Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. (oficiální text distributora)

Wiikii

Ty pohádky jsou tam dobré, ale jinak mě to nebavilo už jako pětiletého kluka. A vždy když jsem se chtěl dozvědět něco o světě přepnul jsem na nějaký kanál s dokumentárními pořady ..Pro mladší publikum bych volil trochu jiný dětský pořad než kouzelnou školku. .... HODNOCENÍ: 25% (2*) ()

cariada odpad!

Děs a hrůza. Tohle asi můžou opravdu ocenit jen děti. Já když občas kus vidím, tak se nestačím divit, na co se děti musí koukat. "loutky " či co to je jsou děsný a moderátoři darmo mluvit, Molavcová či Reifová nebo Patrasová na zabití. ()

C0r0ner

Konec Kuřátek jsem obrečel. Ale Kouzelná štolka byla lepší, protože v ní vystupovali lidé, kteří děti dokázali docela dobře zaujmout. Až na tu zasranou Patrasovou se svýma ráčkujícíma havranama. To mě zvedá ze židle ještě dneska. Jak něco takového mohlo projít do hlavní dětské relace? 75% ()

WolfR

Stojím si za tím, že když tam není Michal Nesvadba, Dáda Patrasová nebo Majda Reifová, není to ono, 2 hvězdy. ()

ProfesorLotr

Dobře, ze začátku tam dávali docela pěkné pohádky. Ale teď tam do těch dětí hustěj takový slátaniny. Takový blbosti. Nejprve bych dal čtyři hvězdičky, ale teď si to nezaslouží ani ty dvě. Vždyť ty děti z toho budou úplně blbý. 34% ()

otík

Průměrný pořad pro menší děti, kterým se budou líbit pohádky, vykládání už zas tak moc ne. Neštěstí je to docela krátké. ()

Vitow odpad!

Jestli si z dětství vzpomínám na něco co mě opravdu nebavilo a čím jsem pohrdal, tak to bylo právě toto veledílo ()

honza7

Jako malý jsem koukal a i mě to bavilo. Teď jsem se podíval a byl jsem otráven! Už to není školka jako dřív :-( ()

Kmotr76

Kouzelnááá školkááá!!! Jako malej jsem to občas sledoval. Nejradši jsem měl Michala a Majdu a naopak jsem nesnášel Dádu. Formát pořadu mi přijde ale trochu zastaralý a nejsem si jistý že dnešní děti dokáže zaujmout. ()

oveckaoa odpad!

Chápu,že je to pořad pro děti a nejsem cílová skupina,ale takhle ne. Moderátoři jsou příšerní a neskutečně přehrávají a celkově mě příjdou,že mají inteligenci slepičího exkrementu. Navíc pokud se budu chtít podívat na pohádku pustím si Nickelodeon nebo Disney Channel tam vydržím cca 3 minuty reklam a nemusím poslouchat tady nějaké žvásty. ()

sskrblik odpad!

Až jednou budu mít malý děcko tak si myslím, že tohle stejně už dávno sledovat nebude. Po případě už se to vysílat nebude. ()

Ravi

Pro děti fajn pořad, který je sice strašně naivní, ale pro menší naprosto v pořádku, že je právě takový. 60% = 3/5 ()