Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

Reverger

Kdyby to bylo možné, měl bych vzkaz. Kevine? Až zase bude příležitost natočit něco takovýho, nenech se sebou znovu takhle vymrdat a napiš si kurva ten scénář sám, jasný? ()

lukasd

Pár vtípků se povedlo, ale celkově to příliš nezaujme. Typicky "smithovský" humor tentokrát docela absentuje. 55% ()

Ollie235

Tohle, že je Kevin Smith? Sázka na starý dobrý duo černý-bílý polda mi vůbec nevadila a doufal jsem, že díky tomuhle filmu aspoň zavzpomínám na podobné skvosty z minulosti, ale opak byl pravdou. Cop Out sice sem tam nabídne nějakou zábavnou situaci, ale jinak spíš otravuje a rozhodně nenabízí nic, co by překvapilo, udivilo nebo donutilo si film někdy (i v daleké budoucnosti) pustit znova. ()

maty39

Průměrná oddychovka. Podobný typ filmů mi v dnešní době schází. Kde jsou ty akční komedie let osmdesátých a devadesátých. Proto dám o něco vyšší hodnocení - z nostalgie (u nového filmu to zní blbě, ale chápete mě). Reálně 70% ()

Strike

Díky některým odstrašujícím komentářům jsem se filmu Cop Out dost bál. Nakonec je to ale docela solidní buddy movie s, jako vždy, cool Willisem. Na Tracy Morgana jsem si musel dobu zvykat , ale nakonec byl docela v klidu. Co se týče Kevina Smithe, tak nějaký jeho rukopis tam vidět je, ale přeci jen bude lepší když se vrátí do ke svým námětům a scénářům...6/10 ()

masiko

Obsazení nabouchaný - vyčnívají výtečnej S. W. Scott a naopak trapnej a otravnej Tracy Morgan. Jinak je průměrný ve všech směrech. ()

Simgal

Tak tohle bylo zklamání jak hrom. Už od trailerů jsem ale měl takový neblahý pocit, že to bude špatný, ale že až takhle? Možná se to některým lidem líbilo a já jim jejich názor neberu. Osobně hodnotím komedii podle toho, jak se u ní bavím a proto, když se u komedie nezasměju ani jednou (opravdu ani jedinkrát), tak jak bych měl takový film hodnotit? Většina rádoby vtipných momentů mi přišla trapná až na půdu, ale co mě štvalo celý film úplně nejvíc, byl Tracy Morgan. Kde ho proboha vyhrabali? Myslel jsem, že otravnějšího černého policajta než je Chris Tucker z Křižovatky smrti už nikdo nenajde. Pane Tuckere, omlouvám se vám. V porovnání s panem Morganem jste totiž Pan Herec, aspoň máte své záblesky, ve kterých jste mě opravdu rozesmál. Oproti tomu se dost divím Bruci Willisovi, že svému parťákovi jednu pořádnou nehrazil nebo si na něj rovnou nevzal baseballovou pálku. Posloužil by tím všem a hlavně by pomohl celému filmu. ()

Aldanar

Spíš možná 2,5* (kdy konečně bude 10* stupnice?!). Do půlky jsem vážně uvažoval jestli to nevypnout. Díky T. Morganovi je to ukecané až hamba, a často nevtipné a trapné. Dřívější Smithovy filmy byly "své". Měly nezaměnitelnou atmosféru, hlášky atd. V tomto případě však veškerý humor vyčpí, jedinou hlášku si člověk nezapamatuje, protože se v tom filmu furt melou sračky :-( ()

Jožin

No tak podľa mňa Willis nepatrí do komédii,a keď už by tam mal byť tak určite by nemal mať takého blbého parťaka akého mal tu. Chýbala mi tu poriadna akcia, stále som čakal,že to začne gradovať no nič, pomaly sa to vlieklo s pár dobrými hláškami. Keby bol Bruce o niečo drsnejší a pár grázlom robil držku tak by to bolo určite lepšie. O hviezdičku naviac som dal iba kvôli koncu ktorý bol celkom slušný !!! ()

Blue.Shark

Vcelku nahláškovaná buddy komedie osmdesátkového střihu, která nemá nejlepší scénář, ale je zábavná tak nějak na styl Smrtonosné zbraně. Stiffler potěšil. ()

Money_too

Bomba nátřesk! Po dlouhé době jsem se pořádně zasmál a to je nejdůležitější! Film je dokonalá recese na ,,parťáctví" z 80. let, kdy je podtržen neskutečně hroznou hudbou, což lze chápat buď jako totální faux pas, nebo promyšlenej tah...Bruce Willis byl vy svým živlu a role mu opravdu sedla. Zato Tracy Morgan je člověk, kterého už dlouho nemůžu vystát ( proto se nedívám na 30 rock) a zpočátku jsem měl těžké problémy si zvyknout na jeho debilní uřvané výjevy. Po chvilce si člověk ale zvykne, a jeho vtipům se hodněkrát zasměje. Kdo si ale zaslouží jedničku za výkon, je Seann William Scott, který mně naprosto odrovnal. Jeho scéna ,, Tuk tuk - Kdo je? - Pomeranč" mě dostala a završil to dokonalým koncem v márnici při závěrečných titulkách. Pokud se chcete zasmát a uvolnit, doporučuju už jen díky Willisovi a Scottovi ! ()

kesty

keby to nebol Smith, dam za tri, mierne nadpriemerna komedia, no to, že si to Kevin dovolil natočiť, mu neodpustim! ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010