Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

terunka003

Animované, vtipné, známé, klasické, barevné, cirkusové, zvířátkové. Jednička byla jednička, dvojka byla omyl a trojka si zpravila reputaci. Nebylo to nejlepší, ale nejhorší také ne. Klasická čtyřčlenná sestava z NY zoo, oblíbení tučňáci, opice a klucí s Jelimanem z Madagaskaru. Do toho nová banda cirkusáckých tvorů, a máme celou rodinu, cestující kolem světa a utíkající před divnou ženskou z Francie. Barevné představení tedy lehce připomínalo fantasmagorické snění po vypitém večeru. Úctihodné pokračování. ..ach jo, jak já bych cestovala, i do kresleného Říma.. ()

Phietros

Nechápu, jak po tak úspěšných dvou dílech, mohli natočit takovouhle splácaninu! Pro děti nejspíš zábavné, barevné, chaotické a akční. Pro mne zklamání, ikdyž s odstupem času a po druhém shlédnutí přidávám hvězdu za humor. 45% ()

Yoshimitsu

Nejsem fanoušek madagaskaru, ale ani zarytý odpůrce.Když bych to porovnal s prvním dílem, tak ten byl super hlavně byl v džungli a byl to prostě madagaskar se vším všudy.Tenhle díl mi nesedl.Nepřišel mi vtipný, žádně pořádně nápady tu nebyly.Jen jsem koukal na čas a čekal jsem až to skončí.Pořád jsem si říkal jestli si dělají srandu takhle 3 díl zbabrat.Sice zavítali do cirkusového světa a poznali tu spoustu nových zvířat, ale to bylo málo.Uchylná policajtka, která je za každou cenu chtěla polapit, byla opravdu otravná a uháněla mě k tomu, abych to vypl. ()

Bobik9

Málokdy to tak bývá, ale pro mě jde Madagaskar díl od dílu více nahoru. Jednička byla fajn podívaná, ale moc sjem se nezasmál. U dvojky jsem se zasmál, ale zase příběh nestál za moc. Ale třetí díl mě dostal! Tvůrci do toho vrazili hodně a vyplatilo se jim to. Příběh, vtip, skvělá muzika. Nejlepší z dosavadní trilogie a i když je to málo pravděpodobné, doufal bych ve čtvrtý díl! Je to barevnější, akčnější, dojemnější, vtipnější, paroduje to skvělé filmové cliché, cekově je to velkolepější. Jediný kaz jsem nenašel! ()

Pavlínka9

92 minut skvělé šílenosti, která je oproti předešlým dílům o dost barevnější a svižnější :) Je to dobrá jízda opět prošpikována skvělými hláškami a naštěstí vytvořen nový příběh, jehož cíl je opět stejný, ale nástrahy v průběhu "boje o budoucnost" jiné, ale opět životu nebezpečné :) Jen se bojím toho, kam se budou ubírat další a další díly, na které si tvůrci Madagaskaru brousí zuby..."Afro Cirkus, Afro Cirkus" :D :D První věc, která se mi vybaví při tomto díle :D A to je dobře ;) ()

anli

Naši zvířecí hrdinové tentokrát zamíří do Evropy a opět to pořádně rozbalí.No ,o scénáři se tady už skoro nedá mluvit ,protože film je vlastně série vtipných scének a cirkusových vystoupení ,které na sebe navazují.Mezi to se občas vetře hlavní padouch(vlastně padouška) ,která je správně hustá a chycená(a skvěle nadabovaná).Celé dohromady to vytváří velmi zábavný ,vizuálně dokonalý a místy až přebarevnělý rodinný animák ,kde se divák(hlavně ten dětský)opravdu baví.Hodně tady zachraňuje cirkus a postavy v něm ,to je pravda.Vše ale kupodivu drží pohromadě a je vidět ,že i bez nějakého většího scénáře jde natočit komedii ,kde divák neusíná a baví se a která je prošpikovaná spoustou nápadů.Tedy někdy je jich až moc.A někdy to tvůrci přehánějí i s vizualizací ,protože film je místy tolik barevný a tak vyšperkovaný ,až působí jako reklama.Celé mě to příjemně překvapilo a čekal jsem to o třídu horší ,vzhledem ke druhému dílu.Takže cirkus zabodoval ,ostatně ,kdo by ho neměl rád a kam se podíváme dále?Ještě toho zbývá dosti.Osobně jsem se velmi pobavil a spokojeně dávám 80% a je to u mě nejlepší díl série ,tedy zatím.A teď jdu omrknout ,kdy k nám zamíří nějaký cirkus. ()

Schobul

Tak 3 a půl. Kdybych viděl originál dabing, věřím, že by to na ty čisté 4 bylo. Snad časem, zatím rezervace pro 4 hvězdy. ()

drake31

Najšialenejší, najprestrelenejší, najfarebnejší a azda aj najzábavnejší z doterajších dielov. Áno v istých momentoch to trochu škrípe, ale tento fakt prevažuje skvelá zábava, hudba, postavy (ako nové tak aj staré), a celé je to proste také strelené že to nejde nemilovať. Londýnska show bola absolútne neskutočná a dovolím si ju označiť za jednu z najlepších scén aká bola v animákoch vytvorená. Skutočne som si to užil, a to som v žiadnom prípade nečakal ... ()

Petr23

Ani jsem nečekal že s novým dílem příjde tolik inovací v oblasti charakterů postav. Oproti druhému dílu zde není tolik klišovitých postav. Změna prostředí filmu také pomáhá a ujeté zábavy zde není nouze. ()

hroubek

Druhý díl mě moc nesedl, přesto jsem třetímu dal šanci a on mě to oplatil skvělou zábavou.Skvělou zábavou myslím to, že jste ochotný respektovat pravidla filmu, kde se popírají fyzické,logické a všelijaké jiné zákony.Madagaskar 3 je prostě jízda, při které myslet je životu nebezpečné.Přesto to nic nemění na tom, že si dobrodružství ztracených zvířat můžete užít.Oproti předchozímu filmu je tohle dobrodružství mnohem živější a srandovnější.Nové postavy jsou opravdu vtipné, zvláště ta lovkyně s hlasem Frances McDormand.A pokud to vydržíte až do konce, tak Vás čeká závěrečný souboj, který je doslova přehlídkou šílených(čtete zábavných) nápadů, pestrou paletou barev a skvěle zvolenou písničkou.Do třetice všechno dobrého. ()

Timak

Už další ne prosím. Úroveň klesá. Se slzou v oku vzpomínám na první díl. Nicméně abych nebyl kritický - tento díl dopadl lépe, než jsem čekal. Vlastně jsem se i pár krát zasmál, což bylo príma. ()

Trustme

Nekonečné putování zvířátek a nastavování kaše z které se vyklubal dort, do kterého režiséři s animátory dali vše, co je jen napadlo. S Madagaskarem to má společného pramálo. Zdá se, že tvůrci pořádně nevědí co chtějí, stejně jako zmatení newyorští zvířecí cestovatelé. Kladně hodnotím animaci a fantastické hrátky s barevností, světly a pompézní akční show. ()

Mishqo

stále je to dobré, snaží sa to prísť s niečím novým a nejak to celé osviežiť a humor stále funguje...ja som sa zase nasmial jak malé decko =D ()

Danny F.

Nebylo už to tak dokonalé, ale pobavilo to. Vtipné hlášky, příběhově povedené a celkem humorné. Je to prostě z jiného soudku. 75% ()

VasaX

Madagaskar 3. Čekal jsem vyčpělé omílání tématu, symptom chudokrevnosti x-tých pokračování, ale musím uznat, že jsem byl mile překvapen. Byly očividné oběti, jako odhazování zátěže u balónu, co mu dochází dech, se zde kleslo blíže dětem, Madagaskar 3 je o krůček infantilnější a jednodušší. A také líbivější (pozlátkem pro děti) a zejména barevnější (obzvlášť jedno cirkusové představení mě vedlo k úvahám, zda mi někdo nenasypal něco k obveselení do čaje). Komediální prvky, ty dospělejší a sofistikovanější (na poměry animáče pro děti) samozřejmě táhnout tučňáci (a opice), ale celý Madagaskar 3 má takový spád, že jsem měl subjektivní pocit, že po hodince byl pryč. A to bylo fajn. Ne vždy se povede třetímu dílu vrazit trochu kuráže, a tentokrát se to, díky několika ústupkům, podařilo. PS: Kdo zná Andyho Richtera, a během filmu uhádne, koho dabuje (bez jakékoli nápovědy), má můj obdiv :-). ()

Sany33

Veľmi oceňujem, že hneď od začiatku sa je na čo pozerať a prídel toho, čo vás zaujíma je dávkované tak akurát. Nikdy sa nenudíte. Zaujímavé je, že Madagaskar 1 som úplne žral, bolo to niečo nové niečo funny a super. Madagaskar 2 mi pokazil zážitok z jednotky, celkovo nuda a príbeh bol tiež dosť low. Ale 3 sa vracia vo veľkom štýle. Hlavný záporák je žena fičiaca minimálne na steroidoch, naše najobľúbenejšie zvieratká nešetria vtipnými hláškami a vynikajúco dávkovanou akciou. Ku všetkému sa pridajú ešte ďalšie postavy s cirkusu, ktoré vynikajúco zapadajú do príbehu a kompletne vyčarovali 85%. ()

gxem

Nejnovější ze všech zatím vydaných dílů je také zatím jedním z nejhorších. Film se snaží být vtipný, ale na diváka to spíš působí smutně a zoufale. Nadějný začátek se po vyskytnutí kapitánky DuBois změní v nudný příběh z města místo původního příběhu z jungle. Děj je plný pronásledování, cirkusu, motorek a vlaků a u mladších diváků bude mít stále jistě úspěch. ()

Yoda sama

Absolútna paráda. Od jednoduchého a predsa len krásneho a zábavného prvého dielu cez ľahostajnejší priemerný diel druhý sa to prenieslo až do šialeného, farebného, bizarného, nahláškovaného a vizuálne dokonalého dielu tretieho, animáku pre celú rodinu. Naviac to ide v jednom rýchlom tempe takže si divák neoddýchne ani na sekundu a naviac si to samo priznáva to klišé :) 7/10 ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)