Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

filmmovier

Po dvojce druhý nejlepší díl série. Madagaskar je další z mých oblíbených animovaných sérií a tak jsem byl zvědavý na výsledek trojky. A výsledek je neskutečná bomba. Hrdinové se nejdříve ocitnou v Monte Carlu a nakonec ve Francii. Já se naprosto bezvadně bavil, je tu spoustu nezapomenutelných scén a hlášek, jeden z nejzábavnějších filmů poslední doby. Fakt bezva, bavit se budou opravdu všichni. Je tu spoustu nových postav, z nichž nejlepší je madame Du Boisová, ale i ostatní jsou povedené. Staré postavy (opice, tučňáci, Jelimán, Mort a Morris) nezklamaly. A u toho konce jsem myslel, že se vážně rozbrečím, protože to finále mě fakt absolutně dostalo. Jeden z nejlepších animovaných filmů všech dob. 100%. ()

Hafran

Nenápaditý a nudný scénář, avšak neuvěřitelná kamera a efekty. Když animovaný blockbuster, tak přesně takhle - barevně, africky, monstrózně, efektně. :) ()

Aargh

O dost živější, nápaditější a zábavnější než unavená dvojka. Dokonalá záporačka v podobě maniakální francouzské četnice. Takhle si představuju pokračování. ()

chelseaman22

Vydržel jsem 20 minut, pak jsem se od toho absurdna navěky distancoval. Ten podivný trend vytvářet další a další a další pokračování, jež hlavu a patu nemají, avšak zhýralí rodiče kupují svým fakanům polštáře s tygrem nebo nočníky s žirafou. Čert je vezmi, ty ničemy! 38% ()

st.jim

Totální úlet. Letos jednoznačně nejlepší animák u kterého jsem se opravdu od srdce řehnil. Vtípek za vtípkem, parádní grafika a velmi příjemná hudba. Hláška "Paparazzi" mi v hlavě zůstane opravdu dlouho :D ()

LiborGondek

Film s bezkonkurenčně nejlepším hudebním doprovodem za hodně, hodně let. Navíc klasická dávka humoru od všech našich známých hrdinů. Je to asi maximum, co jsem od třetího dílu Magadascaru mohl jen očekávat. ()

kinghome

Příšerně přehnanej animák! Dokonce až moc. u některých scén jsem se vážně bavil ale bylo to už příliš. zdá se mi, že zašli až moc daleko za hranici toho co je možný a co ne. A ano uvědomuju si, že je to animák pro děti. Prostě to bylo moc nereálný a už se mi to nelíbilo tolik, jako předchozí díly. 65% ()

karlik4801

Taková větší a roztomilejší kravina než předchozí dva díly. Alex se chce prostě dostat zpět do New Yorku a při své cestě s přáteli potkají cirkus. Mezitím král Jelimán a Mort (U toho dortu jsem chcal smíchy). Dobrá volba písně od Katy Perry, jako její velký fanoušek mi to udělalo nesmírnou radost, dokonce to i krásně pasovalo. Takhle by měl vypadat novodobí, hezký animovaný film pro děti i dospělé. ()

Mrkvič

Docela příjemné překvapení. Začátek teda hodně připomene dvojku, kdy se prd dělo, ale scény se snažily přesvědčit o opaku, ale potom to začalo být i zajímavé. Spousta malých vtípků vyloženě zaměřena na zkušenějšího diváka, což u této serie také příjemné nóvum. Fajn hudba, 3D mohlo být v kině hodně fajn a humor ušel. Rozhodně tak nejlepší díl serie. ()

Dado

Až na vynikajúci koniec je tretie pokračovanie Madagascaru kvalitou až za svojimi predchodcami a v niektorých momentoch sa od nich vzďaľuje na neakceptovateľnú vzdialenosť. Jediné postavy, ktoré si udržali svoju úroveň a dokázali v každom momente, ktorý od tvorcov dostali, boli samozrejme tučniaky, dobrým zapôsobila sympatická postava tuleňa (alebo to bol uškatec), ostatní na čele s hlavnou zápornou hrdinkou sklamali. Rovnako príbeh nebol podaný až tak atraktívne a niektoré scény boli vyslovene zbytočné a prehnané aj na animovaný film určený predovšetkým deťom. Je to škoda, pretože samotný námet bol minimálne v porovnaní s príbehom Madagascaru 2 určite zaujímavejší. (60%) ()

