Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Pollini

Tak tady už skutečně všechno bylo, co i v předchozích dílech. Ale zvraty v ději mě zase strhly do děje, pro mě je to teda pořádný thriller. Tentokrát se už moc nehraje, ale víc se vraždí. Zemřeli všichni, komu jsem fandila (což bylo nečekané - obvykle aspoň jeden "hrdina" cškůdce zlikvidíruje), je v tom trochu detektivka a je to pořádná jízda. ()

slender123

Po trochu nadprůměrné šestce je tu mírně podprůměrná sedmička. Opět je tu hodně předvídatelnosti, o které v této sérii píšu skoro pořád, ale prostě tak to je. Jsem rád, že se tu objevil Cary Elwes, který byl v jedničce opravdu dobrý. Film je místy nudný, a někdy i tupý. Konec mě celkem bavil. Nic moc se ale od toho filmu nedá čekat. 45% ()

HoncPe

Nic nového... Zase nejaké to překvapení na konci, zase nějaké dobré i špatné pasti. Některé scény hezky vypjaté to se musí nechat. Člověk by řekk že tu sérii zakončí nějak důmyslněji když je to ten SAW. Krev vypadá jak malinovka (ale celkově všechny červené věci mi přišli do růžova tak nevím jestli to není třeba tím převodem ze 3D?). Řekl bych že v rámci série je to vcelku průměr takže dávám 3* (jednička dostala 5, dvojka 2, trojka 3, čtyrka 3, pětka 4 a šestka 4). ()

Maza2222

Můj komentář z postavy..cz CELÝ KOMENTÁŘ BUDE SPOILER!!!!!!!!! Řekl bych, jeden z těch lepších dílů.Když v úvodní scéně nastoupí Gordon, tak jsem byl nadšený, protože se vrátila má 2.nejoblíbenější postavy ze saw na scénu.Bohužel moc prostoru nedostal. Jak tam Dinu přeříznou, jsem se smál :D. Pasti byli celkem skvělé, ale vypadalo to, že to bude nejslabší díl série.Jenomže těch posledních 20 minut (vyvraždění policie,zabití Jill,chycení Hoffmana a konec) bylo hrozně fajn a překonalo to 4 a 5.Konec byl perfektní. 80 procent. Zapoměl jsem dodat, jednou jsem zavřel oči,když Jill zabila past na medvědy. ()

ceda1987

Saw je jeden z mých oblíbených filmů. I když je to SKORO to samé. Nic méně musím podotknout že že si s tím opět poradily. Ani jeden díl člověk nemůže vypnout protože by ztratil pointu a výsledek jak to dopadne. Protože v každém dílu je něco nového a hlavně to vše navazuje na sebe, takže musí člověk vidět všech sedm dílů jinak se ztrácí :-) Mají to promyšlený a to se mi líbí. ()

Foltest

Tak, série ukončena a už prosím nikdy více. Když by celý Saw měl tři díly, řekl bych, je to výborné. Ale bohužel, sedmička je už tak strašně moc dílů. Motiv silně ztrácí originalitu a ten, kdo má poctivě zhlédnutých předchozích šest dílů, nebude mít sebemenší problém odhadnout, jak se děj vyvine. Dříve to vždy táhl nahoru alespoň překvapivý závěr, tentokrát je zde ovšem použit naprosto směšný scénáristický trik, který by mohli udělat prakticky s jakoukoliv postavou z předchozích her. Jediné, co tak film zachraňuje, je to, že jde o závěrečný díl celé heptalogie a jsou zde poměrně úspěšně uzavřeny všechny možné i nemožné dějové linky, za což si filmařů cením. Dokonce mi ani nevadí, že jsou uzavřeny tím, že byli vyvražděni všichni polisté v celých Spojených státech společně s každým, kdo se kdy se Skládačkovým vrahem zapletl. ()

andy60

Žádné překvapení se nekonalo, dostal jsem přesně to, co jsem očekával - jednoduchou, ale zábavnou slátaninu plnou nechutností a brutality. Nějakou logiku jsem skutečně nečekal, takže vlastně nemohu být zklamán. Pochvalu si zaslouží technické zpracování - hlavně prostorový zvuk je zde skutečně prostorový. ()

Hitman2019

Zahrajem si takovou hru, žít, nebo zemřít už po sedmé. A co z tohoto dílu bylo? Jenom nenavazující kompilace scén, které nedávají skoro žádný smysl, pointa hrozná jen zbytečně zničili kvalitu předchozích dílů. horší než děj samotný byl závěr, který nestál opravdu ani za zlámanou grešli. O čem tedy film vlastně je? Sestřih brutálních, nelogických, a krvechtivých pastí, které nedávají žádný smysl. Tobin Bell touto rolí vyloženě zabil čas. Napětí není, film působí spíše jako komediální fraška, která se snaží co nejvíce zesměšnit první 3 díly, a udělat z Jigsawa úplného blbce. Každá série musí skončit, v případě Saw bylo ideální skončit po 3 díle, ale to ne. Kvůli penězům se to natáhlo o další tři díly, z čehož za něco stál už jen čtvrtý díl, další dva byly fajn, ale bez živého Jigsawa nestáli zanic. Herecké výkony postav hrozné. A víte co je na filmu nejhorší? Vzpomeňte si na první díl, vesměs jedna past, ve které panovalo napětí, ale tady jich nasekali snad 9. A co z toho? Film který si nezaslouží ani ty dvě hvězdy, které jsem tomu dal jen kvůli tomu, že jsem fanoušek této série. Jinak bych dal asi MAX 1. Dávám filmu 4/10. ()

PORTER44

Celá série SAW byla vynikající.Je to úplně   jiný druh hororu,než byli nějaké   vyvraždovačky.V posledním díle se ukázalo kdo   je pokračovatel vraždění po Hoffmanovi který   nakonec skončí taky v pasti od Dr.   Gordona,který je nástupcem.Velmi napínavý   horor a čekání jaká bude další smrtící   past.Výborné efekty,dobrá hudba a s obsazením   taky spokojenost.Tahle série rozjela novou vlnu   hororů, kterou bude chtít spousta dalších   filmů napodobit.Hra skončila. ()

Cinex_studio

Jo, tohle není dobrý.. Navíc to ani vlastně není tak úplně SAW, je to jak samostatný film, co vykrádá všechno kolem série SAW, ale s původním filmem to nemá nic společného. Je až zarážející, že je možné dostat do kin scénář takhle neuvěřitelně debilní stlátaniny, která nedává smysl a nikdy by se nemohla takhle odehrát. Když pominu onen scénář, jež ani opravdu nemá cenu rozebírat, tak i řemeslná kvalita zde padla hodně pod úroveň. Jak speciální efekty, tak color grading. Krev v tomhle filmu je vyloženě směšná a strukturou je jak kohoutková voda obarvená barvivem. Tomu nepřidal ani color grading, který podtrhl směšnou krev a místo červené jí v mnoha případech udělal růžovo fialovou. Ne. Takhle už prosím ne, tohle je fakt průser. ()

VojtaHradec

SAW 7 je něco podobného jako šestý díl této série je to také o lháři a jeho kolegyně a kolegové jsou vystaveni značnému nebezpečí před kterým jim může pomoct jenom sám lhář. ()

gggggg

To čo nám tlačili do hlavy posledné 4 diely a to k čomu spela dejová línia, to je všetko preč a na desať krát prekrútené. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D