anonyym

Nic novýho... další film o ekonomice, krizi, lásce a nenávisti k otci. Navíc mi celou dobu docela dost lezl na nervy Shia LaBeouf. ()

marek.kral

Pokračování klasického snímku se mi zdálo ještě lepší než originál. Největší roli v tom bezesporu zahrál fakt, že se v něm objevila aktuální témata finanční krize. Doslova mi vyrazilo dech jakou přesností a zejména odbornou terminologií je snímek doslova napěchován. Hodnotím jej však stejně jako první Wall Street a to z jediného důvodu. V posledních 15 minutách podléhá toto dílko všeobecné histerii spojené s happy endy a neustálým prvoplánovým pohádkovým šílenstvím. Napřed se rozejdou aby nakonec všichni, a to včetně Gordona (!!!!) vytvořili šťastnou rodinku. Tohle mi přišlo k smíchu. ()

ewerell

No tak my jsme tak nějak rádi, že soudruh Stone dal jasně najevo svůj angažovaný postoj a nemlčel už k těm událostem co se na tom prohnilém Vólstrítu odehrávají. Ano, takové filmy tady potřebujeme, filmy které nastavují zrcadlo... No teď vážně. Majkl Daglesů jako vždy výborný, no ten mladej z Transformátorů už méně. Ale ta melodramatická linka mě dost s..la. A když maminka Sarandonovic nastoupila do nemocnice tak jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Takovej dort alá Kočička&Pejsek. A přitom to mohla být prvotřídní delikatesa. To tam prostě nepatřilo a mohlo to být i za 5 hvězd. Škoda promarněné příležitosti. Nakonec dávám 4. hvězdu za námět a myšlenku k přemýšlení (fakt jsem asi tak 2 dny pořád uvažoval jak to s těma penězma vlastně je, odkud se berou a kde mizí a tak), Gekkovu přednášku na škole a Elliho Wallacha. ()

d4

Sprvu sa mi celý snímok zdal nemastný-neslaný a snažil som sa prísť na to prečo. Po pár minútach mi bolo jasné, že je to tempom. Človek zvyknutý na Wall Street z osemdesiatehosiedmeho očakáva podobné tempo, no akonáhle sa ponoríte do filmu celou svojou hlavou a necháte sa strhnúť, je to celkom slušná jazda. Veľmi oceňujem prepojenie, ktoré Stone vytvoril (skupiny vytvárajúce konšpiračné teórie VS. globálny finančný systém). Škoda toho hollywoodskeho, moralizujúceho happyendu. ()

CradleSKS

Nekdy je tezke si pripustit, ze parta financniku z Wall street ovlada a taha za nitky ve velke cesti sveta..tento film to ukazuje v cele sve krase..a tudiz nuti lidi k zamysleni jestli je to tak spravne...bohuzel nic jineho nez zamysleni ale asi proti tomu udelat nemuzeme..jedine co mi na tomto kvalitnim snimku vadi je klasicky americka romanticka zapletka s obvyklym koncem..to uz tam byt nemuselo.. ()

Pilouš

Po prvním shlédnutí nic moc uchvácen, ale po čase si zřetelně vzpomínám na velmi kvalitní režii a herecké výkony. Pro fanoušky prvního dílu ne přímo povinnost, ale zajímavé "oživení" Gordona Gekka. Jinak oceňuji příběh reflektující aktuální dění. **** ()

Welsiot

Pár "napínavých" momentů a jeden jediný "neočekávaný" dějový zvrat. Celková nuda zakončená křečovitým závěrem, který byl šitý hodně horko nití. 6/10 ()

zekon

Celkem slušné pokračování ale ani zdaleka ne tak strhující jako první věc. Neurazí, zabaví. Herci velmi dobří, ale Shia LaBeouf tam neseděl ani trochu. Ten kluk má takové prkenné zvláštní hraní. Transformers budiž, ale tady ne. Eli Wallach se teď občas někde objeví, je dobře že se na něj nezapomíná. A zvonění mobilu s hudbou z Hodný, zlý a ošklivý, velmi dobrý joke :) spolu s Charlie Sheenenovým proběhnutím. ()

anillvap

Na rozdíl od jedničky postrádá dvojka trochu toho správného stresu finančního světa a trochu víc akce. Děj je maličko vykonstruovaný, ale i tak divák čeká, jak to dopadne. Byla jsem trochu zklamaná, že zde nebyl dostatek prostoru pro Michaela Douglase, protože jsem nějak očekávala větší vývoj jeho postavy ve srovnání s prvním fimem. Ani Shia není žádným akčním "Wall Street guyem", což je škoda. Celkově se film točí kolem alternativních energií a finanční krize, což považuji za poněkud ohrané téma. Díky dialogům a koneckonců celkovému dojmu si ale film přecijen zaslouží 4 hvězdičky. ()

