Zkrat

• USA Haywire (více)

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Hennes

Pro mě tuctovka, kterých tento žánr každoročně vychrlí několik. Jediné co mě na tom strašně zajímalo bylo to, jestli uvidím nahou Ginu Carano, bohužel ani to se mi nevyplnilo, ale stálo by to za to :-). ()

Figu

Nevím jestli jsem na dobu 93 minut vyzkratoval já, nebo se mi to jen zdálo? Jestli to byl sen, tak teda opravdu děsivej! Ne ne, byla to skutečnost, zkrat měli zřejmě Michael Douglas, Michael Fassbender, Ewan McGregor, Channing Tatum, Bill Paxton i Antonio Banderas, kteří se upsali tak nesnesitelné laciné NUDNÉ sračce, že to prostě nechápu! Jak je mohl Soderbergh ukecat? To je všechny vykouřil nebo co? Fakt nechápu... Kdyby se vystříhali veškeré naprosto zbytečné a protahované pasáže, film má asi 40 minut. Možná bych ho jako krátkometrážní ocenil vyšší známkou. Takto nikoliv! 40% ()

O´Neill

Ani nevím kde zažít...V tomhle filmu je toho tolik špatného, že se nedá než kritizovat. Námět je klišé, ale pal to čert. Scénář je jedno velké fiasko, je to celé napsané prostě špatně, nic do sebe nezapadá tak jak má, a sledovat deset minut v kuse záda ženské bez jediného slova, to vážně nepotřebuju. Hudba je totálně mimo koncept, a ani trochu se zde nehodí. Kamera a střihy jsou otřesné, stejně jako triky. Bitky nejsou nic převratného, ovšem závěrečný fight...No, připadal jsem si, jakobych sledoval nejstarší Star Trek. Jediným, co mohlo film zachránit byli herci...Skvělá zvučná jména...Jenže ten film byl napsán tak špatně, že ani ti herci nedostali prostor..Naprosto vyhozených 119,- Kč za lístek. ()

shyster

Soderberghuv styl se mi proste libi. Uvodni akce je natocena velice neotrele a hlavne s vysokou davkou napadu - odtud by mohl Avengers neco odkoukat. Vse to slape, jak ma, bohuzel konec je uz takovy Soderberghovsky sterilni, ktery me v tomto pripade neuchvatil. ()

bourec

Přiznávám, že v těch nejlepších letech Giny Carano jsem ji docela žral. Neučesanej styl fightů bylo něco, co se mi ve filmech s ní líbilo. Haywire navíc točil zkušenej rejža. Takže bojůvky jsou slušně našláplý, herecky obsazený pěkně silně. Vzhledem k tomu, že Gina v současný době váží asi jako já, už žádná podobná možnost nepřijde. A tak tomuhle filmečku trochu zvednu hodnocení. Je to na Soderbergha slušný až překvapivě. 80%. ()

dezorz

nulove (d)osvetlenie, tmave tiene, prepalene svetla a nulove herectvo. take b-cka sa kedysi tociliu na mraky, musi byt dnes clovek majstrom, aby mu to slo? ()

apacka

Nejdřív mi ta neohrabanost přišla sympatická. Bylo to tak opravdové: Fassbender slizoun, Carano stehna jako hroch, za úvodní kocovinu by měl Tatum dostat nějakou cenu. Jenže pak to přestala být sranda. Paradoxně, protože se to celé zvrhlo v komedii. ()

TomikZlesa

Pokud srovnávat, tak jedině s nedávnými Salt, Hanna a Colombiana. Gina je ale jediná herečka který se to dá věřit, dokonce ji to i věřím že by si pár týpků dokazala povodit :-) stačí zadat její jméno do googlu a nevíte jestli ho dřív vyndat z kalhot nebo se rychle někam schovat. Takhle sexy Ramba sem dlouho neviděl, ted se jenom modlit aby kočička dostala víc prostoru a nepřátel :) Těm dvouhvězdičkovejm vědečkum bych ji pěkně nasranou šoupl do ložnice ! ()

laik_60

kukateľná facina, v ktorej som dlho nevedel kdo je kdo a kdo za koho a prečo ... ale napokon to bolo jedno "čierna okatá mačka (Gina)" aj tak hravo zo všetkého vyviazla a vyriešila po svojom, a "duglasový mišo" zas raz vedel o všetkom a všetkym ako správna americká síajej zamiešal. Pche !!!! Film hodný československých komerčných televízií, do kina bych na to neišiel. ()

