Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Kozy9

Aj keď pomalší začiatok vystriedáva až po štvrtine filmu dobre vyvážená akcia - megamozog nikdy nenudí. Neviem, či je to odkazmi na supermana, trošku dospelejším príbehom alebo jednoducho krásnou animáciou. Tento animák vás pripúta až do konca. 80% ()

Scraffy

Parádny animák zo všetkým, čo k tomu patrí. A navyše v ňom počuť hity ako od AC/DC, Black Sabbath alebo Guns´n´ Roses. No proste nemiluj to! ()

hazdrova

Milá rozprávka, ktorá stavia zlo do hlavnej úlohy. Nie je to nejaké prelomové ani extra vtipné pre dospelú dušu, pre deti to môže byť veľmi fajn. 3* ()

GenVen

Nemohu si pomoct, ale až přílíš mi to připomínalo Úžasňákovi. Ale ti tu byli již před více než pěti lety, takže, proč ne? Navíc, že by konečně první animák z pohledu toho zlého? No, přinejmenším o to ta snaha byla, ikdyž asi každý již předem tuší jak to celé dopadne. ()

Elkesar

Nechápu zdejší pozitivní hodnocení. Velice trapný film, který zcela nevyužil potenciál. Trapný humor, který se marně snaží navázat na "superhrdinské klišé". Dabing, velice otřesný. Spíše než pro dospělé, tak pro děti. Na Shreka to nemá ani náhodou. Škoda peněz... ()

DoubleJo

Viac nez skvele. Tom McGrath mi potvrdil, ze je jeden z najlepsich tvorcov animovanych filmov. Jeho tucniakov z Madagascaru milujem a Megamind bol dalsi vyborny pocin. Vsetci ho porovnavaju s Despicable me, uz len kvoli obsahu, ale ten Megamindovi nesiaha ani po pas. Malo to vsetko - akciu, kopu vtipov, romantiku, vazne sceny a neokukany dejovy spad. Mozno jedine co chybalo, bola zlata, roztomila postavicka, ktoru by si deti oblubili, no mne ako dospelemu vobec nechybala, plne mi ju vynahradil samotny supervtipny Megamind. Pre mna jeden z najlepsich animakov vobec. ()

Nessos

Po prvních dvaceti minutách jsem čekal děsný průser. No, nakonec to tak špatné nebylo. Konec průměrný dojem z filmu značně vylepšil, takže dávám slabší 4*. Navíc, Megamysl je podstatně lepší než jen o pár týdnu dřív promítnuvší Já padouch. ()

Borecz

Pro mne docela překvapení. V tom dobrém slova smyslu. Nedá se sice říci, že by byl tento snímek nečím nadprůměrně výjimečný, ale film jako celek mi sednul, příjemmně jsem se pobavil a především, neměl jsem ani chvíli pocit, že se koukám na nezajímavou kravinu. A to ani přesto, že zápletka byla poměrně předvídatelná a obecně nebyl snímek v ničem příliš inovativní. Ve výsledku je to ale zajímavý a zábavný (ve smyslu, že vás zabaví, ne že se budete smíchy za břicho popadat) animák, který podle mě stojí za to vidět. ()

Vanguard77

Mám holt animáky rád, a tohle byl jeden z těch, co za to opravdu stáli. Z traileru jsem měl trochu obavy, ale když ve filmu zjistíte, že prakticky všechno v traileru je z prvních deseti minut filmu a navíc je tam ještě spousta super věcí, co v traileru nebyly, začne vám docházet, že vás tenhle film rozhodně ještě má čím překvapit. A taky že ano. Nechci říct, že ostatní animáky mají špatnou hudbu, to rozhodně ne... ale animák s rockovým soundtrackem?!! Naprostá výhra. Megamind má vkus a má styl a nepopiratelné osobní kouzlo. Plus Minion byl opravdu roztomilý komplic. Nemám tomu co vytknout, celý film příjemně plyne a nikde nenudí a animace je opravdu špičková, vážně je na co se dívat. Díky tomu a pár dalším drobnostem u mě Megamind nakonec vítězí nad svým kolegou Já, Padouch, i když vynikající jsou podle mě oba :) ()

Sid_77

Nepříjemné zklamání. Koukat hodinu a půl na přefouklej borůvkovej kondom mě fakt nebavilo! parodie na hrdiský filmy možná ale superman mě fakt nebere, takže jsem tu parodii asi přehlýdnul. Ci se mě týče film jen pro děti. Naprosto postrádá ten nadlhed a lidskost jako třetí toy story a humorem, hláškama, záporákem ani v krizi nedosahuje hodnot Despicable me. Tři zábavný scény, ta muzika a hlas Jonah Hilla . Viděno v originále. ()

ondey

KinoRelax. Nic víc jsem nečekal :) Rozhodně se z MEGAMYSLU nestane legendární animák světový kinematografie. Ale na druhou stranu se to dá dokoukat do konce, pobavíte se, posedíte :) Tak proč ne... ()

jafuska

další animovaný film, nebo spíše pohádka nejen pro děti, ale i hlavně pro dospělé, jak je zvykem, hezká animace, není co vytknout, délka filmu akorát, nic nenatahovali zbytečně, má to vlastně i svoji pointu, dobro zvítězí nad zlem. ()

driftm

Dobrá animovaná komedie u které jsem se určitě nenudil a většina určitě taky ne!Musím konstatovat,že je vskutku originál,ale jak to v animácích bývá,vše dopadně dobře-dobro vždy vyhraje!4* ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku