V těle boubelky

• USA Drop Dead Diva (více)
TV spot
USA, (2009–2014), 56 h 6 min (Minutáž: 42–47 min)

Tvůrci:

Josh Berman

Brooke Elliott, Margaret Cho, Kate Levering, April Bowlby, Jackson Hurst, Josh Stamberg, Gregory Alan Williams, Ben Feldman, Rosie O'Donnell, Rhoda Griffis (více)

Série(6) / Epizody(78)

Mladá, krásná, úspěšná a lehce naivní. Taková je hlavní postava Deb Dobkins. Její život jako z pohádky plný nákupů, cvičení, modelingu a debat o módě ukončí autonehoda, po které se dostává k nebeské bráně a svému "nebeskému úředníkovi" Fredovi, který má rozhodnout, zda je Deb vhodný kandidát pro nebe či peklo. Po vášnivé diskuzi však Deb na Fredově nebeském počítači odklikne návrat na Zemi a dostává se do těla právničky Jane Bingum. Do těla poněkud většího, než na které byla zvyklá. (bobrux)

tranquill

Jak vidím, zde nedoceněno. Něco mezi Ally Mac Bealovou a Paličatou Kate. Lehce fantasy, hodně vtipu a kvalitně ztvárněné zajímavé postavy. Námět sice není vůbec originální, ale právnické případy ano a zpracování je nadstandardní a skutečně dává vzpomenout na již zmíněnou legendární Ally. A série si udržela kvalitu až do poslední 6. řady, to není běžné... ()

bubblebobble

Sledujem v nepravidelných intervaloch. Celkom zábavný a ľahko "namotateľný" seriál, ktorý ma milo prekvapil. Má to dej, má to cieľ. ()

chrispe

Jane je fajn. Nedívám se pravidelně, ale když tento seriál chytnu v televizi, tak prostě nepřepnu. Je to průměrný seriál z právnického prostředí, okořeněný převtělením. Jinak se kromě kauz řeší vztahy všech okolo... je to děsně zamotaný a tak :-) .. prostě jako vždycky ;) ()

cheonsacz

Zcela náhodou jsem dnes zapnula televizi a na nejmenované (všichni asi tušíme které) stanici začal první díl tohoto seriálu. V první chvíli jsem to chtěla přepnout, ale nějak mě to prostě zaujalo tak, že jsem se na to dívala dál. A rozhodně se u toho bavím :D. I když je mi dost líto hlavní hrdinky, nedovedu si takovou situaci představit :D Zatím tomu dávám čtyři hvězdičky. Uvidím po dalších dílech, třeba změním názor :) EDIT: Už je pátá řada, u nás zatím odvysílání dvě. Doufám tedy, že se odvysílají všechny :) ()

Margerie

Super oddechovka, která si na nic nehraje, ale přesto (a proto?) mě zaujala a bavila po celou dobu sledování. Brooke Elliott je mi hodně sympatická a celkový koncept seriálu je promyšlený tak, aby se v nejlepším mohlo skončit a nic se zbytečně nenatahovalo. Kdyby se vypustila ta taneční a pěvecká čísla, zvedla by se úroveň ještě o trochu nahoru a červené barvě v profilu tohoto filmu by už nic nebránilo. :-) Za mě ale i tak 75%. ()

FortKnox

Krásná modelka zemře a převtělí se do plnoštíhle právničky, řešící zcela běžné právnické případy. Není to špatný seriál, určitě se na to dá koukat, ale v ničem nevyniká a třeba nejsem schopen se podívat na víc dílu najednou. ()

Renie42

Zaujalo mě to svým názvem, tak jsem se koukla a moc se mi to líbilo. Výměna těl, lehké sci-fi, trochu mi to připomíná Ally McBealovou, ale spíše ty dva seriály spojuje jen to právo. Chytrost Jane a nezávazného života Deb, to je kombinace pro právničku, kterou by každý chtěl, aby ho zastupovala. ()

