Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

mala_kea

Pomalu jsem začínal mít apatii vůči Smithovi. Žádné jeho dílo mě ještě nedokázalo nadchnout tak, abych o něm někomu s radostí vyprávěl. Moje apatie se však nyní pomalu přeměňuje v sympatii, u které bych rád zůstal. Cop Out nabízí přesně to, co so divák představí pod žánrovým spojení komedie/akční. Žádné mrmlání s nepřáteli, jednoduše seřvat a popřípadě zastřelit. To je přesně šálek mého čaje akce vs vtip. Ani z jednoho z hlavních aktérů nebude Jack Bauer, i tak ale mají dost jeho kreačních vlastností. Škoda některých lacinných a naprosto zbytečných scén, ze kterých se mi ježily chlupy. Naštěstí, těch povedených je více, než dost. ()

gumbo

Policejních dvojic, kde jeden hláškuje s ysokou kadencí slov a druhý mlátí záporaky už tu bylo hodně. Tady bohužel nefunguje ani jeden z dvojice. Willis nikoho nemlátí, Willis jen někdě sedí nebo maximálně někam popojde (holt důchod už je nablízku. Morgan nehláškuje vtipné průpovídky, předvádí jen kreaci šíleného do sebe zahleděného kecálka, který se vtipností dokáže vyrovnat možná tak fíkusu. Okoukaný děj nepřidává ani neubírá na kráse. Závěr to možná zachránil, já to k němu bohužel nevydržel. Proto také dávám ještě celkem mírných 40% ()

J. T. Kirk

Smith dokáže natočit i lepší filmy. Willis, Morgan, Scott, Brody, Pollak a obyčejný komediální příběh dělají z tohoto filmu průměrnou komedii. Willis v sobě komika nezapře. ()

huko

Dal bych tomu odpad, ale parkrát jsem se zasmál. Asi 3x... a už ani nevim čemu. Zbytek filmu jsme protrpěl nudou a skutečně příšernou retro hudbou. Vyhněte se tomu, jinak promrháte svůj čas. ()

P.J.2

Smithovský film bez známek Kevina Smithe,bez jeho typického inteligentního humoru,samozřejmě pár světlejších chvilek tam bylo ale bez debat jeho nejslabší film a je vidět že Hollywood akorád kazí svéprávnost a jedinečnost každého režiséra. ()

DHDV

Vtipné dialogy sou asi to nejlepší na tomto filmu. Jako celek film působí spíše podprůměrně a v rámci „žánrovek“ je to čistý průměr. Docela zklamání ale Bruce hraje dobře jako vždy a docela by sem řekl, že mu tato role sedla ale raději by sem ho viděl v něčem drsnější a akčnějším… Jak tohle dílo přesněji okomentovat „ prosmáté zklamání“ …. Horší 3 hvězdy... ()

hEROic

tak nevim jestli je to parodie, Bcko nebo co... ale koukalo se na to celkem dobre, sice je to ptakovina, ale nenudil jsem se... 60% ()

Olík

Black & white Mizerové, krimi Muži v černém nebo chcete-li Policajt v Beverly Hills s parťákem. Akční komedie ve, které nejde ani tak o akci jako o komedii. Trocha Jay and Silent Bob humoru, excelující Traci Morgan, povedená vedlejší role S.W.Scotta, kriminální zápletka začínající pátráním po baseballové kartičce – všechno dobře, ale od Kevina Smithe čekám trochu něco jiného. ()

Wolvie

Není to úplně zatraceníhodné,ale od dua Smith-Willis se přece jen čekalo víc.Rozhodně ovšem nejde o takový průser,jakého jsem se po prvotních hrůzostrašných reakcích obával. ()

kkarx

Dát Bruce dohromady s uřvaným černochem je FAIL století a to že jsou parťáci už devět let jsem nevěřil ani na moment. No pomyslete kdo by tohle vydržel devět let když mě tím řvaním neskutečně **** už po pár minutách? Hned zítra se hlásím do Ku-Klux klanu a věším prvního uřvaného černocha na nejbližší strom :). (skvělý náborový film) p.s. Benga v záloze s podobným námětem ze stejného roku je podstatně zábavnější. ()

sadlokan

Když má něco v názvu"poslední",tak je to asi fakt poslední,třeba "Poslední skaut",že.Přemejšlim,ale fakt hodně ukrutně,kde by se dal najít debilnější černošskej kumpán než je tady ten típek.Přál jsem mu bolestivou smrt a místo toho dostal pěknou mulatku.shit.fuck.dead. ()

