Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. (oficiální text distributora)

SOLOM.

Pro děcka možná fajn pořad, ale když si vzpomenu na ty – jenž jsme sledovali my jako malí caparti, tak je to jen slabý odvar. Přibylo trapnosti a kvalita šla taky rapidně dolů. Svého času se to Magdalena Reifová ještě snažila jakžtakž držet nad vodou, ale postupem času se z toho stala jen další pitomost na České televizi… ()

Drunk_Queen

Jako malé dítě jsem na Kouzelnou školku hodně ráda koukala... Hodně pohádek a milí moderátoři. Co víc průměrné dítě chce? Nejradši jsem měla Michala Nesvadbu, Magdu Reifovou a František je náhodou super :). Je to pořad pro děti a dětem se to líbí. Co jiného by podle vás tedy pořad pro děti měl být? 60% ()

Handle

Tenhle pořad mě vždycky lezl krkem, jak Františkem, tak moderátory a ani jako malej jsem to nijak extra nezbožnoval. Každopádně jsem za něj hrozně rád, protože je to jediný, u čeho můj pětiletej hyperaktivní brácha vydrrží. Tudíž celá rodina je ráda za trochu oddychu, alespoň na tu půlhodinu, a proto taky dávám ty 2*.. :D ()

Borrtex

Docela nechápu některé, kteří tomu dávají odpad, a píší, že je to nuda. No ono se tomu není co divit, když je to určeno pro jiné věkové kategorie. Jako malého mě to velmi bavilo, a pravidelně jsem to sledoval. Byl to můj nejoblíbenější pořad z dětství. 80% ()

Baxt

Tak tohle je bezkonkurenční. 5* je tím nejpřesnějším odrazem toho, jak se u Kouzelné školky bavím. Pořadem nás provází naivní a zároveň trochu tupý skřítek František z Fanfárie + jeden lidský vyslanec. Tady to začíná být zajímavé. Tak například Lubomír Kostelka si počíná na place nejen senilně, ale i značně zfetovaně. Odříkává přibližně naučené dialogy a jediná jeho odpověď Františkovi je "Ano!". Pak je tu Nesvadba. No škoda mluvit, jak je Kostelka se svou pomalou mluvou nudný, tak je Nesvadba šílený magor, neustále vynalézající věci z barevné lepenky. Františka skoro úplně ignoruje a většinou skončí zamotaný na zemi nebo zapadaný harampádím. Jana Hlaváčková si vystřihla kouzelnou babičku - neustále cynickou osobu, uzemňující Františka poznámkami na jeho osobu. Někdy se ale utrhne ze své postavy a hraje mile a laskavě. Nechápu to, ale nevermind, naštěstí je tu Magda Reifová neboli "Majda" a ta je celkem OK, tj. že chápe v jakých mezích Kouzelná škola je a co s ní dělat. A abych nezapomněl, pohádky se dají většinou snést a jsou koukatelné. Kult jak pro malé, tak pro velké gurmány. ()

Ajinka126

No já nevím... moje mamka je učitelkou v mateřské škole a tohle tam občas sledují, tak by to snad nemělo mít negativní psychický dopad na děti :-D ()

Tryskomyš

Super blok pro děti. Tohle potebují víc než ty Maxe Steely, Beny 10, transformery. Určitě jim to do dá do života mnohem víc. V tomhle věku - těch cca 4,5 let. ()

Kryton

Náhodou se přiznám, že donedávna jsem to sledoval. Na odreagovaní je daleko lepší kreslená pohádka a františek než na komerční televizi akčnák či kriminálka o ničem. ()

PKD

Tak,jelikož tam vystupuje papež František :))))) nemohu dáti méně,jak 3. A mějte se fanfárově.;-) ()

stration

Zná někdo lepšího pro děti od tří do šesti let? Já ne a ani můj čtyřletý synek ne. V čele s nezlomným Michalem tahle partička vyrábí zábavu pro nejmenší už pěkně dlouho a pořád se na to dá dívat. Akorát paní Hlaváčová se mi zdá trochu nevýrazná. Jinak ale po Rozmarýnku a Štěpánce konečně vhodný nástupce. ()