A_san

Pokud očekávate nějakou kvalitu a super seriál, nekoukejte se. Po polovině první série se koncept stále opakuje. Krásná, hubená bloncka parazitující v těle super chytré právničky, která ovšem musí mít vadu (přece nebude tak super chytrá a ještě krásná, tak to dneska nefunguje:D!) ukazuje, že převálcuje jakýkoliv zákon v jakémkkoliv státě a že pocit pravdy a správná hra na emoce zajistí vždy jasnou výhru u soudu. Z osobního hlediska je příběh docela vláčný a dlouhý, ale zase na odpolední koukanou u oběda to není to nejhorší. ()

LadyD

Seriál přímo pro boubelky, ne vážně, každá boubelka by měla seriál vidět! Seriál nádherně popisuje, že život pro boubelky není zrovna jednoduchý, obzvlášť když jste byla v minulém životě hubená blondýnka, a v kombinaci s případy z právní oblasti jde o naprostou chuťovku. Co víc k tomu dodat ... ()

a0001 odpad!

To snáď ani nieje možné. Preafektované, trápne keci prízemného hlúpeho charakteru. Čistá seriálová demencia. ()

DandaPiper

Vždycky, když na to omylem narazím v televizi, tak se ta obtloustlá, ale jinak docela hezká hlavní hrdinka tak debilně culí a přehrává, že mám chut na ni skočit a dát ji po papuly:D ()

blezg

Heh, tak dneska jsem shlédnul "dobrovolně" jeden díl u zubařky, a protože jsem to vydržel, aniž bych usnul, nebo proskočil zdí, musí to být velmi kvalitní věc :) Překvapivě nadstandardně hodnocený seriál v telenovelácky nesledovatelném čase. Další díl už (bohužel?) nikdy neuvidím, to si radši ukousnu palec u nohy. Chvilku bojuju s myšlenkou odměnit dnešní zážitek třemi hvězdami, ale pak si vzpomenu, že tři jsem dal Počátku, Temný Mu rytíř oj. aj. a tak dobrý to zas vážně nebylo. Máš to za dvě, nádhero. ()

p.a.douch

Hrůza. Pokoušel jsem se dokoukat několik dílů. Nikdy se to nepodařilo. Nesympatické postavy, děj lehce předvídatelný. Herci nic moc. Zkrátka není to můj šálek kávy. Pro mě 20 %. ()

Aidina

Zajímavý námět, že člověk může dostat druhou šanci, vrátit se zpět na zem, i když ne do svého vlastního těla. Ale je to pak výhra nebo prohra? V případě hlavní hrdinky to není zase tak špatné, z těla modelky a missky se dostane do těla velmi chytré právničky (boubelky a o 8 let starší). Tak jsem si představovala, co bych chtěla asi já? Hlavně aby to nebyl náš soused z přízemí, to bych jen tak nerozchodila. Toho prosím NE!!! ()

Kiryl

Když jsem zapl nejmenovaný televizní kanál a viděl jsem na něm úvodní znělku a představení tohohle seriálu řek jsem si, že to bude asi zajímavá věc. Holčina, která nějakým způsobem zemře (přiznávám se že jsem neviděl všechny díly včetně prvního tak nevím přesně jak...) se probudí v těle poněkud macaté právničky a má před sebou zcela odlišný život cizí osoby. Připadalo mi to jako skvělá věc, která by mě rozhodně neměla nudit, ale... Po ukončení znělky přišlo celkem nudné babské žvatlání o chlapech a různých zákonech, které mě začínalo pomalu uspávat. V průběhu samotného děje mě to ale natolik chytlo a zaujalo že jsem se na konec těšil na další díl. Obsahovalo to poměrně zajímavý a záživný děj, který se v průběhu nečekaně zvrtával a měnil směry, což smetlo ze stolu veškeré řeči o předvídatelnosti jeho konce, ikdyž co si budem povídat, jak je to ve všech Amerických kriminálkách, vše nakonec dopadne dobře pro aktéry. ()

Lucienne6

Nápad? - dobrý. Zpracování? - slabší. Ne nic co by mne na delší dobu v TV zaujalo, spíše kulisa. Ale třeba jsem tomu jen nepřišla na "chuť". 3* ()

Lucibuska

Nenáročný, příjemný seriál na odpočinek. Pokud jsem si chtěla odpočinout, shlédla jsem V těle boubelky. Bavilo mě to, zaujalo mě to a někdy i pobavilo. Nic víc jsem od tohoto seriálu nečekala. ()