Lyžař

Přesně takhle pohodově laděnou akční komedii jsem už dlouho neviděl. Už od prvních minut jsem měl v hlavě vzpomínky na mnou již trochu pozapomenuté Mizery, kterými mi M. Bay tehdy hodně kladně překvapil. Zdá se mi, že paralela je zde ve spoustě věcí. No ale nad tím ať si zapřemýšlí každý zvlášť. Po dlouhé době jsem taky viděl B. Willise v dobré formě bez jakýchkoliv problémů a v roli křížence mezi Posledním skautem a Smrtonosnou pastí. Vtipu je zde taky požehnaně a jeho vyvrcholením je pro mě jednoznačně jakákoliv scéna s Seannem W. Scottem. Například jízda v autě těsně po Scottově zatčení je luxusní a bez jakýchkoliv debat dokáže rozesmát. A to, že se i s takovýmhle scénářem K. Smith popral, to je pro mě velkým překvapením a příslibem do budoucna, kdy nemusí režírovat jen své typické "smithoviny". No a hudba?? Nejvíce se mi líbily Toy Dolls, kteří doplňují scénu s táhnutím S.W.Scotta za autem. Ona kytarová smršť, to jsou celí oni. ***** nedám, ale mezi **** je to jeden z lepších výkonů. ()

Floydie

Celý film mi připadal na hraně někde mezi absolutní trapárnou a vcelku povedenou komedií. Hlavně Morgan je místy neuvěřitelně otravný a nejsem ji jistý, jestli za to může jen scénář. Na Kevina Smithe každopádně hodně málo. ()

ivamka odpad!

Hjustne máme tu problém.. Brusi Williši je vidět, že je krize a ty už bereš všechno. Ani to nebudu komentovat radši. ()

drankeryth

Tak tato akcna komedia sa im fakt vydarila a nesmierne rad som sa na nej bavil, aj ked niekto tu o nom napisal, ze to nebolo nic vynimocne. Konecne po dlhsej dobe som zhliadol uchadzajuci film, kde to len kypi spravnou davkou humoru dvoch partakov, ktory sa dobre doplnovali a nevyzeralo to robene nasilnicky a nudne. Duo Bruce Willis a Tracy Morgan, ktoreho vobec nepoznam je spravna dvojka zdolavajuca zakerne prekazky s humorom na tvari a skvelymi hlaskami, ktore ma pobavili. Dobra scena bola s tym malym deckom, s ktorym sa hadal ten cernoch. Tak skvely dialog som uz davno nepocul, ako ten maly smradoch mu daval pekne najavo, ze z neho nema strach. Dokonca aj priestor dostal Sean William Scott, znameho skor z Prci, prci, prcicky. Ten tiez toho policajta cernocha nesetril a stale ho podpichoval o nevere jeho zeny. Takychto usmevnych scen je tu poviacej a film zenu dopredu v pohodovom tempe bez nie prilis moc hluchych zasekov, kde by ste museli zivat, aka je to nuda. Moje hodnotenie je preto vysoke a preto si zasluzi moj obdiv z dobre urobenej akcnej krimi komedie:) ()

BOURQUE

Toto že režíroval K. Smith. Nechcel som k tomu veriť. To bola prvá vec. Druhá vec: ako sa v takomto filme mohol vyskytnúť B. Willis? On ešte (aspoň podľa mňa) patrí do skupiny hercov, ktorí sa nemusia zúčastniť v každom filme za každú cenu. A ešte jedna otázka: prečo pán Stiffler nedostal väčší priestor? Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

merigieren

klidas bruce, ukecaný parťák černoch, vlasatý skokan horší než zbytek týmu a krásná španělka chytají drogového bose, k němuž se dostala bruceova basebolová karta. A ve všech okamžicích se snaží být vtipní :-) ono se jim to docela i daří ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010