Yojimbo

Pár skvělých a vtipných momentů se utápí v jinak překvapivě nevtipné omáčce, která staví na jasně charakterově daných postavách (včetně dopředu známého vývoje). Ale to neznamená, že bych si Zombieland neužil, jen to prostě není taková pecka, jakou jsem doufal, že bude. ()

foundation

No tak pri tomto filme dost dobre nechapem tie neuveritelne ohlasy ktore na mna padali zo vsetkych stran. Neskutocne, genialne, super zabavne, proste jedinecne. Ani nahodou. Mozno to bolo prave tym ze som zacal od toho cakat bohvieaku revolucnu udalost a nakoniec som dostal iba obycajnu trochu ciernu zombie komediu. Woody Harrelson nema chybu to sa musi nechat, keby nie on urcite by to dopadlo horsie. Potesila mini rolicka Billa Murrayho. Stretnutie v jeho dome a nasledne udalosti boli mozno najvtipnejsou castou celeho filmu. A ten zvysok? No uuplne obycajne presuvanie sa styroch postav z bodu A do bodu B vo svete plnom zombie. A aj tak sa mi zda ze ich tam bolo akosi malo. :) Miestami celkom vtipne, miestami iba obycajne sledovanie ako postavy kecaju do blba a od nicoho k nicomu. Takze nic majestatne sa rozhodne nekona, dokonca by som aj povedal ze kto tento film vynecha nepride o nic podstatne. ()

Torgal

Zábavná zombie jazda na konci ktorej čaká na hrdinov šťavnatá buchtička. V ceste im ale stoja zástupy zombíkov s ktorými sa treba vysporiadať, pokiaľ možno čo najvtipnejším spôsobom. Všetci zúčastnení si to náležite užívajú a divák spokojne pradie. K tomu pripočítajte milú romantickú linku so sexy Emmou Stone, hromadu popkultúrnych narážok a Billa Murrayho ako čerešničku na torte a vyjde vám najvtipnejší film roka. Kapitolou samou o sebe je Woody Harrelson, ktorý je tu za takého borca, že na to už ani nie sú tabuľky. K maximálnemu hodnoteniu nechýbalo veľa, možno keby tvorcovia vyhodili zopár flashbackov, tak by mi to sadlo viac. 8+/10 ()

kuces

Film jenž pobaví velice široké publikum. Aano je tam nějaká ta láska, ale když zombíci milují tolik to živé maso, tak proč by se nemohlo mít pár lídí taky rádo, aniž by se pojídalo? Jako svěží zábavu, například na posilvestrovské období, mohu jen doporučit! 7/10 ()

Kaučuk03

Takové komerčnější pojetí Planety teror. U takovýhle filmů to ale nevadí, zábavy je v Zombielandu tolik jako samotných zombie. Woody tradičně nezklamal a Bill mě naprosto dostal a to ho zrovna moc nemusím. Co bych vytkl, je citový výplach prostřednictvím Tallahasseemova syna, jinak jsem se ale náramně bavil. ()

Batobus

Úžasně ujetá a vtipná zombie road movie. Woody Harrelson skvělý, ve výborné epizodní roli Bill Murray. Pro fanoušky herní série Left 4 Dead to bude kultovní záležitost. ()

bárbígrrrl

Průměrná komedie, využívající oblíbenosti zombie filmů. Nicméně člověk se pobaví, zasměje...a to především u scény s umírajícím Billem Murrayem. Už minimálně kvůli této scéně stojí film za shlédnutí. Jinak fajn obsazení Woodyho Harrelsona jako zombiekillera měsíce:) Ale přecejen z daleka se to nevyrovná Soumraku mrtvých. ()

gp_one

Zatraceně záživná popcornová šílenost! Dobře vybrané obsazení, pěkný soundtrack, spád, vtip a Bill Muray!! ()

Filmárik

Hororové komédie mám rád pretože sa jedná z pravidla o filmy kde presne viete čo môžte očakávať a kedy treba vypnúť mozog. Zombieland nieje výnimkou a má všetko čo by mal mať drsným chlapíkom začínajúc, cisternou krvi pokračujúc a nepravdepodobným vznikom lásky na počkanie končiac. Nieje to perfektný film, je tu kopa klišé a dosť trápnych scén ale Bill Murray to skvelo vyžehlil. Na záver by som len podotkol že človek ktorý dostal na starosť rating pre tento film musel mať veľmi ťažké detstvo keď mu dal prístupnosť od 12 rokov. Nechcem sa tu hrať na vychovávateľa ale komédia nekomédia toto bol masaker na Ntú (čo mi inak nevadí) a od 12tich? ()

jacko

woody je hodne velkej prisnak a kosi to hlava nehlava, prijemne jsem se i pres par hluchych mist (romanticka zapletka) pobavil, na jedno kouknuti fajn...3,5* ()

Dimo

Neúprosná zombie sranda bez úniků k vážnosti, tohle toto téma potřebovalo. Buď takhle, což se povedlo, nebo pořádně vážné drama, které se povedlo zatím jen Zackovi Snyderovi. Zombieland baví, krev stříká, hlava se uráží čímkoliv po ruce, popcorn chřoupe a divák se usmívá a pár škobrtnutí odpustí. Tak to má být. ()

Steffa

Po prvních deseti minutách jsem si říkal: To je vono! Spousta umělý krve a prvotřídně nechutných záběrů, dávkovaná přesně podle návodu na černý humor. Jenže pak to přišlo. Nuda. Spousta ježdění po mrtvý krajině a spousta keců (jedinej dobrej vtípek byl Bill Murray). Posledních deset minut v zábavním parku je opět super černohumorná vložka. Pro mě film s obrovským nevyužitým potenciálem. ()

Stíba

Kdo má všech pět pohromadě a věděl co od Zombielandu čekat tak nemohl být zklamán. Rozjezd byl perfektní a do konce filmu příliš nezbrdzil. Je třeba upozornit, že se jedná spíše o komedii než horor a tím pádem je tomu také práce se zombíky patřičně přizpůsobena, i tak to ale podle mě dost lidí nepochopilo a šlo tak na úplně jiný Zombieland než v kině ve skutečnotsi vysílali. Já si to rozhodně užil a ani chvíli sem se nenudil. Tuhle hororovou komedii tak můžu směle doporučit. ()

TooMoneyToo

Je to uklidňující mix, s výborným Harrelsonem, spoustou vtipných hlášek a scén, ale najde se prostor i pro akci a lásku. A i když jde o zombie vyvražďovačku, působí snímek spíše odpočinkově!!! Nejvtipnější hláška: Kdo je Bill Murray? ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku