Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

Harapes

Film,kde se všechny postavy jen hledají a aby to bylo k smíchu,tak je to spíše k pláči a hlavně ten trapnej hláškující černoch,který tak hláškuje,až je to trapné a do nebe volající a sám se do toho motá. ()

ThomasCrown

Rozhodne lepšie ako The Other Guys a pri Cop Out som mal miestami pocit, akoby som pozeral Bad Boys s nižším rozpočtom, čo vôbec nie je na škodu. Bruce Willis skvelý, ale nezabudnuteľný je Tracy Morgan, po ktorého hláškach ma až bolela bránica a jeho "filmové" vypočúvanie nemalo chybu, zvlášť Yippee-ki-yay časť adresovaná Bruceovi, no a samozrejme otravný S. W. Scott, ktorý má dokonalú záverečnú scénu ala Scream. Mimochodom, že tu nehrá Paz Vega, ale Ana de la Reguera som zistil až v záverečných titulkoch, miestami sú ako sestry. ()

ondrula

Tracy Morgan je na můj vkus trochu příliš vtipnej, Seann William Scott trochu příliš drzej a Bruce už zase hraje hustýho policajta (hrál někdy něco jinýho?). Malinko křečovitá a trapná komédie, ale jako večerní oddechovka poslouží dobře. ()

Hyb_rid

Nebyla to smithovka na kterou jsem zvyklý a ikdyž jsem se u toho zasmál tak na druhou stranu musím říct, že se tu najde i dost hluchých míst a to už pak nevytrhnou ani narážky na milion filmů, ani Willisovo charisma. ()

vander19

Kráľovsky som sa v istých momentoch bavil a preto 7/10 u mňa a Willis proste vie zahrať drsného týpka aj v komedií, proste mne to príde ako príjemny film na ktorom sa dá aj zasmiať. ()

J*A*M*A*L

Já tyhle komedie mám zkrátka rád, ne doslova je miluju. Pro podžánr krimikomedie, či akční komedie mám hold slabost a s tím nic nenadělám, pro ty mám slabost už od dětství. Navíc docela cool obsazení. Bruce Willise moc v komediích nevídám, za to Tracy Morgan hraje v komediích celý život a v této komedii hrál skvěle, jako komik a také jako skutečný herec. Takoví černobílý Mizerové. ()

tterez

Po dlouhý době mě zklamal můj oblíbenej Bruce.. Celý to bylo ulítlý, ale bohužel špatným směrem. Navíc mi to ve spoustě scén přišlo jako slabá vykrádačka Bad boys. 35% ()

Itar

Nemastný, neslaný, korunovaný místy fajn, místy ale neskutečně otravným Tracy Morganem. Dvě hvězdičky za těch pár dobrých scén s Seannem Williamem Scottem. ()

buzzwoody

Oddychová kravina ala Křižovatka smrti, jen s dvakrát trapnějším černým policajtem. Umí to být vtipné, umí to být ale i nehorázně trapné. Bruce nevypadal, že by se mu v takovém filmu nějak extra chtělo být. ()

MkSallam

Natáčet nevtipné komedie není cool, natáčet nevtipné komedie a nevyužít potenciál herců (případně jejich znuděné herectví trumfnout roztomilým méďou) to už je na výprask. Plyne z toho ale jednou ponaučení: Kevin Smith by už NIKDY neměl točit akční scény... Něco více zde ()

Zombi

Něco je špatně, vlastně, skoro všechno je špatně, a Willis to zřejmě věděl už během natáčení, protože jel na neutrál, vynechal vtipné hlášky a jen útrpně sledoval toho hysterickýho, uřvanýho a nesympatickýho černocha co se snažil bejt vtipnej. Scénář se zase snaží být chytře zamotaný, ale nakonec je spíš hloupý. Smith sem procpal své oblíbené hlášky a odkazy, ale v tomhle filmu to prostě nefunguje, tady jim nevěříte, kór když je řve hysterickej Morgan. Hudba taky naprd, nevytváří napětí, nic, jede na neutrál, stejně jako Willis. Akční scény téměř nejsou, jedna honička aut a jedna přestřelka na konci, obojí nestojí za řeč, Smith akci prostě neumí. Mimochodem, co se stalo se Scottem? taky zůstal v autě? Jo, a pocta parťáckým komediím a kriminálkám z 80tých to rozhodně není, spíš posměch, nebo trapná napodobenina. ()

El_Rabbit

Taková oddychovka, která jakžtakž pobavila. Willis nezklamal, ovšem ani nějak výrazně nezazářil. Smith ovšem umí bavit mnohem víc. Po předchozích počinech, kde jeho nezaměnitelný styl vyčníval, zde by mě ani nenapadlo, že je režisérem, kdybych si to předem nepřečetl. ()

berry.77

Nevím proč dáváte tak nízké hodnocení je to nad průměrné dílko já se osobně dost bavyl spousta narážek na různé uryvky s filmu.Dávám o 1* navíc abych to trošku srovnal. Tento film měl dost zářezů,které vás dostanou Bruce Willise najdete se stejným problémem jako vždy a to rodinýma a Seann William Scott co dodat to je prostě stejnej magor,ale mohl by se trošku začít mejt posledních filmech hraje tak trošku neupravenej a to mě u něj trošku kazí styl styfmajstera:D Naprosto souhlasím se Superpero s kterým mám dost podobné názory v poslední době:) ()

Charon11

Béčkoví herci mohou udělat s béčkovým scénářem jen béčkový film /komedii/ Jít na to do kina tak by to bylo zklamání, doma u televize normálka běžná sobotní komedie. Nenudil jsem se jen člověk ví jak vše dopadne. Ještě mohla půvabná Maxikánka pojmout za mnažela Bruce :) společná svatba s dcerou by bylo jistě "velké" finále. ()

seko0408

Čudujem sa, že Bruce Willis sa dal nahovoriť na takú blbosť. Tracy Morgan mi tam absolútne nesedel skôr by som si namiesto neho vedel predstaviť Martina Lawrence. ()

peto580

Skveli namet, napady, fungujuca dvojka Willis (kto ho ma rad ozaj si pride na svoje) a Morgan, docela gut scenar. Co trosku mrzi obcasna prehnanost niektrych scen za pomyselnu hranicu ,,vtipnosti,, ale nevadi to a nieje toho vela. Ja som sa bavil a uzil si to teda- 4 ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010