Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

VanTom

Ale jo, mezi hlavními protagonisty (ex-) to jiskřilo dostatečně na to, aby tuhle rozjařenou, romantickou (kriminální, akční) veselohru utáhli aspoň do průměru (zejména tedy opravdu krásná Jennifer si mě omotala, zatímco Gerald se dlouho choval na facku, podle, nedospěle). Všechno ostatní už fungovalo napůl, přitom detektivní pátrání nebylo úplně do počtu. ()

IvyH

Tak takovouhle bezduchou slátaninu jsem opravdu nečekala. Návod: Vystřihněte si Gerarda Butlera z filmu Ugly truth a vlepte ho sem, Jennifer Aniston si pro jistotu můžete vystřihnout z jakékoli její předešlé romantické komedie, k tomu domalujte pár pseudogangsterů, dopište pár siláckých řečí, nějak to poslepujte a leporelo máte hotové. Škoda jen, že vás za pět minut přestane bavit. Ano, to už tady bylo. ()

greetchen

Očekávala jsem průměrnou romantickou komedii, dostala jsem průměrnou romantickou komedii. Pár vtípků bylo příjemně neotřelých a detektivní podtext to docela oživil, na druhou stranu tam bylo i několik okamžiků, které trochu tahaly za uši. Pro mě to ale bylo rozhodně lepší než poslední Tennantova záležitost, Bláznovo zlato. ()

blackJag

Do kina jsem na to nešel, ale nakonec to vůbec nebylo tak hrozné, jak jsem díky přehnaně špatným komentářům čekal. Anistonová je pořád kočka, Butler v pohodě a samotný film je v podstatě genderová úprava PŮLNOČNÍHO BĚHU. Předvídatelné, komediálně přemotivované (přetažené dílčí pointy), dokonale neškodné, ve výsledku ale lehce snesitelné a neurážející. II Scénář: Sarah Thorpová. Hudba: George Fenton. 60% ()

Elleannie

Stále stejně skvěle praštěná Jennifer, perfektní škodolibý smích Gerarda, vtipné hlášky, štenkrování a jiskření téměř po celý film - o zábavu jsem měla postaráno:)) Pohodový film, ve kterém se ale pořád něco děje, takže přes svoji délku ani trochu nepůsobí zdlouhavě. A soundtrack je opravdu dokonalý, lepší už být nemohl, nádherně do filmu pasuje! ()

Dagoussek

Celkem nudná komedie, což je škoda, když tam hrají taková sympatická dvojice. Když se návzájem honili, tak jsem se i zasmála a aji obdivovala pěknou postavu Jennifer :-) ()

faraon

njn, "Gerard Butler tasí svoj úsmev a hruď, kdežto Jennifer Aniston okrem hrude ukáže aj nohy." presne to som chcel a dostal som to... takze 65% ako predkrm leta ()

HomeAlone

Posobilo to na mna presne tak ako malo . Da sa povedat , ze cely film som sa pekne bavil a to bolo hlavne . Nechybali tu ani hlasky ci uz od hlavnej dvojice alebo vedlajsich postav . Dalo mi to presne to , co som od toho cakal - nic viac a nic menej ()

P1tr

Nepochybně lze najít spoustu důvodů, proč tento film z fleku odstřelit, ale kupodivu jsem po jeho shlédnutí měl více důvodů, proč tak neudělat. Především ústřední duo je fajn a ačkoliv by snímku prospěla kratší stopáž, jedná se nakonec o nenáročnou komedii, která dopadne přesně tak, jak lze čekat již podle synopse, ale cesta k předvídatelnému konci je v několika momentech moc fajn a zbytek není jen vata, ale neurážející materiál brousící kolem hranic průměru. ()

tommmy89

Pekný film na nudnú chvíľku alebo večer. Môžete si všimnúť, že tieto romantické / drámy / komédie Jennifer svedčia :-) Síce som bol dosť zaskočený rolou Butlera, ale budiš. Celkom mu to vyšlo, i keď jemu film patrí len v akčných drámach alebo niečom podobnom ;) Soundtrack bol super, kostými tiež, dávka humoru a hlášky tiež stáli za to. 3* ()

jenik71

Podle zdejšího hodnocení jsem nečekal žádný zázrak, ale nakonec jsem se docela zasmál a pobavil. Jennifer s Gerardem vytvořili sympatický pár a jen díky nim se na to docela příjemně dívá. Světlejší a zábavnější chvilky střídají ty méně záživné, takže celkově vám tahle romantická komedie večer určitě nepokazí. A tomu také odpovídá i moje hodnocení. ()

prokda

Na Milo Boyda se usměje štestí, pracující jako "Lovec odměn", když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Vyborný film s Jennifer Aniston a Gerardem Butlerem. Film se mi líbil, ovšem na plný počet to není :) 79% ()

Hollohlaway

Bože to se vleče...nebýt Anistonové tak to bylo k nevydržení. Naštěstí celý film pobíhá v krátkých šatečkách, takže je na co koukat. Několik vtipů se najde, ale jinak je zápletka dost suchá. Butler je dost toporný, jeho postava se chová jak idiot, scénář je vážně krkolomný a zábavné to většinou moc není. ()

made1

ABSOLUTNĚ souhlasím s larelay a jejím komentářem. Mělo to moc hezky našlápnuto na čtyři hvězdičky, ty dva k sobě pasují jako žádný pár už dlouho, ale některé scény mi tak lezly na nervy. Škoda, velká škoda. ()

Soweek

Je velký rozdíl pokud stavíte film na dobrých jménejch nebo pokud stavíte pouze na těch jménech. V tomto případě se zcela jistě jedná o druhý případ. ()

Endorfinka

Já tomu musím dát 4* :) bavila jsem se, smála, líbilo se mi herecké obsazení, hlášky... a něco mi to připmínalo ^ - ^ ()

femme fatale

Když jsem viděla Good Girl, řekla jsem si jo Jennifer, tak konečně si dokázala, že umíš hrát, jen tak dál, ale ona neudělala další krok vpřed, ale přesně naopak, vrátila se o krok zpět. Jakoby si snad řekla, že jeden kvalitně zahraný film stačí. Ale to asi nemá smysl řešit. Podstatné je, že jsem film nevypnula a dokoukala se, bohužel už tak po 5nebo10minutách jsem měla pocit, že tohle už jsem někde viděla a tuhle scénu taky, ale dobře za sympaťáka Butlera, trhlou mámu Jennifer a ještě debilnějšího smolaře a kolegu z práce dávám 3*. ()

Looser

Jako reklama na štíhlý pas Jennifer Aniston dobrý, jako cokoliv jiného trága. Kdyby ještě film skončil o 30 minut dřív jako klasická romantic comedy, ale snaha udržet i akční linku film zcela dorazila. ()

slovan1

Romantická komedie "vyšperkovaná" akčními prvky... V tomhle podání se mi to nelíbilo. Ani jednou jsem se pořádně něčemu nezasmál a jako oddechovka to u mě taky nefungovalo. Myslím, že pro tvůrce škoda peněz... Na takový film si dovedu představit někoho jiného než Butlera, který zamachroval už pořádně v jiných filmech. Na Aniston jsem si jen všímal gest, které u ni znám z Přátel. No a taky přiznávám, že v těch černých šatech ji to seklo... Jinak nic víc. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)