Mr.Husts

Po hrozné dvojce přichází naprosto úžasná akcí nabitá trojka, která vás díky kraťoučké stopáži nebude ani na chvilku nudit. Lituju, že jsem se do toho musel tak dlouho přemlouvat, protože mi to opravdu vytřelo zrak, možná jsem ovlivněn velice nízkým očekáváním ale chrochtal jsem blahem víc než u jedničky a tu jsem viděl ještě jako relativně maličký capart. Jistě, že je to plné klišé a konec je jasný snad každému už ve čtvrtce filmu, ale s tím do toho člověk musí jít. Jako pohádka to funguje naprosto dokonale. Vřele doporučuju v 1080 rozlišení :) Slast pro oči. ()

Tyny

Nerada hodnotím filmy, když už jsi je moc nepamatuji. Tak jsem si nedávno osvěžila paměť shlédnutím Madagascaru 3, od kterého jsem radši nic nečekala, jelikož jsem na tom byla v kině a byla jsem strašně zklamaná. Madagascar jsem ani nedokoukala do konce, v půlce jsem to vypnula, jelikož už toho bylo prostě moc. Třetí díl mi prostě nesedl, je to nejspíše má chyba, ale já s tím nic nenadělám. Zlatý první a druhý díl. :-) ()

Ryuuhei

Opravdu nechápu to vysoké hodnocení zde. Pro mě měl opravdový smysl jen první díl. Tohle? To byla spleť (i na rozdíl od dvojky) naprosto nesmyslných a ztřeštěných přechodů z ničeho do něčeho. Sice hezké, že si to vzalo na paškál cirkusovou atmosféru a série se taky konečně uzavřela, ale jinak to byla šílenost, která neměla nic moc ani co se týče vtipů a hlášek mířených na dospělé publikum. Neříkám, že mě to nudilo, to vůbec ne, ale byla to jedna velká ždímačka. ()

Lachtaan

Na prvním Madagaskaru jsem technicky vzato vyrostl a dvojku jsem si při prvním zhlédnutí přímo zamiloval. O Tučňácích a jejich filmu, urvaném vyloženě jen pro ně, ani nemluvě, na ten jsem plánoval i vyrazit na velké plátno. Trojka původní madagaskarské série se prohnala světem převážně kvůli Afro cirkusu, mně ale do dnešního dne neposkytla jediný důvod, proč bych měl zhlédnout zrovna ji. Leckteré scénky se vyvedly, každý i zde na CSFD pochopí, proč jsem si tak oblíbil lachtana s hlasem pana Jagelky, jinak se ale pohybujeme ve vodách 4. Doby ledové, která je koneckonců také stejně stará. Obě veleslavné animované plejády dosáhly svého vrcholu již v díle předchozím, kina poněkud prometly i touto částí, mé filmové vzpomínky ale ničím prazvláštním neobohatily. ()

BoncheR

Videl som v kine a aby som bol úprimný... NAJLEPŠÍ FILM Z CELEJ TRILÓGIE. Normálne som sa rehotal skoro na všetkom (!!!) a vôbec som nečakal, že ma to až tak dostane. Naozaj veľa srandy a haluzí. Koniec síce predvídateľný a kopa klišé (lev s leopardicou si pozerajú do očí a okolo vybuchujú farby...) klasika. No stále, nemôžem si pomôcť, je to sranda. Budúci týždeň ma čaká Návrat temného rytiera, takže je to celkom príjemná predhubka. Spokojnosť. (( 79% )) ()

venison

Měla jsem obavy, ale ty se nenaplnili.. Je to barevné, je to optimistické, je to našláplé akcí, je to i vtipné, není to příliš ohrané - asi jako jízda na LSD.. Skvělá zábava pro malé i velké :-) ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)