guri

Zombieland je neskutocne zabavnou zombie-komediou, ktorej hlavnou devizou je herecke zoskupenie - Woody Harrelson ako ostrielany drsnak, Jesse Eisenberg ako zakriknuty mladik, Emma Stone ako sympaticka starsia sestra, Abigail ako talentovana mladsia sestra. A v neposlednom rade Bill Murray ako Bill Murray :-) Urcite jedna z najlepsich komedii roka! ()

Meiers

Naprosto geniální žánrový mix. Jeden by ani nevěřil, že to jako celek může tak dobře fungovat. Nicneřešící, milimetr hluboké roadmovie, které si na nic nehraje a přináší ostrou zábavu v honbě za balením buchtiček. Ustřední parta hraje skvěle. Někomu tu hrozí zastrčení vlasů za ouško(Wichitas magic). Tallahasee rulez . Už nikdy žádné splachování a žádné nové statusy na facebooku. P.S. Woody´s king !!!!!!! ()

Miany

"Reálné.. ztvárnění.." (nemám tím na mysli ztvárnění reality, co by bylo kdyby tady byli zombii - mám na mysli záběry kamery a efekty) Takže: Reálné ztvárnění - to je jedno ze slov, které mě napadne, když si vybavím začátek filmu. Nejen, že film je takřka bez cenzury, ale je pěkně nechutný - ale jen v tom dobrém slova smyslu. :) Dětičky, kterým teče z úst krev, žena jenž se rozplácne na cestě obličejem dolů, to je začátek filmu. Ale dost už o konkrétním ději. Film má nádech zcela vydařené parodie, ale místy se mění v jakousi romantickou komedii. Pasáže, ve kterých se objevuje Woody Harrelson jsou asi nejvydařenější. Starší muž, který v průběhu filmu takřka vychovává mladého hrdinu, vás pobaví. Film je podle mého názoru na úrovni, i když se tam těch pár malých chyb vloudilo. Co nejvíce mě však potěšilo je obsazení mého oblíbeného herce Billa Murrayho a velmi, podle mě, vydařené ztvárnění jeho života s filmem Krotitelé duchů. :) Určitě doporučuji shlédnout! ()

pepa3rd

Upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že se u podobného filmu budu tak skvěle bavit. 70 % a fakt jsem vážně uvažoval o čtvrté hvězdičce, nechápu. Tak třeba časem :) ()

Fat'Fatal

O dost slabší než pět let starý Soumrak mrtvých, na Zombieland jsem se fakt těšil už nejen kvůli Emmě, ale především kvůli Abigail a ... sakra, vždyť to jsou moji oblíbení zombíci! To nemůže dopadnout hrozně. Nedopadlo, ale žádná sláva. Komedie? Ani náhodou, takovej mišmaš všeho dohromady. Každý mi nadšeně vyprávěl o skvělých pravidlech, já na nich nic skvělého neviděl (pár situací vtipných bylo, to zas ne že ne). Celkově jsem se párkrát pousmál a jednou fakt zatlemil, což je u filmu ve stylu již zmíněného Soumraku mrtvých žalostně málo. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Yomega

Nečekal jsem žádný zázrak, ale přesto jsem se na film dost těšil. Bohužel stejnou měrou jsem také zklamán. Úvodní třetina filmu je celkem zábavná a dá se říci i originální (přehled pravidel, představení postav, první rande…), ovšem po cca 20ti úvodních minutách to začne drhnout a drhne a drhne až do debilního finále v zábavním parku. Film sám neví, čím chce být, občas se snaží být vtipný, občas dojemný a občas se nás snaží vyděsit, ale nic z toho se nedaří. Výsledek je tedy beztvaré cosi, co vykrystalizuje do ubohé teen kraviny. Jednu hvězdičku dávám za Billa Murraye, jehož potenciál je ale trestuhodně nevyužitý a druhou za Woodyho Harrelsona, jež jako hláškující drsňák obstál na výbornou. Zbytek herců nestojí za řeč, stačí se podívat na libovolnou reklamu na vložky, či jogurt v TV, kde panuje podobná herecká kvalita. Dvojice Úsvit a Soumrak mrtvých jsou pro mě zatím co do zábavnosti zdaleka nepřekonané. ()

