Kletba promění pohledného arogantního mladíka ve stvoření, které představuje vše, co předtím nenáviděl. Vychutnejte si moderní převyprávění klasické pohádky Kráska a zvíře. Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř. Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá? (HBO Europe)

dan.pacino

Podle mě spolu se Zoolendrem nejvíc nedoceněné filmy. Mně se líbil, Harris jako vždy skvělý a pro Vanessu to byla asi životní role :) ()

Doudis19

U většiny podobnejch filmů o nápravě sobeckejch blbečků jde vlastně pouze o chemii ústřední dvojice a její představitele. Hudgens, ocejchovaná značkou High school musical působí poměrně mile, a to i přes to, že hraje vysoce nerealistickou postavu. Zato její protipól Pettyfer je na pěst jak před proměnou ve zvíře (záměr), tak především po proměně, opravdu o nějaké lítosti či snad soucitu nemůže být řeč. Dohromady pak vývoj jejich vztahu přežvejká veškerá klišé žánru, bez sebemenší snahy o něco nového, natož pak zajímavého a víceméně veškeré plusové body sesbírá Neal Patrick Harris a jeho slepá Marry Poppins. ()

Fanita

Mne to prišlo ako celkom oddychová rozprávočka pre dievčatá. Áno, každá z nás chce zmeniť netvora v mužovi a mať dokonalého princa, avšak len málokedy sa to podarí. Pre romantické duše ako stvorená, Beast však mohol zostať vo svojej beštiálnej podobe (nebolo by to také predvídavé a bol viac sexi)a stromčeky na rukách?Pekne vizuálne spravené. ()

Khumbac

Pro dvanáctileté dítě skvělý naučný film. Harris by se měl dávat velké bacha, aby neztratil oblíbenost, když se objevuje v takových zvěrstvech. ()

griph odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ  Kráska a zvíře? Namachravanej cápek, kterej dělá kampaň do svého týmu buzíku.. a při tom soutěží proti "čarodějnici"? Ještě jsem neviděl, tak spůki čarodějnici, normálně jsem se pokakal při pohledu na ten zjev.. Nevím, zda byl Dan takovej dyk a chtěl takový kostýmy nebo dostal postiženýho kostyméra, ale kurva, takhle nevypadá čarodějnice ani zvíře! Co je strašnýho na tom, že nemá vlasy? Tolik lidí má rakovinu... a on tady brečí a žádá čarodějnici, aby mu vrátila jeho podobu.. jakoby stejně nezestárl a nebyl hnusný plešoun.. a co že má na tváři a těle nějaký ornamenty? Však to vypadá jak tetování a to má taky každej.. nepobral jsem.. takže v v dnešní době je "zvíře" každéj děda, který měl za mlada tetování.. Wič bič má zase akorát jen rozcuchaný vlasy a nějakej helouwínskej mejk-ap. No a pak už pokračuje jen pěkně trapná, blbá stori s pokusem o romantiku, kde jí staví skleník a nakonec samozřejmě získá tu seksi Vanesku, samozřejmě nečekaně se promění zpět do buzíka, aby to mělo happi ent... :) ()

Johnny.ARN

Príjemná romantická fantasy, s Pettyferom v hlavnej úlohe. Jeho maskovanie za netvora by si zaslúžilo nejakú cenu. Vanessa veľmi príjemná, nežná. Film by som si vedel pokojne predstaviť aj v TV ako program na nedeľné popoludnie. Takéto príbehy plné lásky má predsa každý rád. 3 z 5 ()

karlik4801

Musím říct že tohle je po Stmívání jediná slaďárna co se mi líbila. Když nepočítám komedii 50x a stále poprvé. :) Mě Netvor dal klasický příběh kluka co se změní, u toho mi ale přijde že se stalo něco více. Tím pádem to pro mě není tuctovka, ale celkem dobrý romantický film. Zjistil jsem že Vanessa Hudgens nehraje zase tak úplně špatně, ale furt to neumí. A příjemné překvapení bylo vidět v jedné z rolí Neila Harrise. ()

viperDavid

Úplně mě dostalo, jak relativně známí herci se díky role stanou jen letmě připomínající. Přesně ten typ Mary Kate Olsen nebo Vanessy A. Hudgens, kterou jsem si strašně dlouho nemohl zařadit až jsem si vzpomněl na její nahou fotku, která prolétla internetem jak dělová koule po tom jejím mega třesku v Hight school musical :) Njn ten mozek je zvláštní...jo zpět k filmu, co to tu vlastně rozebírám, kde jsme to byli, jo Netvor se celkem vydařil, taková příjemná průměrná oddechovka. V paměti nezůstane, ale na klidný večer potěší. Ono taky musí, když si představíte, že taková holka musí říct někomu, kdo vypadá, jak kdyby si ho do ruky vzal Fredie a zkřízil ho s prdelí opice, ty dvě kouzelná slůvka vyjadřující nekonečnou lásku :) 3* ()