C0r0ner

Soderbergh už snad natočil všechno, co se natočit dá. Zbýval mu béčkový akční výplach. Podle téhle definice se mu to povedlo skvěle, od čehož se také ale musí odrazit hodnocení. Parádní obsazení se podle očekávání navzájem řezalo po celou dobu a divák prostě musel obdivovat tu jednoduchost, bohužel na úkor kvality. 60% ()

sulimo

Pche. Prej Bond v sukních, to těžko, i ten nejhorší Bond má aspoň nějakou hlavu a patu, ale tohle má leda tak pěkný prsa a zadek, ten zbytek už stojí za prd. Soderbergh by se už měl přestat snažit udělat z obyčejných zápletek, které mají mizerné scénáře, něco spešl, protože už se několikrát přesvědčil, že mu to fakt nejde a spíš je dobrej režisér, když se vůbec o něco takového nesnaží. Prostě a jednoduše - ze zahledění se do své jinakosti, která u Stevena už takřka klasicky nefunguje, dokázal vyplodit další zbytečný filmový průměr, na který si hodinu po jeho projekci nevzpomenete, že jste ho vůbec viděli, což věřte, že jedině oceníte. Jinak ani tentokrát to nezachránilo dobré herecké obsazení, ale zase je nutné v tomto ohledu hluboce obdivivat, že jeho jméno i po několika letech produkce filmového podprůměru, dokáže takováhle herecká esa přitáhnout. Nebýt tam deset minut fešáckýho Fassbendera, tak dám jednu hvězdu, s nim mi ten film za to utrpení stál. ()

Wormboy

Preobsadeny a nevydareny pilotny film k nikdy neodvysielanemu serialu? Toto Soderbergovi nevyslo...hoci par scen bolo natocenych skvele (sledovacka Mallory). ()

Pajky3

Začalo to hodně slušně, Gina nakopala prdel Channingovi v kavárně. No jo, jenže od tý doby nuda a šeď, občas oživena soubojem (Fassbender v pokoji). Sestava se tu sice sešla vyjímečná, ale k čemu? Každej se mihne jen chvilku. Jediný co můžu určitě prohlásit je, že Gina Carano mě zaujala. Konečně holka co se opravdu umí rvát a ne nějaký umělý kozy (Jolie-Salt). Doufám, že se brzy ukáže v něčem akčnějším, nemam o ní strach, drsný holky se vždycky hodí. ()

Martrix

Bez pořádného scénáře neudělá výjimečný film ani vynikající režisér, ani parta jinak výborných herců. Ale lehce nadprůměrný...to se povest může. A povedlo. ()

asinus

Uvěřitelná akční hrdinka, se kterou byste se opravdu nechtěli dostat do křížku, bohužel v nepříliš akčním snímku bez chuti a zápachu. Vojanda Mallory je tvrďačka k pohledání, jako hlavní charakter však za srdce nechytne, protože po celou dobu udržuje jediný 'pokerface' herecký výraz. Kolem ní se to hemží hereckými hvězdami, které však jako by se nudily a odškrtávaly si spolupráci se Soderberghem. Ten navíc jako režisér, kameraman a profesionální experimentátor selhává v akčních scénách, které více nudí, než pumpují energii. Nekouká se na to zle, Soderbergh má svým způsobem jistě všechno geniálně zmáknuté, ale z divákovy strany nutně převládá nezájem. ()

PROCESOR

Takový velký prd. Na hvězdy se netěšte ty zde nehrají, ale pouze přicmrndávají. Banderas vypadá jak Saddam Husajn a Dougles jako šedá eminence nestojí také za řeč. Film mě nechytil vůbec dějově, bylo mi úplně volný kdo koho zradil. Prostě nezáživný. Divím se zdejším borcům, že jim k dobrému filmovému zážitku stačí pěkná hlavní představitelka. Ano, je to Kočička co umí hezky vystrčit drápky a seknout, ale... Korunu všemu nasadila hudba. Je příšerná, jako kdyby se někdo snažil o jazz a byl úplně mimo. ()

Juto

Film je Ostrý, nekomplikovaný a vzrušujúci a balí svoje údery celkom efektívne. Ponurý tón, vážne prostredie, nezmyselne agresívne bojové sekvencie; toto je neobvyklá akčná dráma. 5/10 ()

c.tucker

Těšil jsem se na to dlouho a pak to nedopadlo podle mých představ. Čekal jsem od toho trochu více Hannu nebo něco podobného. Gina Carano je možná výborná MMA bojovnice, ale herečka to není. Film je nadupaný hvězdama i jinýma známýma hercema (snad kromě recepčních a policistů v kuklách) a této příležitosti není náležitě využito. Je to prostě taková hříčka bez motivace. ()

Gina Carano jako anděl pomsty

Gina Carano jako anděl pomsty

21.07.2013

A to doslova. Drsná holka z MMA („mixed martial arts") se úspěšně přesunula na plátna kin díky Zkratu a letošnímu Rychle a zběsile 6. Další role? Anděl. Ale takový, který z vás svým mečem a sadou… (více)

Drsné holky pro Expendables v sukních

Drsné holky pro Expendables v sukních

09.10.2012

Zpočátku zněly plány studia Lionsgate natočit jakési „ženské Expendables“ jen jako součást kampaně před uvedením druhé mise legendárních vysloužilců. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se filmu opravdu… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)