Lukkyn

Ano samozřejmě jednička to není!Ale je to povedené pokračování , které neudělalo ostudu. Kromě řešení rodinných dramat ve filmu vše klapalo. Douglas v dobré formě a potěší mini vystoupení Charlieho Sheena :-) Stone vsadil na osvědčenou kartu a udělal jen dobře!!!! ()

Rejzl

Jsem si témeř stoprocentně jistá, že kdybyste se kohokoliv z herců nebo štábu zeptali, o čem ten film je, nikdo z nich by vám nedokázal odpovědět. O burzách a spekulacích toho opravdu moc nevím (kdybych věděla, pravděpodobně by moje finanční situace byla drobátko jiná) a v první polovině filmu jsem jen tupě zírala na obrazovku a snažila se pochytit alespoň nějakou informaci, která by mi v chápání finančního světa pomohla. Druhou půlku jsem prospala, to hovoří za vše. Další zbytečně utracené peníze ... Sem tam hezky natočený pohyblivý obrázky ... Nic víc. ()

Flopps

Volné pokračování je přesně takové, jaké jsem si ho vysnil. Tedy vysnil - spíš, jak jsem si představoval film, který by Stone natočil v případě, že se rozhodl popsat současnou americkou ekonomiku. Výborné dialogy, skvělé herecké výkony a vtipné odkazy na první Wall Street. A naprosto strhující úvodní song Davida Byrna. ()

vavraCZ

Tento film je takové jemné drama, které se točí pořád okolo čísel. Najdou se i chvíle, které jsou opravdu nudné, ale pokud je přejdete, určitě si něco z tohoto filmu odnesete. Obsazení do hlavní role Shia LaBeoufa bylo také velmi dobře vybráno. Opravdu vypadá jako obchodní tip a to dodává celému filmu reálnost. ()

zurivymlok

Tento film má dvě obrovské přednosti: herecké výkony a vynikající režii. Příběh je trochu slabší než v jedničce a občas se objeví poměrně nudná pasáž. Za hlavní zápor považuji ten trošičku "přiblblý" konec, který mi prostě k tomuto filmu neseděl (Stone si podobnou věc mohl schovat na nějakou rodinnou komedii). Ale jinak slušný snímek, ke kterému se sice člověk nebude vracet, ale rozhodně nemá pocit promrhaných 133 minut. Eli Wallach se nám za těch čtyřicet padesát let od špagety westernů hodně smrsknul, ale jeho účast určitě potěšila. ()

VanThomass

Prostě výborné drama. Jedničku jsem neviděl, ale Money never sleeps je neskutečně poutavé a zajímavé a ač nejsem ekonom, tak mě to i na celkem delší stopáž filmu opravdu hodně bavilo. Herci nemají chybu a je příjemné vidět Michaela Douglase v roli zkrachovalého finančníka, to mi k němu prostě zkrátka sedne. ()

Majklkm

Wall Street: peníze nikdy nespí je film z prostředí lidí, pro které jsou nějaké miliony jen drobnými v peněžence a teprve sumy přesahující 1 000 000 000 dolarů je dokážou zvednout ze židle. Neřekl bych, že by tento film byl špatný, naopak je to film na úrovni, plný skvělých hereckých výkonů ať ze stran hvězd Hollywoodu, tak ze stran méně známých jmen a jistě stojí se na něj podívat. Bohužel mně téma finanční politiky USA a vlastně celého světa nějak moc nezaujalo a místy můžu říct že docela nudilo a místy jsem trochu nechápal. Možná je to tím, že jsem nikdy nějak nebyl na tu ekonomiku a počty. Snad kdybych se líp učil a vydělával miliony, bych na tento film pohlížel jinak. Ale jak sem se zmiňoval o pár řádků výše, jistě stojí za zhlédnutí. Třeba právě vám sedne. U mně za 3. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina