Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

molcan2

Tá ružová krv z filmu ma rozosmieva, aká hlúposť, a jedna hviezda pre Chestera Benningtona a druhá pre Lawrencea. ()

fisus

Tenhle film má samozřejmě spoustů negativních věcí.Už první scéna se zlatokopkou a dvěma borečky dává vědět,že logika půjde stranou,hlavně když bude hodně krve.Ve scéně,kdy si přijde John Kramer pro podpis,jsem si říkal,jak by to všechno sakra stíhal.Už mi ta časová posloupnost fakt uniká,ale ono to asi není důležité.Včera jsem si pouštěl první díl a tam není třeba mnoho krve ani moc mrtvol.Jen pár nápaditých pastí a opravdu chytrý scénář,který neustále překvapoval.K tomu jedna uříznutá noha a byla to pecka.Saw 3D už jen ukazuje hlavně brutalitu a ani tu nejde o nějaké ponaučení se.Ale překvapivě tu je pár kladných věcí.Konečně se tu mluví o doktoru Gordonovi,o kterém se nic nevědělo.Líbila se mi myšlenka dát dohromady přeživší hráče.A hlavně,jakožto velký fanda Linkin Park,jsem ocenil cameo Chestera Bennigtona,ať odpočívá v pokoji!!! ()

F.Sucre odpad!

Jako každý rok jsou Velikonoce, kdy se hoduje. O Vánocích se rozdávají dárky. A na Halloweena putuje do kin SAW. Kupodivu opět sračka. ()

Hapretor

Osobně jsem čekal větší průser. Tady mi aspoň bylo trochu těsno u krku, zvlášť u scény s bodáky, ale jinak je to slabota a píčovinka, (hlavně srovnávate-li s první "Saw"), která chce ohromit jen záplavou krve a dalšími originálními pastičkami - které ale jsou udělané tak, že je snad nemožné v nich uspět - tím se odbourává původní myšlenka "Saw" - zde již nejde o nápravu, ale čistě o popravu. Takže nuda. Hlavní vražditel, v tomto díle, mě neuvěřitelně sral, a i když ani "jigSawa" jsem si nijak neoblíbil, tak tenhle (Costas Mandylor) mu nesahá ani po "uřízlý kotník". Začátek na mě působil, že půjde snad o parodii! Naštěstí nebo naneštěstí tomu tak nebylo, v ději se něco málo opět dovysvětlí, ne špatně, ne nesrozumitelně, ale celkově to nevyváží chabou atmosféru složenou jen ze cákající krve a ne/okoukaných pastiček. Pro mě tedy zůstává jasným favoritem jednička, a již doufám, že nikdo nebude tak odvážný-stupidní, aby točil "SAW 4D". ()

issoumaila odpad!

Tohto ročné pokračovania stoja fakt za hovno. Či už to bol Salvation, Twilight alebo RE4; vo všetkých prípadoch tie pokračovania nestáli za nič. S očakávaním sme sa teda (s priateľkou) "hnali" do Trnavského Cine-maxu za siedmym pokračovaním (neverím že posledným) pomerne (viac-menej) slušnej série SAW. 3D efekt a vyvražďovačka z predchádzajúcich dielov bola dosť silným lákadlom, ktorému sa len ťažko odolávalo. No už od prvých momentov (kedy sa dvaja muži s "cirkulárom pred sebou" rozhodovali či tá kurva nad nimi skape alebo nie) bolo nad slnko jasné, že to bude stáť viac než len za hovno. A, že tomu tak aj ozaj bolo je teda fakt. 3D film, ktorý ani nie je 3D. Horor, ktorý ani nie je hororom ako skôr smiešnou a stupídnou wtf komédiou. Všetko zle! Nemám ani v úmysle tu nejak zvlášť rozoberať ten stupídny (ne)dej pretože je to zbytočné. Vlastne sa ani necítim pohoršene. Jednoducho je to hlúposť, ktorú sa neoplatí ani len sťahovať nie ešte na to ísť do kina či si dokonca kupovať DVD nosič. Blééé! ()

SidneyP

Nudné a opakující-se pasti (no schválně, kolikrát tam někomu tyčky propíchly hlavu/oči/krk, nebo snad všechno najednou?). Vyřešení celé téhle zmasakrované ságy taky nic mimořádného nebo převratného,... Rozhodně věřím, že tohle JE konec celého Jigsawa, protože jde vidět, že si tvůrci vyčerpali všechny nápady, jak daného člověka co nejlépe během hry zabít. A upřímně řečeno... O čem by i popřípadě další díl byl? To už by byl opravdový odpad. 45%. ()

Luk Skywalker

Solidní průměr. Kdybych šel do kina, tak škoda peněz, obzvlášť za 3D. Konec mohl být i jiný, ale budiž, možná si někteří fanoušci říkali, co je s doktorem. Brutální scény celkem dobré a pro někoho jsou i na odvrácení zraku a chvílemi je divák napnutý. Vzhledem k délce série hodnotím tento díl pozitivně. Pokračování by být mohlo, ale k čemu by to bylo, když je původní Jigsaw, tak dlouho po smrti? ()

