Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

maniacxl

Jsem fanoušken celé této vražedné mise,ale co je moc,to je příliš!Naprosto zbytečná 3D verze,která technicky sérii nikam neposunula.Viděl jsem obě verze a tudíš mohu říct,že 2D verze byla lepší a přehlednější.Co je platný,že pasti byly opět o level dál.Dobře nasnímané a sestříhané.Ale kam se KURVA poděla jakákoliv logika??Zase plno flashbacků,ve kterých jsem se ztrácel,další pomocníci,kteří se jen tak najednou objevili atd.Ach jo...A že to byl poslední díl,tomu už vůbec nevěřím.50%. ()

FREEWHEELER

Nočná mora přicházi o iluze VII: Jak vytrhnout tatínkovy stoličku | Snaha o moment prekvapenia je na bode mrazu, v tomto diely sa chobotničky zo štvrtého nijak nevyznamenali. Nasilu tlačený dôraz do krvi, to však úplne vytlačilo zmyselnosť a tak to celé končí nezmyselnosťou. Áno a tá pointa bola stupidita nad mraky, páni tvorcovia, čo tak sa ísť hanbiť do kúta? ()

muti

vysvetlite mi jedno - najprv vma vytrhnu zub a potom vam ho daju naspat. jeho opatovne vytrhnutie je ale komplikovanejsie a krvavejsie ako keby si mate rozrezat krcnu tepnu. what kind of spell is that? ... no napokon musim dat 5* koli skvelemu ukonceniu celej serie. dozvedeli sme sa kto bol zodpovedny za co, kazdy bol potrestany and so on... a samozrejme je tu aj jedno posledne sokujuce odhalenie. vidim ale ze dost ludi dalo priemerne hodnotenie. je pravda ze posledna pila neprinasa nic noveho, ale predsa nemozeme porovnavat siedmu cast s prvou... pozrite sa na ine hororove "sedmicky" a porovnajte ju s touto. ano niektore repliky boli ako z telenovely ale to je pre mna tomto pripade vedlajsie. ako som uz spominal, hodnotim uzavretie serie. a to je vyborne! ()

zuzza11 odpad!

Jediná slušná scéna byla číslo jedna :D... jak to asi jinak mohlo dopadnout že? :D Už se nemůžu dočkat saw 65... pořád dokola, pořád sračky a hovna, nebaví, nikdy nebavilo a nikdy bavit nebude... Toto nejsou filmy bohajeho, to je tupost nad tupost se stále se opakujícíma scénama... ()

Scodelario

Jo, musím říct že jde o solidní zakončení, jak producent sliboval, otevřená témata byla zodpovězena a příběh končí paradoxně na místě kde začal..jak dojemné :) Scéna s prosklenou místností a cirkulárkami - úchvatná, lepší vyjádření bezmocnosti přihlížejících sem si ani nedovedla představit, já vím, je to odporné, ale přesně tak to má působit.. ()

eMeMko

"Závěru" filmové série SAW se povedlo spousta "poprvé". Poprvé vidíme nějakou past ze denního světla a uprostřed rušného města, poprvé je film ve 3D a poprvé je to opravdu tragédie. Snaha spojit všechny filmy dohromady příběhem a dovysvětlit všechna tabu prostě nedopadla. Celé je to dosti překombinované, nereálné a velmi okatě nastavované. Nejdřív byl Jigsaw sám, pak měl učednici Amandu, pak jsme se dozvěděli, že za všechno mohl detektiv Hoffman a teď se nám tvůrci snaží do obličeje vmést...no, to je jedno. Snímek nezachránilo ani částečné Linkin Park cameo. Jedna hvězda za to, aby už tvůrci měli důstojnost a nechali název SAW napokoji. Nehrozí, že...? ()

mikessc

Ja sa stále neviem stotožnit s názorom ze každá dalšia čast je horšia. Mne sa sedmička a šestka najviac pozdavaju. A tesim sa na osmičku . ()

M1k3k

Skvělé zakončení unikátní série, jenž je zářným příkladem filmů s netypickými konci, ve kterých záporák opakovaně vítězí. Opět nechybí trocha nostalgie. ()

