Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Tess17

Děsná blbost. S odpuštěním, ale .. Co to bylo proboha za děj? Viděla jsem sice už větší hollywoodský ptákoviny, ale tohle taky není špatnej kalibr. Prvně ji div nezabije, potom ji div neumucká k smrti z toho vzájemného "nechtěného" sbližování .. FIlm zařazuji do sekce "příšerně nudné a nekonečné". ()

karmenka

Pane na nebi, Gerard je nenormalny kus chlapa! Zboznujem ho! Vo dvojici s vzdy sympatickou Jennifer je to mila akcna komedia s vkusnymi romantickymi vsuvkami. ()

Florent

Film se mi moc libil, perfektne jsem se pobavil, docela casto zasmal a rozhodne jsem se nedival na hodinky, za jak dlouho to konci. Realne nekde mezi 3 az 4 hvezdy, jako vzdy vyvazuji mistni radoby kritiky, co neznaji nic jineho nez odpad, takze davam plny pocet... ()

Nattie

Možná se to příběhem a závěřečným klišé zdá trochu jako americká "vypatlárna", ale musím říct že se od ostatních liší. Je vtipná, příjemná a hlavní postavy jsou pro změnu sympatické. Proto dávám 5* :) u filmu jsem se ze srdce zasmála a zápletka tomu dodávala tu akci :) Navíc charismatický Gerard Butler po boku s krásnou Jennifer Aniston !! Už to přidává filmu jednu hvězdičku :-D ()

andy60

Původně jsem si chtěl tímhle filmem zpříjemnit večer. Po pár minutách mně ale bylo jasné, že u této prostoduché podívané se bavit nebudu, natož abych se smál. A co se týká Andy Tennanta, měl by se začít věnovat něčemu jinému, protože všechny jeho filmy mají laťku kvality nastavenou stejně nízko, jako v tomto případě. ()

SONNY07

Jennifer Aniston je kočka a čím je starší tím hraje líp. Zapomeňme na Přátelé,nyní je to už zralá žena a herečka. Film je v podstatě blbost, ale oba dva hlavní protagonisté to nesou na svých bedrech a to dost statečně !!!! ()

ladymarmelad

Je to dokonalej, vtipnej a romantickej film....pro každou ženu film k nezaplacení...o hlavních postavách se nedá říct nic jiného než že jsou super...tahle dvojka byla úžasná :-) ona nádherná a on k sežrání :-) všem doporučuji....hlavně teda ženám jelikož tenhle film se vám zaručeně bude líbit jak kvůli hlavní mužské postavě tak i kvůli tématu a humornosti :-) ()

frannyberry

Příjemná komedie, kterou si užijeme především my holky prakticky každého věku. Jsem vděčná za absenci vulgárních "vtipů", a hlavně za sympatické ústřední duo. Jennifer Aniston vypadá lépe naž před 15 lety a je příjemně nevtíravá "mrcha" a G. Butler je jí dobrým protivníkem a nakonec i parťákem. A taky je sexy. Pokud to srovnám s komedií z nedávné doby Slečna nebezpečná, se kterou má Ex hodně společného, tak tahle svěží věc jednoznačně vede. ()

ferda12

Exmanželka možná za odměnu, ale tenhle film za trest. Není to romantické, ani komedie ani akčňák. Tak co to teda je? Já vám to povím. Věc, co měla vydělat nějaké ty dolárky a to se nepovedlo. ()

mpet

Dva herci, které mám rád v hlavních rolích, mě přivedli ke sledování tohoto snímku. A jsem za to rád, neboť jsem se parádně bavil. Výborná komedie s bláznivým příběhem, u kterého se člověk nenudí, a hlavně se špičkovými herci. ()

jjemi

Zábavné, ale jednou stačí. Kdyby Aniston hrála tak dobře jako vypadá, dala bych víc, ale je tak plochá. Butlerovi emoce a legrácky jsou uvěřitelnější. ()

viax

Vždycky potěší. Na ni i na něj se dobře dívá, špičkování je tak akorát, sem tam akce, žádné přeslazené scény, happy end. Co víc si přát? Vhodné zejména ve dny, kdy je všechno rubem nahoru, nic nevychází nebo jste dostali rýmu. ()

bohus75

Ty vole tak toto fakt ne! Nevím, co to má být, jestli akce, romcom či nějaký sakra nepovedený hybrid. Když pominu seriálový výkon slečny Aniston, tak hlavní hrdina je sympatický asi jak pro hladového 14 dní v kanadách nošené ponožky místo třicetidekového řízku na talířku hladového. Scénář je naprostý výplach nějaké žumpy, kde končí odpady z filmovéh studia. Tenhle holywoodský zblitek jsem byl schopný sledovat jen po částech a vždy jsem si musel odběhnout na studený vzduch, jestli se mi to nezdá. Dal bych tomu odpad, ale bylo by to nefér, protože jsem to celé prostě neviděl. A doufám, že už v životě neuvidím... ()

MRParis

Pěkná nenáročná romantická komedie o kočkování bývalých manželů. Čtvrtá hvězda patří krásné Jennifer Aniston. ()

Levice05

Nenáročný film na nedělní odpoledne, u kterého asi ani sám scénárista nevěděl, proč ho vlastně píše. Nic nového pod sluncem, na komedii málo humoru, na romantiku téměř nulová chemie mezi hlavními představiteli, i když se Butler snažil seč mohl. ()

RADX1

Nedodíval jsem se do konce... Po 35 minutách doufání že se to dějově zlomí, či se tam najde alespoň jeden plnohodnotný gag, jsem to vzdal. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)