Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

babuška

Celkový dojem nic moc se nestalo a ten konec naprosto předvídatelný, akorát jsem čekal kdo vyleze ze záhrobí. 3D jsem neviděl ani nechci. Tři hvězdičky za začátek. ()

xhonza5

Právě jsem dorazil z kina s naprosto úžasnými pocity. Vždycky mě dokáže série SAW překvapit a tenhle díl není výjimkou, spíše naopak! Pro mě nejlepší díl celé série. Již od začátku jsem čekal velkou podívanou. Už začátek ukázal, co tento díl skrývá. Jestli tahle série tímhle končí, tak končí tím nejlepším. Jestli teprve pokračuje, jedině dobře.Těším se na další takový zážitek! ()

Treatys

Můžu říci, že konec naprosto přerčil má očekávání. Saw od začátku mělo nějakou logiku, smysl, pointu a rozevřený konec, avšak tento díl vše dokončil, vnesl světlo do příběhu a přinesl strhujícíh 90 minut filmu se vším všudy. Za mě rozhodně doporučuji ;) ()

holyvac odpad!

Ne !... Když mě včera přesvědčoval kamarád, mimochodem zarytý fanoušek celé série Saw, ať s ním zajdu do kina na tenhle film, už předem jsem tušil co mě čeká. V ději jsem se ztratil sice již někde v Saw III, ale i tak mě umírání na tisíc způsobů opravdu nebere. Mrzí mě, že jsem do toho naverboval i mojí přítelkyni a mrzí mě, že jsme včerejší večer nestrávili třeba večeří při svíčkách. První polovina filmu se zdála jako vystřižená z ještě neexistujícího Scary Movie 5, místy jsem se neubránil hlasitému smíchu - opravdu stačí jen vystříhat jednotlivé scény a je zaděláno na obstojnou parodii, přesto jsem se přinuti a druhou polovinu jsem se snažil na všechnu tu krev a střeva sousředit, marně - mnohem častěji jsem hypnotizoval ciferník náramkových hodinek a odpočítával vteřiny téhle, pro mě, nekonečné stopáže... Když si pak v závěru sám kamarád posteskl : "Bože, to je kravina". Ulehčil tak mému svědomí a já věděl, že si v následující debatě na téma "co jsme to vlastně viděli" nebudu muset brát servítky. Takže: neskutečná blbost (horší slovo v souvislosti s hodnocením filmu opravdu nepoužívám). ()

v0jt1s3k

Muzu dat pul hvezdicky? Priznavam, tahle serie jde mimo mne, takze chapu fandy. Ale z pohledu cloveka, kterej videl sem tam kusy z dilu predtim je to fakt fakt fakt spatny. A nejhorsi je, ze i z takovy sra..y se dalo vymlatit daleko vic na 3d efekt, za ktery se v kine tvrde plati. A tady nic neni, fakt nic, krome uvodniho loga Palace cinemas a asi 3 zaberu, kdy nejake smeti leti do xichtu. Amaterskou kameru, nulove herecke vykony a televizni produkci uz radeji nebudu zminovat. Moje blbost, moje penize :) ()

wetrix

Tento film je o tom, že to je masakr, tak nechápu co na tom kdo hledá jiného. Je to pro lidi, co mají v sobě trochu zvrácenosti - je to v poho, akorát ty důvody, proč je zavírají jsou už až moc. To by tam musel skončit každý. ()

Lukkyn

Na závěr této zbytečně natahované série jsem byl hodně zvědavej. Vybaven pláštěnkou a holinkami v očekávání hektolitrů stříkající krve jsem vyrazil hned první den do kina a musím říct, že mě film překvapil v dobrém. Pasti byly zajímavé a díky scénaři se tento díl zařadil mezi ty lepší. Jako závěr série důstojné a fanoušci skládačky by si ho neměli nechat ujít!!!!!!!!!! ()

morbido

Prvý díl který sem videl v kine.A dobrý.Naštestí to nebylo prehnane 3D a film sa (podla mna) víc sústredí na svuj príbeh.Scéna s autem mna hodne potešila.Asi najlepší kúsek co Hoffman nachystal.A neminul sa účinku.Kamoš vedla mna radši čumel do dlane než na plátno :D.Co sa týká Betsy Russell na její kozy sem sice kukal rád ale konečne došlo k temu na co sem čekal celú sériu.A to úspešné použití obrátenej medvedí pasti.V každem prípade sem zvedavý co donese osmička(to že dojde je uplne jasné) a určite aj devítka což ale dúfam bude konec lebo nevim z čeho by ešte čerpali...no necham sa prekvapit... Detective Mark Hoffman VS. Dr. Lawrence Gordon ...The Final SAW... ()