K1NGSLAYER

Tohle je pro mě druhý nejslabší díl z celé série SAW. I na tento film jsou zde příliš nelogické hry, ani mě nijak zvlášť nebavily (což se nedá říct o těch z předchozích dílů), spíš mě bavil ten příběh okolo a opět parádní flashbacky. Tempo to přesto má, hodina a půl utekla prakticky během sekundy, což docela dost cením, když tu byly tak nudné hry. Asi kdybych to býval viděl přímo v kině ve 3D, nadchlo by mě to víc a celkově by ty hry měly nějaký jiný nádech, ale takhle mě to prostě moc nezaujalo. Klasicky velký boom přichází na konci (jak je to u SAW známo), kdy se s Hoffmanem potkává známá tvář a vše je vysvětleno. Ten jeho pohled mě dost fascinoval, jak vůbec netušil, která bije. I tak jsem si jeho robustní postavu s nekompromisním ksichtem a žádnou špetkou citů a je mi ve finále docela líto, co se mu stalo. Sice si to zasloužil, ale to měl klasicky John naplánované. ()

blondboss

Ukončenie trápenia? Ťažko povedať, lebo tak ako sa nájdu zarytí odporcovia série, tak sa nájdu ich fanatickí fandovia, medzi ktorých sa radím asi aj ja, hoci nie tak fanaticky. Táto séria mala jednoducho od začiatku do konca gule a vždy vedela prekvapiť či už surovosťou, či už dôvtipom alebo samotným vyvrcholením. Tu už to bolo až moc vyšpičkované a prepojené s jednotkou, ale každopádne to nemožno zavrhnúť, nakoľko koniec koncov, kde je najlepšie ukončiť sériu, ak nie tam, kde začala. Ja som bol spokojný, aj keď hodnotenie z mojej strany bude najslabšie z celej série. Na štyri hviezdy to tentokrát nedám. 60 % ()

hrumsrt

Jsem tak moc překvapen! Jako že mě dokáže SAW ještě po tolika slabších (bohužel až nepovedených) dílech takhle rozsekat! Naprosto vynikající "pastička tour" pro přeživšího Bobbyho (Sean Patrick Flanery)! A již tradiční závěrečný zvrat je pro mě trefa do černého! Co mi teda vadilo, že nejsem stoprocentní? Bohužel to na, co nadávám už po několikáté, tedy linka s Hoffmanem (Costas Mandylor), která je prostě jen suchá výplň. Možná to působí, jakože si protiřečím, že jsme viděli podobnou implantaci postavy jako v případě SAW 5, ale tady šlo o daleko více šokující odhalení, i vzhledem k celkové sérii. Ohledně pastiček, tak jsem na vahách, jelikož úvodní ve výloze i celá Bobbyho tour byla velmi dobře propracovaná, kdy jsem cítil skoro až doteky starých SAWs, ale pak tu máme vrakoviště, kde nejen, že šlo o marketingové obsazení, ale zase přílišná brutalita. 70% ()

Nikolas__

Saw je společně s Chucky a AvP universem moje nejoblíbenější hororová série, kde mě z těch původních žádný díl vyloženě extrémně neurazil. Finální díl původní série Saw je zatím nejvíce akční, a nejvíce takový mainstreamový - tudíž jde o zajímavou a celkem svěží změnu. Bohužel, scénář není tak realistický jako v dílech předchozích, postavy byly celkem nesympatické, a celý film vypadá, jak kdyby byl natočen v roce 1999. I přes tyto nedostatky se mi sedmé Saw docela dost líbilo, především kvůli dobré kameře, super hercům, a nadmíru propracovaným pastem. Třeba takový úvod nebo garáž patří k vrcholným scénám série. Máme tu opět více linek, jedna začíná až v závěru, kde se opět hodně objevuje bezcitný Hoffman. Ani závěrečný twist mi tolik nevadil. Celkově je to fakt zábavný film. Na druhou stranu, od výborné šestky je to značný krok zpět, ale nejhorší díl z prvních sedmi to pro mě není, pořád mi to přišlo lepší než pětka. Každopádně to vidím na takových slabších 80%. ()

wowylgu313

Někdo už to pomalu a jistě vzdal, někdo se věrně drží celé série a baví ho :) jsem jeden z fanoušků Saw a tak to i zůstane. Ano, myslím si že tenhle díl, minimálně co se zápletky a jakési rozuzlení předešlých dílů byl prostě zbytečný. Udělat partu lidí, hodit tam pasti ale nesnažit se "vysvětlit" nic z minulosti by bylo lepší. Protože proč v tom dělat bordel. No nevadí. Jak už jsem psal u předchozích dílů. Tahle serie nedostane méně jak 70% ;) takže i tento díl dostane toto minimum, které jsem ochotný uznat za nejnižší. ()

