Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

Milsa

Obsahuje spojler: Film je síce priemerný, ale dá sa. Akurát má chybný popis. Zvieratá sa mu nesnažia pomôcť, aby neodišiel, ale aby zbalil svoju bývalú a keď ju konečne zbalí, potom odíde zo ZOO. ()

krrimi

Osobne to vidím ako slabší primer, klasický príbeh neponúkol nič nové, veľmi málo vtipných hlášok, čakal som to aspoň od tých zvierat ale nie. Kevin James sa na túto roľu hodil lebo na mňa pôsobil aspoň takých hnojokydačckým dojmom ale inak tento film nič neponúkol. Iba pozreť a zahodiť ()

Lazy87

Nemám rád mluvící zvířata ve filmu. V celku nic zajímavého na tom nebylo, dějová línie jasná. Ale zase jako takovej oddychovej film, kdy člověk může vypnout, se na to dívat dalo. ()

martydivis

Moc jsem se u tohoto filmu nepobavil. Asi to bylo tím, že jsem ho viděl s dabingem. Přesto filmy s vtipně mluvícími zvířátky mám rád, ale dalo se z toho vytěžit mnohem více než jen očůrávání kytek v restauraci. ()

plsek45

Je to pohodová oddychová rodiná komedie která ničím nepřekvapí ale ani nezklame . Není to moc originální něco podobného už jsme viděli v několika filmech kde lehce přitroublý chlap poslouchá zvířata , i když scéna jak je s gorilou v baru je perfektní . Určitě se alespoň trochu pobavíte ale doporučuju v originále s titulky ;) ()

tennis.rules

Tak toto bol jeden z najhorších filmov, aké som v poslednej dobe videl. Čakal som príjemnú komédiu, dostal som nesúrodý, nezrozumiteľný zlepenec. Tento film mi povedal asi toľko, že filmarina je ťažké remeslo a že nie je vôbec jednoduché natočiť dobrý film. O to viac si teraz vážim, keď vidím niečo hodnotné. Davam 2/10. ()

Deivulak

Se dívím hodnocení tady není to tupé trapné jak se tu píše zasmál sem se fakt dost a to mi stačí. Scéna v baru s gorilákem je fakt parádní.Proč hledat něco co tam vůbec není a nemá být je to prostě o zvířatech tak co čekáte? Za mě 65% ()

bizon.99

Je to blbina.Ale je to velmi povedená blbina.Skoro se dá napsat,že je to zábavná blbina.:-)). Už dlouho jsem se u komedie takhle s chutí nezasmál.Ze zvířat je nejlepší gorila.80%. ()

Ounil19

Dobrá komedie která člověka pobaví, hlavní postava Griffin Keyes má problémy s ženami. A tak zvířata mu chtějí pomoct sice nejdříve se dozví že mluví a on se rad drží. Tato komedie opravdu člověka pobaví,přesto to spadá do klasické průměrné komedie 3* si zaslouží a víc asi ne takové grády to zase nemá. Jednou to stačí shlédnout. ()

CelleDino

Cítím jasný záměr vytvořit nenáročný ,veselý avšak nemastný ,neslaný kousek s cílovou skupinou 3-100 let (= jistý prachy). Rozhodně z toho šlo dostat více. Několik scén mě vážně pobavilo , což byl důvod , proč lze tenhle film hodnotit (s přimhouřením očka) pozitivně. Dále předvídatelné , tuctové ... 50%ní .. ()

Chenile

Velice prijemne prekvapeni... kdyz jsem videl Kevina Jamese rekl jsem si "a jeee jee", kdyz jsem vide ze zvirata zacala mluvit rekl jsem si "a jeee je".. i kdyz bylo jasne jak vsechno dopadne... vtipy v tomto filmu jsou proste lepsi nez napriklad Dr. Doolitla a podobne... Nekolikrat jsem se fakt zasmal uprimne nahlas a to se mi u komedii tak casto nestava.. ()

klarka05

Nejspis proto, ze uz par mesicu jsem se poradne nezasmala mi tento film prisel tak nejak vhod. Jiz 100 krat pouzite tema se spoustou trapnych scen... Ale ja jsem se smala. Aspon obcas... Proto *** ()

jeklik12

Film ve kterém mluví zvířata? Ale jo proč ne?! Když trefíte ideální náladu je to vlastně fajnová oddychovka u které se občas i upřímně zasmějete... Od začátku filmu sice víte jak to skončí, ale ta cesta je solidně natočenou zábavou i pro dospělé. ()

Va33ek

Všechno strašně předvídatelné a vše je jedno velké klišé. Co mě však udivovalo nejvíce byla zápletka: k získání té nejhorší pindy pod sluncem (kterou bych nechtěl ani kdyby mi zaplatili) bude poslouchat rady typu občůrej si teritorium, řvi jak medvěd........ Prostě trapas. ()

PORTER44

Docela dobrá rodinná komedie plná mluvících zvířat,K.James jako ošetřovatel ze zoo který se po čase setkává se svou známou kterou chce opět zbalit ale neví jak na to ,proto se mu rozhodnou zvířata z místní zoo poradit.Občas nechybí dobrá hláška a komická scéna takže není nouze o pobavení. ()

hydrogen

Typická americká rodinná komédia. Občas sa človek prirodzene zasmeje,ale takých sekvencií vo filme je pomenej. Ja hovoriace zvieratá veľmi nemusím, v tomto filme som to akosi prežil. Niektoré časti boli až príliš pritahnuté za vlasy, čo do humoru, nuž ale to pri týchto rodinných komédiach býva často. Zvieratá boli slušne vygenerované, čoby skutočné. Rosario Dawson s príjemným úsmevom vyčarila úsmev aj mne. Ken to zahral opäť mierne perverzne, ale to je asi jeho doména. :) ()