Isomut

Nemyslel som, že toto niekedy spravím, ale nedá sa inak. Toto bola najnudnejšia časť z celej série. Nudil som sa tak hrozne, že ma nič nenaľakalo a ani zvlášť neprekvapilo... Bolo to veľmi predvídateľné, situácie s "obeťami" ktoré nikdy predtým neboli spomenuté a akoby zázrakom unikli z pasce skladačkového vraha bolo obzvlášť žalostné. Nijako a nikdy by nemohli zapadnúť do deja. V podstate posledná časť série bola komplet vymyslená až na niektoré postavy z minulých dielov. Koniec bol prekvapivý, ale inak veľmi slabý diel. 40% P.S.: Musím oponovať užívateľovi Tom Hardy a to hneď v prvej vete... Som veľký fanúšik série SAW, no toto bolo nedostačujúce na to, aby som bol z toho nadšený. ()

mala_kea

Jak už jsem několikrát zmínil, tuhle sérii já prostě můžu, tohle je vážně zkouška mužnosti..Důstojné završení série. Odpůrci se dočkali konce, fanoušci vysvětlení. Tvůrci si takticky nechali otevřená zadní vrátka pro hypotetické pokračování (nebo, nedej bože, prequel), ale zároveň stylově a uspokojivě zakončili příběh, který drásal nervy diváků již od roku 2004. Ano, už to bylo sice za vlasy přitažené, ale když mřimhouříte oko (a já myslím, že po šesti letech to uděláte rádi), dočkáte se dobrého novodobého hororu, kde krev teče po hektolitrech, střeva lítají do všech stran a kde je zvratů víc, než v seriálech Dallas a Dynastie dohromady. Bezmyšlenkovitá zábava? Nepochybně - a výborná. Ale zase ten mozek nevypínejte moc, aby vám ta souvislost s předchozími šesti filmy vůbec docvakla. ()

Elbarto08

Vůbec nechápu smysl 3Dčka. Efektů na to tam bylo asi tři a bez brejlí by se mu možná dařilo líp. Přesto že říkaj, jakje to konečný díl, pořád to jasný konec nemá. Kdo ví, třeba za rok neohlášeně další film v kině ()

J. T. Kirk

Prosím, už v tom nepokračujte! Tento díl si ani nezaslouží 3*, ty jsem dal pouze z obliby k celé Saw sérii. Neviděl jsem to ve 3D, ale myslím si, že by to na mém přesvědčení nic nezměnilo. Už to prostě není ono, Saw ztratil to tajemno a napětí, díky kterému byl Saw vyjímečný. Radši bych si pustil kterýkoliv jiný díl několikrát po sobě, než jednou tento. Snad nikoho nenapadne v tomto pokračovat. ()

Norus88

Videl v 3D na svojej FULL HD 3D Plazme Panasonic Viera 600Hz. 3D celkom kvalitné, aj efekty ušli no zle zahrané, pričlo my to také druhotriedne, hlavne policajti. Dobre dosadené zábery ktoré sa v predchádzajúcich dieloch neobjavili, u mna si SAW nepohoršilo ale ani nepolepšilo. ()

Heroine

Ale na to že je to sedmý díl, je to pořád ještě koukatelné! Navíc celkem mile překvapila přítomnost mého oblíbeného, i když světem ignorovaného Chada Donelly (ještě před pár měsíci neměl ani CSFD profil!!!). Takový prostě sedmý díl hororu, jinak není co dodat. ()

GOREGASM

Dá se říct, že jde o důstojné zakončení celé série, kterému z dobrotivé hloubi své hororové duše odkývete i závěrečné přímé napojení na úvodní díl. Už předchozí díl potěšil koncovkou, v níž Costas o fous unikl dislokaci čelisti, kterou si zde efektně přišije na své místo. Open Face Surgery ale podstoupí se vší fanfárou postava Jigsawovy manželky, která byla skutečně k nakopnutí v každém díle bez výjimky a tvůrci jí to dali po právu sežrat. Dovolím si říct, že v rovině pastí jde o nejlepší díl a příjemný pocit při jednotlivých exekucích jen přiživují správně volené morální podtexty (zúčtování s rasistickým kvartetem je boží) s akurátními proslovy Jigsawa. V půli této heptalogie hrozilo jedno velké faux pas, ale nakonec končí tato moderní řezničina v kvalitativně akceptovatelných vodách. 60% ()

Wallis3

Asi bych tomu dal dvě: Flanery vypadal jak napíchaný botoxem, a ta přiteplená barva krve - i takový detail dokáže pokazit zážitek. A v neposlední řadě, mi to jako ukončení nepřišlo dost dobré, nepřišlo se s ničím novým, oproti lepší šestce. ALE za závěr s Elwesem jednu přidám. A nakonec prosím Jamese Wana, aby se k Saw Legacy plnohodnotně vrátil! ()

kkarx

Od chvíle, kdy do série vstoupil detektiv Hoffman (Costas Mandylor), změnila se původní hra o přežití na masakr. Narozdíl od Jigsawa (Bell), který byl jen pokrytecká svině a manipulátor, který sám nikdy s nikým nepřišel do kontaktu, podstupuje Hoffman rizika a jde do soubojů jeden na jednoho a kosí každého, kdo mu přijde pod ruku. Absence strachu a schopnosti mu dokonce získají i sympatie u diváků, a to hlavně z toho důvodu, že Saw už se nebere vůbec vážně, čemuž napovídá i komická úvodní scéna. Jako ukončení série to funguje jen napolovic, protože scénárista si vybral slabší chvilku a opět vše překombinoval a nenechal nikoho uspět. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D