Rieux

Saw must go on, povedal si pred par rokmi jeden producent a vdaka nemu tu mame uz siedmy a zaroven posledny diel tejto uz kultovej zalezitosti. Podme ku kladom filmu, to bude rychle. Sean Patrick Flanery, pamatam si ho este zo serialu Mlady Indiana Jones a ani vo sne by mi nenapadlo ze Indymu raz takto pojde o zivot... treba vsak uznat, ze predviedol v ramci moznosti sympaticky vykon. Drzal som mu palce a to sa v serii Saw stalo dokopy len trikrat. To je asi tak vsetko co by som chcel vyzdvihnut v tomto filme. Negativ je obrovske mnozstvo a ak nechcem spoilovat vacsinu ani nemozem vymenovat. Pokusim sa teda o nejaky kompromis. Dej je prvoplanovy, nepremysleny s kopou dier, spada az do ceckovej kategorie, vela zo scenaru som cital pred dvoma rokmi vo fanusikovskom fore, odkial zrejme tvorcovia aj cerpali - hovorim najma o prvej a poslednej scene. Uz len to, ze dve herecke dreva ako Mandylor a Russell dostali mnozstvo priestoru, viac nez Bell alebo Flanery mi signalizovalo problemy. Jednou vetou: oni dvaja nevedia, nevedia, nevedia a este raz nevedia hrat. Pasce su uz nezaujimave, nenajde sa ani jedna, ktora by mi zarezonovala do pamati. Keby len to, vacsina ich tam je uplne zbytocne, kedze vobec nesuvisia s dejom. Co ma najviac sklamalo bolo, ze sa tvorcovia odklonili od jigsawovej filozofie a nechali umriet aj nevinnych. Zaver filmu je neuveritelne gycovity a zaroven predvidatelny uz od - nepoviem odkedy aby som nic neprezradil... A hlavne Saw VII - odmietam pisat 3D - nam okrem nevysvetlenych otazok poskytol dalsie, ktore uz zrejme nikto nikdy nevylusti. Jednym slovom sklamanie. Mam tuto seriu velmi rad, ale necakal som oscarovy snimok. Jedine v co som dufal bolo dostojne ukoncenie, s dejom, ktory vysvetli co malo byt definitivnym koncom Jigsawovej hry. A to sa nestalo... ()

BEJB

Nedalo mi a zašla som si do kina, po úvodnom masakre som zostala trošku mimo no a to čo nasledovalo ďalej bola veľká spŕška brutality a nechutnosti. Videla som celú sériu SAW a dalo sa čakať, že ak chcú zaujať tak to musia natočiť v 3D a musí to byť ešte nechutnejšie. Vo svojej podstate to bolo originálne a stále si kladiem otázky typu, "kto toto vymyslel? Čo ho k tomu viedlo a či to zhodou okolností nie je nejaký psychicky narušený jedinec?!" Ináč réžia výborná a to 3D-ečko fakt bombastické. Napriek tomu všetkému nechutnému to bola riadna šupa!!! :) A neverím, že toto bola posledná časť. Hehe ()

Tomasson93

Skvělá tečka na závěr téhle jedinečné serie! Na 7.díl jsem se bál, že to bude 100x horší. A naopak zde bylo asi největší množství akce, pastí a mrtvých. Velký dík Jamesi Wanovi za 1.díl, který zůstal nepřekonán, a velký dík všem ostatní, kteří se podíleli na dalších dílech a nabídli nám tolik zábavy! A vzkaz pro ty, kteří tu jen kritizují: nechápu proč na to vůbec koukáte?! Někteří tu už od 3. dílu zbytečně snižujete hodnocení a na další díly koukáte jen proto, aby jste tu mohli kritizovat...když se mi snad nějaký díl z jakékoliv filmové serie nelíbí, tak na další prostě nekoukám...a vy, kteří jste vydrželi až do 7.dílu a všechny předchozí se vám líbily, tak na to klidně vyražte do kina, bude to opět parádní zážitek a rozhodně nebudete zklamaní! Na závěr moje celkové pořadí všech dílů: 1,2,7,6,5,3,4. Game over! ()

david666

Ale jo, pořád mě to baví. Ačkoliv se v této sérii už recykluje co se dá, vždy se ještě najde nějaké to překvapení. Za 3D a skvělý konec, který tzv. "uzavřel kruh" dávám o * víc. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D