Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

vincchuppo

Jeden z nej animáků poslední doby. Pro děti i dospělé. Prvotřídně zpracované téma super-hrdinství a super-padoušství. Ti dobří nejsou zas tak dobří, ti špatní nejsou zas tak zlí. Hlavní je ale, že film hýří vtipem a opravdu originálními nápady, které vás unesou do tohoto supe-animovaného světa! PS: Rockové vypalovačky mě velice potěšily. ()

Luckyman

Animáky proste zbožňujem. Paródia na motív superhrdinov a ich opakov? To tu ešte nebolo. Neskutočne zábavné a vtipné od začiatku až do konca =) ()

marek86

Superhrdinové se stávají v poslední době hodně oblíbeným tématem animovaných filmů. Ovšem v tomto případě megamysl nepřináší nic nového, co by tu předtím ještě nebylo. Klasický příběh, kdy se dopředu všem rozdají role a nakonec se rozhodne ve velké bitvě na závěr. To vše s určitou dávkou humoru a s co největší možnou akčností. Megamysl mě ani nezklamal, ale ani nenadchl. Moje hodnocení 7/10. ()

Valkyria

Nuda! :( Bohužel pro mě veliké zklamání... Typ filmu jako Úžasňákovi s romantickým happyendem? :( To už je moc i na mě... Příběh nepoutavý, s přítelem jsme u toho oba usnuli... :( ()

lol xD

Super komedie, u které jsem se skoro pořád smála. Líbilo se mi, že hlavní hrdina byl záporák, až teda na ten konec, ale to němění nic na tom, že když jsem se na ten film koukala hned se mi Megamysl líbil. Super scéna byla, když novému superhrdinovi Megamysl a rybka sdělili zprávu, že jsou jeho kosmo rodiče: "Takže ty seš můj kosmo táta!" "Jo asi jo." "A ty seš moje ..." "Já jsem tvoje kosmo macecha! Zrovna jsem byla na plastice !" Prostě bobma. Zamlouval se mi i hlas Petra Rychlého a hudba od AC/DC. ()

E lan

Nečekaně zábavné, výborně animované, originální a v některých scénách dech beroucí. Navíc čeští překladatelé si s překladem dali záležet a tak i v naší verzi člověk najde několik dodatečných fórků. Zbývá jen doporučit, už dlouho jsem neviděl tak originální a zábavný animák. ()

Shaleman

Vtipný film hravě válcující Já, padouch, který však stačí na jedno kouknutí a pobavení a na jehož vtip, humor a nespočet narážek s konečnými titulkami padá kamsi do zapomění ()

Mira90

Já, padouch byl rozhodně lepší. Megamysl měl taky pár světlých momentů, ale mně to nestačilo. Bylo to až moc ,,dospělácké", prvoplánová zábava přenechala místo příběhu. ()

Ruffy

Něco takového jsem opravdu nečekala!! Naprosto mě to vzalo, a to dokonce tak, že jsem si to musela druhý den pustit znovu! Dokonalý animáček, který nemá obdoby v dnešní době! Nádhera a ještě teď jsem unešena. Výborná hudba, skvělý nápad s klaďáky a záporáky, kteří se nakonec úplně promíchají. ()

mak.

Megamind je nejenom kvalitní animák (úchvatně propracovaná animace, zejména v HD), ale i kvalitní filmařina. Vtipná (!) a svěží parodie s parádním soundtrackem. *** "I love you too, random citizen." ()

vikino1

Do tohoto se mě moc nechtělo, nakonec to bylo lepší jak všechny pokračování Shreka dohromady. Dobře jsem bavil, navíc to má nejlepší výběr písní, který kdy v pohádce byly... Vostrý vypalovačky ! ()

Petulka88

Já tyhle animovaný záporáky prostě žeru. Já, padouch i Megamysl jsou jednoznačně jedny z nejlepších animáků posledních několika let. Megamind je akční, zábavný, vtipný, nápaditý a v několika scénách dokáže i dojmout. Výborná práce, 5 hvězdiček je jasných. ()

Rudyamon

Zajímavé komentáře k filmu: cherylike, mandlova, jadran90 ... Neklasicky klasický supermanovský příběh, který vyráží dech perfektní animací, skvělou muzikou (rockovou klasikou i jacksonovským koncem), fakt vymakaným dějem a záplavou hlášek, které samotné by vydaly za sbírku anekdot (... je to skvělý nápad pro dobro veškerého zla!). Hlavní hrdina, ufounek Megamysl, si zakládá na tom, že je naprosto fenomenální zločinec (... být špatný je jediné v čem jsem dobrý ...) a dlouhou dobu se mu to daří naplňovat, ale věci se začnou komplikovat. Ač je to "neuvěřitelně pohledný virtuóz zločinu a mistr veškeré špatnosti, navíc odporně děsivý", a možná právě proto, je úžasně zajímavou a milou postavičkou. Superman, no, říkejme mu Metroman je nejkladnější z kladných, ale i jeho duševní stav inklinuje spíš k vyšším sférám, a tak se celková situace komplikuje o to víc ... Opravdu scenáristicky skvěle odvedená práce, příběh je jednolitý a za podpory veškerých nečekaných zvratů směřuje k famóznímu konci. Tento film je jednoznačně, tak jako Úžasňákovi a Já, padouch, to nejlepší, co jsem v "padoušském animáku" viděl. Není co řešit - 5 hvězdiček - 100%. Jo, dělat hrdinu sice není doživotní džob, ale přestat nemůže ... a tak je v podstatě doživotně nejlepší ... :-) ()

Doski

Skvělý příběh, který ovšem malinko vykrádá Despicable me. To bych ovšem odpustil. Grafické zpracování také ušlo. A humor? Malé děti ho budou milovat.. já se bohužel zasmál pouze párkrát. Stále je to ale na 4****. 74% ()

neo93

Skvělý animák, který mě dost bavil téměř celou dobu. Boj Megamysla proti dobru města a poté zápasení nejen se svým novým protihráčem v podobě Titana, ale i samotné vnitřní zápolení se svojí osobností bylo velmi zábavné či dobyvání krásné reportérky Roxanne. A s parádním hardrockovým soundtrackem to dostalo teprve tu správnou šťávu. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku