Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Iwus.ka

Taky mě baví vymýšlet mučící hry a vždycky je pak odzkouším na bojfrendovi. Bohužel jsem ještě nevymyslela nějakou dlouhodobě trýznivou. Zatím to bylo třeba mytí nádobí, vytírání podlahy nebo nákup. Budu na tom muset více zapracovat. ()

animaxis

Na celé sérii SAW se mi líbí pouze konce jednotlivých dílů.Nedívám se na to kvůli krvy,ale doopravdy abych viděl,jak pokračuje hra.Jelikož je toto nejspíš poslední díl SAW,tak se opět zjistilo,že pro Jigsawa pracoval ještě někdo a tak se ukazuje opět až na konci kdo a jak to dělal atd.V podstatě mně opravdu zajímala jen ta Jigsawova hra a ten zbytečný děj okolo obětí mi přijde zbytečný už po třetím díle,ale jinak by film asi neměl smysl.Bez vražd by byl film celkem dobré krimi,ale pak by nebyli rádi hororový fanoušci.Dal bych i pět hvězdiček,kdyby tam nebyly vraždy,ale takhle dávám SAW 7 tři hvězdičky. ()

KajusaK

Nejlepší ze všech dílů :)) .. 3D saw .. Rozuzlení, které by mě opravdu nikdy nenapadlo..Chester Bennington ve vedlejší roli..Skvěle!!...3 místo v žebříčku bestovních hororů.. ()

Aquarius

Dosť slabé zakončenie série, ktorá vonkoncom nebola taká zlá ako sa všeobecne myslí. Celkom dobré mordy na úvod (kotúčovky a rasisti) ale ďalšie pasce už stoja za vylížprdel a záverečná pointa je taká nemastná neslaná. ()

okkac odpad!

Saw sérii jsem nikdy úplně neodsuzoval, ale případ sedmého dílu mi ji dokázal už znechutit. Vypadá, jako by byla točena na nátlak, takže nikdo se ani neobtěžoval třeba obrazu dát nějaký filtr, takže to vypadá dost lacině, střihač se taky nepředřel a finální pointa je z célé série snad nejblbější. Navíc se už zde opustil koncept pastí, kde se musí trápit dotyčný, místo toho si on prostě rozhoduje, jestli budou umírat jeho nevinní příbuzní a přátelé, což je vlastně popření Jigsawova konceptu. Hodnocení odpad! si nechávám mimo hodnotící stupnici pro filmy opravdu špatné, nebo ty, které mne dokáží našvat. A tohle to je případ špatného filmu, který mne náštval. P.S. A chlápek, který připravoval umělou krev by měl dostat vyhazov, jelikož udělat krev růžovou se jen tak nevidí. ()

Madlenka26

Pane bože to byla kravina od začátku do konce. Ale musím uznat, že přilepenej týpek k sedadlu, jo to bylo fakt nechutný.Ale zbytek filmu byl takovej krvák , že to na mě nepůsobilo dobře až tragicky.Nelíbilo se, škoda no. ()

Nivenx

Série z mého pohledu patří i přes své mouchy k těm vydařeným a spousta lidí nedokázala takto brutální filmy snést. Saw je z mého pohledu velice kvalitní série, jelikož hororoví fandové si nemohli ani nic lepšího přát. Celá série je napínavá, překvapivá a dějově skvělá, škoda, jen že od pátého dílu jsou občas nesrovnalosti a logické díry v příběhu. Zde se takových chyb ukáže ještě několik. Jinak sedmému dílu ublížilo 3D pojetí, jelikož kvalita gore šlo dolů a oproti předešlým dílům není tak kvalitní. Příběh v něčem potěšil a v něčem zklamal. Nepochopil jsem nesmysl typu, že pomáhal doktor z jedničky + fungovalo spoustu postav, které nemohli v tom díle být, jelikož by to bylo celé malinko jinak. Celý děj místo, aby se dobře ukončil, tak se to celé ještě více zamotalo, že už z toho nebyla cesta ven a proto takový závěr. S tím nejsem spokojený a doufám, že pokud bude další díl, tak vytvoří nový příběh a na různé flashbacky a přidávání postav do pointy raději nechají být, jelikož zde už to bylo na hranicí šílenství scénáristů. Jinak kromě těchto vad na kráse samozřejmě zase spokojenost. Je to jedna z nejlepších hororových sérií všech dob! 40% Pořadí od nejlepšího: Saw 1, 2, 6, 3, 4, 5, 7. ()

abenino

Jsem opravdu rád, že je tato filmová série u konce, Po veleúspěšném prvním dílu, který nám ukázal něco nového, originálního a geniálního, se na nás hnaly rok co rok další pokračování, které se nesly v duchu jedničky, těžily z ní, ale přitom ji nesahaly ani po kotníky. Ano, děj se rozvíjel, vznikaly nové pasti, seznam obětí se plnil a postupně nám bylo odhalováno, proč to vlastně všechno začalo. Co se samotných vražd týče, byla to jedna nechutnost vedle druhé, většina účastníků této kruté hry neměla nikdy šanci přežít. Moje hodnocení je takové jen proto, že každý díl byl něčím alespoň trochu originální, mělo to nějaký posun k cíli a vystřídalo se tam pár opravdu dobrých herců. Saw a jeho hodnocení je důkazem toho, do jaké míry se lidem podobná zvěrstva líbí. Za mě určitě vím, že snad kromě prvního dílu nebudu mít nikdy důvod, ani chuť si tuto sérii někdy znovu pustit. ()

