Nezvyklá romantická komedie o lásce a osudu přináší příběh mladého reklamního textaře (Joseph Gordon-Levitt), který až dosud zoufale a bezúspěšně hledal dívku svých snů… A teď to vypadá, že by jeho nová kolegyně Summer Finn (Zooey Deschanel) mohla být tou “pravou”. Ale 500 dní jejich nekonvenčního vztahu dokazuje (na přeskáčku), že cesta ke štěstí může být nepředvídatelná, nekontrolovatelná — a neskutečně zábavná! (Magic Box)

Martyyn

Příjemné pohlazení po duši. Klasický romantický příběh, převyprávěný poněkud na přeskáčku, na mne působil sympaticky a navíc i zajímavě. A hudba? Opravdu famózní. Poslední dobou si ji přehrávám neustále dokola :). ()

david666

Mě to zas tak "jiné" nepřipadalo. U filmu mě držela hlavně Zooey . Jinak to místy bylo už dost sladké. Na druhou stranu film vyznívá celkem civilně a uvěřitelně. ()

astarik

Pro mě nejlepší film svého druhu od Garden State. Rádoby jednoduchý příběh stojí na skvělém hereckém tandemu, svěží režii Marca Webba (btw jeho video Sida s Nancy taky stojí za to) a podmanivé hudbě. Bohužel i při druhém shlédnutí jsem se nezbavil problémů s častým dějovým skákáním, které samo o sobě přidávalo filmu na zajímavosti, nicméně sem tam sem musel přemýšlet, jestli je to ještě den 123 nebo už jsme skočili na 235ku a tedy v jakém stavu se nachází onen vztah. Jen to a pár detailů mě dělí od pěti hvězd... 85% Trailer: 80% ()

ElFifo

Hmm to jsou mi věci..dát plné hodnocení romantickému filmu, toho bych se nenadál..možná to bude tím, že to není romantický film! :) Vyhýbá se totiž obloukem všem zažitým šablonám a klišé, disponuje nápaditým scénářem, má uvěřitelné a velmi sympatické figury, nikam diváka netlačí a vše co chce říct, tak činí nenásilnou a přirozenou cestou. Přeji příjemně prožitých 500 dní se Summer. ()

veverysiak

Taká zvláštna, ťažko identifikovateľná blbinka, ktorá nemá jasne zaškatuľkovaný charakter, je tam kúsok romantiky, kúsoček komediálnosti, trochu dramatickosti, málinko psychológie, a možno táto všehochuť a nevyhranenosť mi na tom najviac a podstatne vadila, keby autori nedávali tých ingrediencií po gramoch, ale kilách, určite by som to s nadšením zožral, takto ma to mrzí dvojnásobne preto, lebo tam boli fajn grify, ako poletovanie v čase podľa stavu odpočtu hlavného vzťahu, alebo úplne parádna dvojkompozícia očakávania a reality na večierku u Summer, takže 65%. ()

Wynne

Přesně tohle oživení romantické komedie potřebovaly. A stačilo přidat alespoň trochu reality, ne úplně dokonalou hlavní hrdinku a nezakončit film typickým happyendem, který se z nás snaží za každou cenu vytlačit tuny emocí. A ten, kdo dělal soundtrack, má určitě nějaké telepatické schopnosti, protože ho sestavil z mých oblíbených interpretů..co víc si přát. ()

mr.sulas

Velice originální a neotřelé. Neuběhla vteřina, kdy bych se nudil. Opravdu nápadité. Dlouho jsem se tak nepobavil nad tímhle žánrem. ()

Ruadek

Ona to není komedie ani drama. Je to příběh o lásce, přesně, jak bylo řečeno na začátku a to také platí. Je to romantické, rafinované ale upřímné. Plné nápadů, svěžích tak strašně moc, až mrazí. Až oči přecházejí. A je to režijní prvotina, ve které se tančí uprostřed zásadních scén a pinká do rytmu hudby. Tolik invence a hravosti, zároveň tolik pravdy, co předvedl snad jen Jason Reitman v Up In The Air. Umí to gradovat, pohladit i rozesmát silu nevídanou. Pokud tento režisérský talent bude nadále točit tak bravurně a mít výborný scénář i casting ( výběr herců ani nemohl být lepší ) , máme se hodně na co těšit. Jeden z filmů minulého roku. U mne bez debat. ***** 12.4.2010 ()

wray

Fajn, netradicny film a aj ked to narocky neoznacuju ako romanticku komediu, stale je to podla mna iba romanticka komedia akurat - natocena inak. Je to prijemne pozeranie, fajn herci, dobry koniec (i ked nie ten co sa od kasickej romantiky caka), soundtrack potesi ale napriek tomu ze je to "ine" ma to az tak neoslovilo. Skor som mal stale pocit ze je to iba obycajny film, ktory sa autori snazili nasilu nejak znetradicnit aby sa zapisal divakom do pamati. U mna to fungovalo tak napoly :/ ()

Agent Orange

On ten příběh je takový hloupoučký a jednoduchoučký...ale zpracování je svěží a zábavné...a semtam se mihne i nějaká ta emoce...takže proč ne? :o) ()

jopal

Mne naopak, vadilo to nezmyselne skakanie v case a ten priblbly tanec na namesti...Tiez som marne hladal dovod rozchodu... ()

VUCAKO

Pro me jeden z nejlepsich filmu o lasce vsech dob (vedle takovych skvostu jako When Harry Met Sally, Love Story, Before Sun* nebo tech nejlepsich Rohmerovych flicku..). Zooey i Joseph jsou vynikajici. Povinne koukani pro vsechny romanticke duse (i Saturnin by to doporucil). Jedina mala vada - ten podzimni konec v Bradbury Building, ale aspon je tam deklarovano, ze se z toho Tom trochu poucil. ()

Johnysman

Skvěle pojatá romantická komedie s fůrou parádních záběrů a nápadů. Opravdu jsem se nenudil a v dnešní záplavě romantických filmů se opravdu najde jen pár takových jako byl tento. Některé symboliky a pravdy stály za to a to správné nadlehčení, hudba, herecké výkony daly filmu šťávu. ()

pan_ponozka

jsem jedinný, koho tento film zase tak moc nezaujal? Ona mi lezla na nervy, on byl naopak příjemný. Žádný div, že to skončilo takto. Na druhou stranu mohlo být ještě hůř. Ne, víc jak 2 prostě nedám. ()

vlasto24

Keď som si prečítal, že to je romantický film tak som mal obavy. Čakal som presladený hollywoodsky doják plný klišé, ale dostal som naopak veľmi sviežo natočený a originálne pojatý film. Skákanie v čase bol dobrý nápad, formálne veľmi solídne a koniec tiež nie je tradičný happyend. Celkovo zanechal film vo mne len pozitívne pocity takže bez váhania 4*. ()

jjjerry

Super. Skvělé obsazení, skvělý zajímavý scénář. Uplně jsem se do toho vcítil, příběh který se možná také někomu stal podobně jako mně. Možná jediné co můžu vytknout je někdy moc rychlé přeskakování v ději. ()

Hraná Sněhurka našla režiséra

28.07.2015

500 dní se Spider-Manem

500 dní se Spider-Manem

22.01.2010

Studio Sony/Columbia to bere hopem. Je to pár dní, co se z pavučiny vysvobodil Sam Raimi, a už v ní uvázl Marc Webb. Ten po dlouhé a plodné kariéře tvůrce hudebních videoklipů loni celovečerně… (více)