Dead Set (TV seriál)

Dan Jones

Chris Wyatt

Kostýmy:

Rebecca Hale

První díl byla nuda, ale pak se to rozjelo a bez přestávky jsem kouknul na všech 5 dílů. Opravdu skvělý seriál. Pippa byla super a ještě teď se směji tomu jak říkala ostatním, že se ten producent před ní "vysral" :-)(18.11.2008)

Konečně jsem po dlouhý době viděl něco poradnyho se zombikama!! Zajimavej nápad spojit big brother se zombi apokalypsou. Docela masakr.(26.5.2016)

Na to, že se jednalo o krátký seriál to bylo hodně dobré a mělo z počátku vtipný nápad. Vtip a legrace se během času rychle vytrácí, až zbyde bezvýchodné, smutné a snad i trochu vypovídající drama. Herecké výkony jsou špičkové, triky taky, ovšem trhaná kamera při akci a brutalitách mi vadila. Nemám tento styl natáčení rád a Britové jsou na něj přímo "experti". Hodně dobré a zajímavé.(11.11.2008)

Podľa hodnotení a komentárov som očakával skvelú mini sériu, pri ktorej sa zabavím. Opak sa stal pravdou. Nudil som sa a posledné dve časti som len čakal kedy to už skončí. Dej to malo slušný. Big Brother so zombie, ale bolo to tak otrasne natočené, že to zničilo celý seriál. Všetko to bolo nechutne tmavé i ked sa dej odohrával cez deň, kamera roztrasené a tak som videl jedno veľké hovno. A to vychválené gore? Aké gore? Niekto tam nejaké gore videl? Ja nie! Pri tom tmavom filtri s roztrasenou kamerou tam mohli ukazovať aj odhryznuté genitálie, ale keď to človek nevie natočiť, tak nech radšej kašle nato. Som nasraný, pretože namiesto toho aby som si spríjemnil deň dobrým seriálom... mi tento paškvil na nejaký čas znechutil zombie filmy. Nikdy som moc nebol na zombie, ale Snyderov Dawn of the Dead či Boylove 28 Day Later a samozrejme [REC] sú mojimi obľúbenými v danom žánri, ale toto. Uf. Dávam, pre tento seriál moc dobrých 50% za ten nápad.(7.6.2009)

• Chrustyn

Trochu nechápu úchylku zde na CSFD, kdy se každý nový seriál musí pohybovat ve velkých číslech. "Dead set", který si hraje s myšlenkou zombie epidemie při vysílání reality show Velký bratr je nudný a silně nepovedený patvar, který se snaží tvářit maximálně originálně ale nefunguje ani jako zábavná vyvražďovačka ani jako vážně míněný horor. Zombie byly vypůjčeny ze snímku "28 dní poté" (nebo týdnů jeslti chcete) a celý seriál obývá banda idiotů, která bojuje o to, kdo se bude chovat jako větší blb. Možná potěší fakt, že se tvůrci neštítí krve ale koho to zajímá, když je výsledný dojem tak špatný a navíc ještě roztahaný do seriálové podoby. Kdyby se jednalo o 90-ti minutový film nic by se nestalo ale popravdě by to asi na kvalitě nepřidalo.(1.6.2010)