emdvojka

O hviezdičku horšie ako som čakal, aj keď nápad z "Rules", bol dobrý:-). A úvodné titulky sú 'boží' :-). PS: The Best rules from this movie are "Double Tap" and " Travel Light" :-) Do you know it? :-)) ()

helraiser

Čekal jsem nějakou píčovinu, ale tohle se vážně povedlo. Zombíci vypadají uspokojivě, děj je na tolik šílenej, že dívák nemá šanci se nudit a navíc film je plnej vtípků a naprostých hovadin- nikdy nezapomeň na pravidla. Woody Harrelson je fakt borec, jeho výkon nemá v tomhle filmu konkurenci. Líbilo a moc. ()

zedemx

Nejdriv se u toho zombielandu lekam, pak mam slzu na krajicku, kdyz se dozvim, ze ten drsnak vlastne neprisel o sveho puppy domaciho mazlicka ale o puppy syna .... a pak rekne hlasku, ze naposledy takhle brecel u titanicu a utre si slzy stodolarovkama ..... tak ja nevim jestli je to komedie nebo horror. Každopádně jsem se u filmu takhle dlouho nepobavil a ani mi nevadí, že film nemá nikde začátek a nikde konec. Vysoké hodnocení to má ode mne jen z důvodu, že jsem se rok odhodlával na to podívat, protože jsem myslel , že je to sračka už podle názvu, ale velice příjemně mě překvapila. ()

Dm1tr1j

V mnohých ohľadoch uplne zlý snímok, a v žiadnom nieje dobrý...no možno 2 príhody su vtipné ale to by mohlo byť trochu viac samozrejmé v takomto filme. Takže za tie dva vtipy a pohľadne dievčata 2 hviezdičky. ()

Ondr@932

S porovnání s filmem Tuckers dale vs zlo je tento film slabě nadrpůměrný! Téměř dobrá akční zombie komedie. Davám 6/10 ()

1Legend1

Tak jo, nikdy bych neřekl, že se mi bude líbit horror a komedie v jednom, a hle, nejen líbí, je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Vždycky se mi zdálo, že je to dost špatný humor, když je všude okolo kousky lidského(zombie) těla, ale nevím, co se ve mně hnulo a líbí se mi to. Woody a Jesse, to je dvojka!:D Vynikající scénář, nápad s pravidly jak přežít a k tomu skvělá kamera. Pětihvězdičková láska na první pohled. 95% ()

denisavary

Nenáročná komedie plná skvělých hlášek a černého humoru. Woody Harrelson byl s jeho "buchtičkami" skvělý, návštěva Murraye v jeho paláci patřila mezi nejlepší scény. Oddychovka jak se patří :-) ()

aR3Zz

Tak tohle byl teda zážitek, na který budu ještě dlouho vzpomínat! Parádní jízda se skvělým finišem. Chápu, že pouze pro silné nátury, kterým nesmí jít v žádném případě o děj nebo nějakou hlubší myšlenku. Ale pokud splní tyto dvě nezbytné podmínky, budou se bavit! Laciná zábava na úkor zombíků, dobře natočená a sestříhaná. A třešnička na dortu - Bill Murray! Víc říkat nebudu, snad jen - 80%! ()

Cheeker

Perfektní hororová komedie. Nejlepší pravidlo je Double Tap. Opět jsem se dlouho přemlouval k tomu, abych se na to konečně podíval a opět jsem udělal dobře. Jesse Eisenberg jako jeden z mála přeživších a přitom to není žádný drsňák, působil opravdu komicky. A nakonec ve filmu plném zombie je i milostná zápletka. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku