt

Kostýmy:

Rebecca Hale
(další profese)
 • Hrabka
  ****

  Zajímavé prostředí pro použití zombie tématiky. Velmi příjemná stopáž a povedený závěr. Místy chaotická a nepřehledná kamera, někomu se to může líbit, mně to spíš vadí. Vcelku povedený zombie seriálek. 75%(4.12.2011)

 • Ruut
  *****

  Mám jen slova chvály. Dokonalý námět, perfektní herci, obrovská gradace děje, napětí, strhující záběry, excelentní masky, žádné pitomé počítačové triky. Uplná špička zombie subžánru, která ještě o třídu převyšuje celkem podobně stavěné Romerovi Diary of the Dead.(25.11.2008)

 • swamp
  ****

  Rozhodně zajímavý počin poměrně dosti připomínající Boyleovo 28 days later. Ale proč nezasadit zombie epidemii do okolí natáčení reality show Big brother, že? :D Líbila se mi syrovost všeho kolem a 2,5h uteklo mrknutím oka. :) Big brother is watching you..(8.3.2009)

 • 666teen
  *****

  Život ve vile jako jediná možnost přežití ve světě, kde je člověk člověku chlebem (v tomhle případě spíš krvavou flákotou). Otázkou zůstává, jestli se radši nenechat sežrat, než trávit svoje poslední dny v baráku s nesourodou partou magorů u kterých vás překvapuje i to, že patří ke stejnému živočišnému druhu.(12.3.2012)

 • Malarkey
  ***

  To je tak, když se na něco těšim. Těšim se totiž hodně a pak mě to ve většině případů zklame. Tak nějak to dopadlo i s tímhle mini-seriálem, který z reality-show dělá jinou reality-show a divák se baví, nebo by se měl bavit. Jenže to by se tam ty lidi nesměli chovat jak idioti a celé by to nesmělo vypadat tak směšně. Zdejší hodnocení tu ve výsledku vůbec nechápu. Ten nápad je určitě dobrý, zpracování už je daleko horší a samotní herci už jsou to nejhorší, co tenhle nápad mohlo potkat. Dokoukat to byl vcelku porod.(24.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace