Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

katuska138

Stejně příjemná oddychovka jako předchozí díly. Kapitánka se mi teda vůbec nelíbila a přišla mi tam docela navíc. Toho cestování bylo na můj vkus taky až moc. Ale cirkusáci byli sympatičtí a předčili moje skeptická očekávání. Pro děti určitě zábava, pro nás starší už trošku menší. ()

Thomassi

Velmi povedené a velmi vtipné pokračování příběhu o partě zvířátek z newyorkské zoo. Po jedničce, dvojku jsem neviděl, je to kvalitativně na stejné úrovni. A co víc, je to akční v každém záběru, vtipné a originální jak by smet. Prostředí cirkusu v čele s Vitalym mě uchvátilo už od začátku. Monte Carlo a nakonec i domov v newyorském zoo, vše napomáhá tomu, že Madagaskar 3 je povedený animák, který se neztratí. A těch srandovních situací. Člověk, ať už mladý nebo starší, si určitě příjde na své. V to pevně doufám, protože v době, kdy se tvůrci snaží tvořit animáky jak na běžícím páse, ale už kolikrát nemyslí na kvalitu, je tento na té nejvyšší úrovni. A miluju Hansovu hudbu. ()

MATADOR

Barevnost je až zarážející, přesto oproti dvojkovému propadu působí zábavně. Přesto jsem se ze začátku nemohl zbavit pocit nudnosti, nečekaně to vynahrazuje druhá polovina, která to lehce vynahrazuje a hází film do lepších světel. Zamrzí, že nebylo každému věnováno tolik prostoru jako Alexovi. ()

Toyotomi

No já nevím, mě to přišlo docela nudné... Ano, bylo tam pár hezkých momentů a koukat se na to šlo, takže bych tomu ty dvě hvězdy teda dal... Ale celkově vzato podle mě docela slabota. ()

CageDepp

Ze začátku to bylo dost vtipný s lovkyní zvířat, ale jak se to začalo točit kolem cirkusu tak to byl docela opruz. Zase lev jako ve druhém díle měl k sobě sympaťandu. ()

JohnMiller

Takto trápny animovaný humor nezvládam ani v spoločnosti krásnej slečny. Prosím, nenúťte ma na takéto veci už nikdy dámy. To, čo bolo v prvej časti jedine pre mňa vtipné.. (dvojku som zatiaľ nevidel) teda trojica tučniakov, tu už u mňa nefungovalo. ()

kajas

Po nudné dvojce jsem se třetího pokračování docela obávala, k mému velkému překvapení ale zbytečně. Cirkusové prostředí je zpracováno velice profesionálně a od prvního zaznění songu "Firework" od Katy Perry už jsem jenom zírala na všechny ty barevné výstupy. Konečně jsem také měla u nějakého animáku pocit, že 3D formát není úplně zbytečný. Francouzská záporačka také bodovala. P.S. V Monte Carlu jsem byla a animátory můžu jenom pochválit, fantazie. P. P. S. V kině to byl mnohem větší zážitek než o několik let později v televizi. Takže ne, není to lepší než jednička, ale hodně se jí to blíží. ()

sssssycak odpad!

A je to tady ! Čekal jsem na to dlouhou dobu, ale přeci to přišlo. Animák Lovecká sezona 3 má těžkou konkurenci ! A je to Madagaskar se stejným pořadovým číslem ! Animáky mám rád. Střelené, normální, fantazirující, skutečné. Zábavné i ty hrající na city. Ale tohle ? Neskutečně hloupé. Nudné. Od počátku naprosto ujeté v negativním smyslu slova, plné hloupostí a nelogičností i na animák. Nevím, jestli je to jen náhoda, nebo skutečný záměr tvůrců, ale dokonce téma je stejné jako Lovecké sezony 3 - cirkus. Kdo vítězí v tomto duelu, těžko říci, protože Madagaskar 3 u mě skončil po půlhodině. Kdo na to má nervy, ať mi dá vědět, kdo je vítěz - Madagarskar, nebo Lovecká sezona ? ()

marleyy

60% Kino. Film o dětských charakterech pro děti. Můj synovec se setřenkou si to náramně užili. A já i když po opici, jsem se až tak u toho nenatrápil. ()

*Elfík*

Ra da da da da da da da CIRCUS da da da da da da da da AFRO circus afro, circus afro polka dot polka dot polka dot MOVE IT! Absolutně božííííí!!!! ()

Fanucci

Strašně málokdy se povede tvůrcům překonat pokračováním originál...ale Madagascaru se to povedlo. Nejlepší díl! Hlavně díky postavě kapitánky DuBois - scéna, ve které zpívá Edith Piaf a policistům praskají sádry je geniální!!!:-) ()

StrYke

Naprostá paráda! Původně jsem se toho dost bál, ale nakonec prostě super. A 3D není úplně zbytečný, scény kdy něco vyletí do vzduchu jsou celkem podařené a když ten lachtan letěl vzduchem při Alexově výstupu na hrazdách, tak jsem se trochu i lekl. ()

Fíla

Kdyby to byl samostatný film bez předešlých dvou dílů, tak bych hodnotil výš. Takhle je to slabší než předchozí. Věc která byla fajn, písnička od Katy Perry, Firework. Návaznost na předešlé díly je buď tak slabá, že jí nevidím, nebo je téměř nulová. Alex měl asi zůstat u dvoudílného dobrodružství. Nebo měli nějací lidé vymyslet aspoň nějakou návaznost. Bohužel tříhvězdičkové jé maximální možné,které si Madagaskar 3 zaslouží. Alespoň ode mě. ()

Jigy

Tak tohle byla brutální s*****a. Ubohohé, nevtipné, trapné. nechápu chválu na tenhle patok. Po přečtení komentářů jsem si myslel, že uvidim něco lepšího naž byla dvojka, ale přijde mi, že autoři tahali ze stejné žumpy. ale chapu, že kdyby mi bylo deset, tak jsem asi taky nadšenej. ()

Petrasuvicka

Jo, šlo to trochu do extrému, ale je to pohádka. Před roky když jsem viděla trailer, tak jsem si řekla, že už to přehnali. Ale dneska mi to zkrátka sedlo a pobavilo mě to víc, než jsem vůbec čekala. Prostě afro puntíky puntíky putínky.. :D ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)