URBAN

3D je cool co ? : D A už to ví aji sám velký saw : D Tomu se říká okaté 3D a ještě když si to někdo vecpe do názvu tak to už musí dojít každému o co se jedná ( , ale možná lepší než si vecpat do názvu sedmičku to už je tak něják trapné , ale známka úspěchu to je ) to 3D mi občas bilo aji do mojeho obyčejného monitoru . No nic SAW si tentokrát vyzkoušel 3D a nic víc k tomu není třeba říkat ( 2.7.13/MAC ) ()

miguel_111

Pasce ako vždy ušli, herci v pohode na čele zo zaporákom Hoffmanom a hoci SAW 3D má ľahko čitateľný a predvídateľný dej, ale ako koniec jednej série je to celkom slušné či začiatku novej??? Pre mňa 60% ()

Motinski

dávnejšie som napísal že sérii dochádza šťava, no až teraz je dielo dokonané. Žiadna pasca mi neprišla zaujímavá (tu už sa ide čisto po krvy), tvárenie sa že je príbeh prepracovaný pôsobi smiešne, únavne aj obohrato. Vlastne už v polovici som rezignoval a film dopozeral len z povinnosti. Hoffman stratil akúkoľvek motivačnú uveritelnosť a charizmu (nie že by ju niekedy mal nejak obrovskú) a koniec nebol dôstojnou bodkou za hlavnou dejovou líniou ale fackou logike. Karikatúrou vlastnej zložitosti a zbytočného pridávania postáv do skladačky. Kebyže si nedám predsavzatie že pozriem úplne všetky diely, práve by som so Saw filmami skončil. S trpkou príchuťou kam to až zašlo a spomienkou na dokonalý Wanov začiatok. ()

Shetland

Opět další porce násilí a brutality. Rozhodně opět nic pro slabé nátury a poslední sedmý díl tomu dodal korunu. Žádné velkolepé finále se vůbec nekoná a tak to spíše omrzí. ()

Sokkk_y

Finále série Saw nepřineslo opět nic moc překvapujícího. Tvůrcům očividně došly nápady, což se ostatně ani nedivím, co by také měli pořád chudáci vymýšlet, že.... Jsem jen rád, že detektiv Hoffman je polapen a doufám, že někoho nenapadne natočit další pokračování. Tímto je tedy můj cíl splněn a o Saw nechci v příštích letech ani slyšet. ()

honx

Nic nového jsme se v podstatě nedozvěděli, téměř celý film si tvůrci pouštěli na špacýr svou fantazii a hlavně zvrhlost, kterou však dnešní společnost přijímá všemi deseti (tak proč ne?:) Ale závěr, ač na mě působí jako "nápad na poslední chvíli", se opravdu povedl. Klidně to mohl být čtvrtý a poslední díl a vůbec by mi to nevadilo. ()

ecceHOMMO

Tak, vari som ani už nedúfal, že Saw môže zastaviť svoj pád. Siedmemu pokračovaniu sa to čiastočne podarilo a aj príbehovo sa dostal aspoň do priemerných vôd. Samozrejme podstatou sú krvyprelievajúce pasce, ktoré niekedy berú dych ( či už sú brutálne nechutné, alebo úsmevné). Jigsaw je mŕtvy už dávno....Saw umiera týmto posledným dielom........a možno už bolo aj načase. ()

Samuel7 odpad!

Sérii Saw tedy zakončili velmi lacině - od prvoplánových vražd jen na ,,efekt", bez jakéhokoliv zapojení do děje přes růžovofialovou krev atd. Hra skončila? Ještě že tak, ale škoda, že tím nejhorším dílem. ()

nemik22

Absolutně se ztotožňuji s názorem Toma Hardyho. Ten, komu se nelíbily předchozí díly, by asi tento měl vynechat, ale fanoušky určitě neurazí. Nic nového totiž nepřináší. Líbí se mi, že v celé sérii hrají stejní herci a stejná muzika (musím podotknout, že výborná). Trochu mi vadí nechronologický děj, ale asi to sem patří (Jigsaw). Přesto mi připadá, že je to už moc překombinované a na již osvětlené věci se nabalují stále nové a nové skutečnosti. Od jedničky šla kvalita strmě dolů, přesto si zbývající filmy zachovaly děsivou atmosféru. Tvůrci se evidentně ve vymýšlení nových pastí vyžívají a pořád si nechávají zadní vrátka pro další pokračování (osobně jsem zvědav, na kolik pokračování jejich nápady ještě vydají) . ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D