Kucin

Jakožto fanda celé serie SAW davam 3 hvězdy ikdyž si je tento díl zcela nezaslouží. Byla slíbená napínavá brutální akce ve 3D projekci. 3D triky poněkud zbytečné bylo jich totiž po čertech málo. Podle pastí v tomto díle se nedivím že to chcou ukončit protože jim zřejmě došly nápady. U každého dílů jsem byl zvyklý že mě děj plný brutálních pastiček zarazí do křesla s očekáváním na celé rozuzlení ve finále jak jsem si u předešlých dílů zvyknul a film uteče jako voda. tady se nic takového nekonalo a závěrečný díl zklamal. Mrzí mě to říct ale musím. Další díly už prosím NE!!! ()

pájap

mám saw rád .souhlasím s tom hardym.kdo to má rád tomu se tenhle díl líbí a naopak.tenhle díl bych řekl je nejdrsnější-nic ve zlým. ()

LuckaW

Je to dokola pořád stejné - lidi v pasti se pokouší z ní dostat. Závěrečný díl této série má skončit . Konec trapný uplně nejvíc. Čekám že ten co ,,plní poslední vůli´´ a dozabíjí poslední lidi na seznamu má zemřít - ejhle - můj konec nenastane. ( takže co další blbý pokračování? snad už ani ne.) ()

naytsirk

Saw série mě nikdy neurážela. Vždy jsem se rád kouknul na další pokračování. Je pravda, že první díl byl vnikající a díly následující už byly prostě jen díly následující. Ale vždy jsem se u nich tak nějak podivně bál.... Ale tento poslední díl... já nevím, ty pasti mě nepřišly nějak obzvlášť nápaditý a celkově to na mě působilo děsně lacině.... Víc jak dvě nedám... ()

Snakefinger

Poměrně zdařilé a důstojné zakončení celé SAW ságy. Asi nikdo nečekal nic nového, co by nebylo vidět v předcházejících (ani nevím kolika) dílech. Pasti jsou tentokrát o poznání krvavější, zvrácenější. I když nebylo asi úplně vše vysvětleno, tak divák může být spokojen. Hlavně se skutečností, že už nic nebude pokračovat a SAW 3 D bylo finálním dílem. Takže se už nebude dále trápit - a to ani divák ani herci. I když kdo ví ...... ()

croftak

Nemůžu říct, že by mi sledování filmu neuběhlo. Člověk celou dobu totiž čeká na "velké finále", které sice není nic extra, ale alespoň to snad už konečně skončilo. game over ()

Sky. odpad!

Vřele nedoporučuju plýtvat časem na tuto slátaninu. Kromě první scénky kdy je sexy blondýnka rozříznuta vejpůl nemá film co nabídnout. ()

Pointed

Podle mě tento počin už ztratil svou pointu při 3tím dílů. Režie se měla řídit pravidlem: "3x a dost", protože tohle je absolutní kravina, a pokud se na to nedíváte 3D tak to snad ani nemá cenu, na to chodit. Jinak jsem celkem ocenil strojařskou genialitu vytvořených "pastí". Saw 3D je naprosto předvídatelná, pokud jste viděli předešlé díly, katastrofa. ()

aallccaapp

Celá série je výborná!! První díl naprosto úchvatný! Žádný z dílů pro mě nebyl zklamáním a tento poslední zrovna tak. Klidně by ani nemusel být ve 3D. Prostě se mi hrozně líbí jak tvůrci pracují s napětím, časem a jak to všechno do sebe vždy nakonci pěkně zapadne. PARÁDA!!!!!! Moc nechápu takové množství záporných hodnocení - PROČ LIDI SAKRA KOUKAJÍ NA SEDMÝ DÍL NĚČEHO, CO SE JIM NELÍBÍ UŽ OD DRUHÉHO DÍLU??????? ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D