LiborGondek

Klasická soap opera pro náctileté. Ale rozhodně ne tak idiotská, jak by se na první pohled mohlo zdát. Teda kromě čarodějnice a těch jejích povedených kouzel. Tam by to šlo asi udělat trochu líp. 65% ()

Ryuuhei

Tak už mám osobního favorita, kterému s radostí o hvězdu přidám. Ano, dějově je to defakto jen jinak (ale za to velmi zajímavě) vymyšlená adaptace Krásky a zvířete. A ano, není to dokonalý film. Ale zároveň to není ani film, který by odpovídal dnešní kvalitě, či spíše nekvalitě natáčených romantických dílek. Osobně ve mně vzbuzuje jen samé dobré pocity a zakončení opět jen těžce rozdýchávám. Bez procentuelního hodnocení, protože hodnotím subjektivně, jelikož sotva 50% si nezaslouží. Ale méně, než 4*, bych stejně nedal. ()

Maki89

menšia tragédia ako som čakal.. ale možno to spôsobilo tých pár vtipných momentov, hláškujúci Neil Patrick Harris a pekný úsmev Vanessy Hudgens...6/10 ()

ivan bohatyr

Beastly = romantic crab. Nevím zda moje neoblíbenost romatických filmů je ten důvod, proč tohle musím odsoudit k záhubě. Nicméně je to prakticky ztráta času - předvídatelné, nudné, bez nádechu, hloupé, propletené 'love-songy', což určitě není můj oblíbený hudební žánr. A ani Neil Patrick Harris (Barny z Matky) na tom nic nezmění. No v žádném případě to není na odpad, ale taky musím říct, že tohle nikdy více. ()

pytlik... odpad!

Ech bóže, že jsem se místo sledování tohohle veledíla radši nedíval na mouchu na stěně jako náš pes, to by bylo rozhodně zajímavější... Byla to tragédie, ostatně jako vždy, když se američané snaží o kapku filozofičtější film. Nechápu, proč měl hlavní hrdina po své přeměně takové trable ze svého vzhledu, myslím, že u leckterých pank či gotik kvíns by měl obrovský úspěch. Jinak je film takovým potvrzením Nietzscheových názorů - krásný nadčlověk soucit a přátelství nepotřebuje, ty potřebuje jen člověk slabý a závislý. ()

terunka003

Nestvurne, poucne, zamilovane x obycejne, nic extra vcetne vykonu. Proste obycejny film na jedno pouziti. Postavy mely sympaticke obliceje, prubeh deje je jasny uz po prvni ctvrthodine filmu a vse odsejpalo, takze nebyl cas na nudu. Jak rikam, pohoda, ktera nezustane v pameti. ..zas tak zrudnej nebyl, ten vykerovanej strom na cele byl docela zajimavej.. ()

drake31

Hmmmm ... čo očakávať od filmu, ktorý všetko už povie v trailery ? Čo očakávať od filmu, ktorý už len na pohľad vyzerá byť zlý ? Čo očakávať od filmu, ktorý je jasnou klišoidnou sračkou a to ani neubehla ani úvodná minúta ? Radšej nič. Zobrať, pustiť a bez akýchkoľvek očakávaní, prísľubov, nedajbože s čakaním na niečo inovatívne sa do toho pustiť. A úprimne, vyšlo to. Pretože som čakal ďaleko väčšiu nezáživnú blbosť, ktorej fľusnem odpad! bez mihnutia oka. Áááále nestalo sa. Trocha som sa bavil, trocha som sa nudil, inde som gúľaľ očami nad "originalitou" celku ale nejaký dobrý pocit sa vo mne uložil a nemôžem sa ho zbaviť. Takže za 3* a aj to s pomocou NPH. ()

Sany33

OK tak sa do toho teda pustíme, to bola taká nevýslovná kravina, akú som už dlho nevidel. Z obálky na vás čumia síce "super" herecké ksichty ale inak je to slaboduchá kopa hoven. Doporučujem tak maximálne pubertálnym adolescentným dementom medzi 10-15. Stručne blbeček sa za to že sa správa jak keket stane netvorom ktorého sužuje strašná kliadba až dokým si aj v stave v akom je nenájde ženu ktorá hu bude milovať - už len ked to píšem sa mi chce grcať. Za jediný klad som hodnotil to že som to dokázal dokukať až do konca takže sebe udeľujem krásnych 12%. ()

pravdovravny

Podľa čoho posudzujete Vy ľudí? Podľa toho aký sú vo vnútri alebo podľa toho ako vyzerajú? Áno, každý pokrytec , ktorí si povedal podľa vnútra , môže si dať facku! Vzhľad vždy hral a aj bude hrať dôležitú rolu vo vašich životoch. Tento film trpí snáď len troška slabšou réžiou, ale to je zabudnuté vďaka tomu čo sa Vám tento film snaží povedať, aké posolstvo nesie:) ()

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

15.02.2012

Twilightovitá Saoirse Ronan?

Twilightovitá Saoirse Ronan?

05.05.2011

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)